Şimdi Ara

Intel ve AMD için overclock + onboard vga + UCUZ (kdv dahil max 100 YTL) anakart?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

overclock'a iyi kötü destek veren (500 FSB peşinde değilim),

onboard ekran kartı olan,

ve fiyatı en fazla 70$ + KDV olan anakartlar nelerdir?

Onboard ekran kartı + fiyat konusunda modeller belli, ama hangileri overclock'a yatkın, hangileri değil bunu bilmek mümkün olmuyor.

Intel cephesinde G31'ler var ucuz olarak. Ama overclock seçenekleri hiç yokmuş sanırım.
    AMD'de birden fazla seçenek var. GF6100, 690V / G, GF7050 vs.

Yardımlarınızı beklerim.

• Biostar 690G yada 2. elde 780G çünki o/c olsa bile intelin o/b sinden hayır gelmez
  • o/b ekran kartıyla herhangi bir amacım (oyun, hd video vs.) yok.
    onun gücü önemli değil.

var olması yeterli.
  • Bende Asus M2NPV-VM var. GF6150 chipsetli. Onboard ekran kartı da var. Benim 2,0 Ghz tek çekirdekli AM2 Athlon işlemciyi 2,6 Ghz e kadar çıkarabilmiştim. (260 Fsb ile)O zamanlar anakartımda sadece şunlar vardı.
    -İşlemci
    -1 GB DDR2 533 Mhz kingston ram
    -250 Gb Hdd
    -DVD RW
    -Pegasus 380W psu

Şuan anakartımda 2 tane DDR2 ram ve Audigy Value ses kartı var. O nedenle overclok yapamıyor olabilirim. Veya 380W lık yalan Pegasus tan dolayı da olabilir. Ayrıca benim anakartta işlemci, ram, fsb için manuel olarak voltaj verme seçeneği yok. Anakart voltajı kendisi ayarlyor. Kötü yönü bu. Onboard ekran kartını kullanmadığım için performansını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 16 Ekim 2008; 22:13:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.