Şimdi Ara

İntel Xeon X5470 VS Intel Core 2 Quad Q9650

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda elimde intel xeon e5450 işlemci var daha yeni geldi açıkcası beni tatmin etmedi benim düşüncem xeon işlemciler oyunlarda fazla bir fps artışı yaratmıyor sizce işlemcimi Q9650 ile değiştirmelimiyim?Birde q9650 ile q9550 arasında ciddi bir performans farkı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregs190530 -- 9 Şubat 2017; 12:5:47 >

• e5450 tatmin etmediyse 775 sokette hiçbir işlemci tatmin etmeyecektir masraf yapma boşa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xeon X5470 alsam bir şey farkedermi peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregs190530 -- 9 Şubat 2017; 15:41:9 >
  • emregs190530 E kullanıcısına yanıt
    Boşuna masraf yapmayın şimdilik. Biraz bütçe ayırıp daha yeni nesil işlemcilere geçiş yaparsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregs190530

Xeon X5470 alsam bir şey farkedermi peki

Anakart nedir? Öyle vay be rahatladı bilgisayar dünya varmış demezsiniz oyunda filan oynasa oynasa 5fps anca oynar heralde.8-9 yıl öncesinin işlemcisi sonuç olarak.

Elinizdeki tüm parçaları satın, bütçe ayırabilir misiniz onu söyleyin ikinci el filan sistem ayarlayalım size. Çünkü xeonlar artık 775 soketin olabileceği en üst seviyesi dahası yok dahası fark ettirmez masraf açar sadece.

Bir de psu nedir? Overclock yapın e5450ye fark ettirir biraz.

• Psu 230w standart bir psu

• Sizi tatmin etmeyen şey ekran kartıda olabilir 5450 yaşlı kurttur hala gideri var. Ekran kartınızı öğrenebilirmiyim?

• Ati radeon hd 5670

• bende gigabyte g31 s2l e7200 işlemci 2gb ddr2 li sistemime 2 gb ram +xeon x5460 almayı düşünüyorum nasıl olur dersiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.