Şimdi Ara

İnternet Dondurma - Çözüm Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ben kendi evimde internet kullanıyordum ve taahhüdüm de var. Ancak 7 aylık bir yurtdışı planım oluştu ve bunun üzerine oturduğum evden çıktım. Haliyle internetim de orda kalamaz ama türk telekom bununla alakalı bana herhangi bir çözüm sunmuyor.
    Dondurma yapmak istedim, ama internet hattı orada kalıyor dendi.
    Nakil yada devir yapabileceğim yeni bir ev yok.
    İnterneti olan bir eve nakil yapıyım, internet bağlanmadan donduralım dedim. Onu da kabul etmediler.

Şuan hem ben mağdur oluyorum, hem de eski eve taşınacak kişi mağdur olucak.

Sizin yaşadığınız, tecrübe ettiğiniz herhangi bir çözüm var mıdır acaba?

• Tanura kullanıcısına yanıt
    3 seçenek vardır.
    1.BTK ve BİMER'e şikayet etmektir.(Burada ikamet etmediğinize göre iptal etmeleri gerekir.)
    2.Hattınızı iptal etmek veya kapatmak.
    3.Hattınızı devretmek en makul olanı budur taahhüt kaldığı yerden devam eder.
    Eğer taahhüt az kaldıysa makul bir fiyatsa devir alınabilir.
  • tarif 1: internet dondurma için süt şeker vanilya aramosı internet aromasi biraz da damla sakizi lazim. birde mikser ve derin dondurucu.

icerigi mikserle karistir, sonra derin dondurucuya at.. bu kadar, aman internet aromasindan fazla katma acimsi bir tat olusur.

tarif 2:

internet explorer acilir , daha sonra 100 tane sekme explorerda acilarak her birine kastirici sayfalar acilmaya calisilir, ornek yuksek yuksek hafiza gerektiren online oyunlar, cok reklam barindiran sayfalar felan,
    internetin hizina bilgisayarin donanim kapasitesine gore 5 ile 50 sekme arasinda internetini dindurmayi basarabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.