Şimdi Ara

internet festivali kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 Mbps olan paketi almayı düşünüyorum. Herşey dahil 67,90 TL mi? Yalın internet, modem ve kurulum ücreti herşey dahil mi 67,90 TL ye. Yanıtlarınızı bekliyorum.https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/internet-festivali-kampanyasi.aspx

• quote:

Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 20 TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
  • Mevcut bir internetiniz varsa bu tarifeye geçiş yapılmıyor. Sadece yeni hat başvuruları için geçerli. Bundan dolayı tablo harici yeni hat tahsis ücretleri (damga vergisi vs.) alınıyor sadece ekstra olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cmd_ -- 10 Ağustos 2020; 12:56:32 >
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Yani yalın ücreti ile 80 TL'mi olacak?
  • Cmd_ kullanıcısına yanıt
    Yeni hat başvurusu yapacağım. Rica etsem hesaplar mısınız herşey dahil ne kadar öderim aylık.
  • xiandw kullanıcısına yanıt
    Hayır, gördüğünüz fiyata dahil. Modem de indirimli veriliyormuş.
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yanıt için. Bütçem 70 TL olduğu için 1 lirayı bile hesap ediyorum. İyi günler dilerim.
  • Hocam bazı kampanyalara göre değişiyor ama benim 92₺+8₺ modem ücretiyle 100₺ ödüyorum sizin 67,90₺ internetin ücreti olur 8₺ de modem ücreti olur toplam 75,90₺ ödersiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.