Şimdi Ara

İnternet alamamam ve Port sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, yeni binaya taşındım ve taşındığımda girişte kutu bile yoktu girişe ttnet ankastre kutusu taktırdık. Daha sonra aradığımızda port yok dendi hiçbir firma bize internet hizmeti veremiyordu. Bu pazartesi tekrar aradım tamam herşey uygun verebiliyoruz dendi Türknet evde internet hizmetine başvurdum. Bunu yapar yapmaz bizden sonra taşınan alt komşumuza türk telekom internet bağladı kafayı yedim bizden önce aldılar diye. TTnet çalışanlarına sordum port var mı falan diye o da beni bilgilendirdi 50 tane yeni port açıldı alabilirsiniz istediğiniz kadar diye. Neyse biz de başvurduk zaten gelir 1-2 haftaya kadar düşünürken Salı günü yani bir gün sonra altyapı sorunu nedeniyle internet hizmetini başlatmamız gecikiyor diye SMS geldi Türknetten. Ve bugüne kadar bekledim aradım sordum neden böyle diye port yok diyorlar şuan :D TTnet, süperonline, Türknet port yok diyor hepsi şuan napıcam nasıl olucak bu iş tekrar 4 ay bekliycem mi port açılması için bu işlerden anlayan birisi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akrep4088 -- 17 Kasım 2017; 22:39:17 >

• eğer gerçekten port yoksa turk telekom'a dilekçe vererek port açılmasını sağlayabilirsiniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.