Şimdi Ara

İnternet Explorer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım yanlışlıkla doruk net paketinden internet explorer yüklemiş bilgisayarına ve bazı sitelere girerken sorun yaşıyoruz.mesela benim bilgisayarımda sorunsuz kullandığımızwww.gamegarden.net sitesindeki billordo oyunu arkadaşımın bilgisayarında çalışmıyor.Ana sayfadaki oyunun linkine tıkladığımız zaman normal de bazı denetimler yüklenmesi gerekitken "Bilgisayarınıza Administrator yetkisiyle giriş yapmalısınız! " gibi bir mesajla karşılaşıyoruz.İşletim sistemi Windows Me be nedemek bütün güvenlik ayarlarına tamam ve diğer ayarlarda en son Explorer paketini güncelleyeceğim Bu sorunun çözümü nedir doruk net explorer paketini kaldırabilirmiyim...... ???????????

• doruknet paketini program ekle kaldırdan kaldırabilirsin. ama böyle bir sorun vermesi ilginç. internet explorer'ın (daha doğrusu doruk net paketinin) administrator yetkileri ile oynaması gibi bir durum olmaması gerekiyor.
  • Malesef bu sorunu henüz çözemedim ????????Format atmak istemiyorum Ama durum bu
  • format at kur bilgisayarı tekrardan herşey eski haline gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: jumanji2356

format at kur bilgisayarı tekrardan herşey eski haline gelir

Tabiki en radikal çözüm bu ama mühim olan çözmek.Hemen windows kurup kurtulmayalım.Arkadaş ne der sonra "Windows kurdu onu bende yapardım" dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traxdata -- 26 Eylül 2005, 13:49:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.