Şimdi Ara

Intel xeon e5450 işlemciye 750 ti taksam darboğaz yaşar mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 400 watt normal psu var yeterli gelir diye düşünüyorum yada onun yerine şu ekran kartı daha iyi olur dediğiniz model var mıdır psu da 4 pin kablosu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego26 -- 4 Nisan 2016; 14:09:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Daha alt modellerin performansı kötü verdiğiniz paraya değmez. Gtx 750Ti iyi bir tercih olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • myalperen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için o seviyede ki en iyi kartlardan biri sanırım güncel oyunların çoğunu orta yüksek ayarda oynatıyor görünüyor ama işlemci yeterli gelicek mi e5450 q9650 e eşdeğer bi işlemci

• %100 yeteceğini düşünmüyorum ama darboğaz yapmasın diye alacağınız R7 250'den daha iyi performans verecektir kesinlikle. 4. Çekirdeği açılmış athlon 2 x3 ile 1080p bf4 multiplayer oynarken grafik ayarını low'dan yukarı çıkardığımda fps drop yaşanıyordu(gtx750ti). Fx6100 alınca high ayarda kasmadan oynattı. Kısacası işlemci önemli bir faktör ama kullanacağınız işlemci pentium4 veya athlon64 değil. Bu nedenle benim tercihim gtx750ti olurdu karar size kalmış tabii daha uygun fiyatlı bir ekran kartı alıp ssd de alabilirsiniz.

• 960gtx ile kullanıyorum. 500watt power ile sorun yok.
  • Q9650 islemciye 750 ti aldirmistim memnundu arkadas test sonuc filan atmisti bence problem cikmaz islemciden.
  • Teşekkürler yorumlarınız icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.