Şimdi Ara

İntel P4 3.0 Normal Sıcaklığı Kaç Olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemcimim sıcaklığı 33 derece civarıydı sonra ai boosterı kurup biraz oynadımSOnra baktım cpu sıcaklığı artıyor defaulta döndüm programıda sildim şimdi 37 38 39 arasında dolaşıyor sıcaklık normalmi ne yapmam lazım aldığım bil. daha 1 haftalık termal macunda filan sorun yok yani

• dostum sıcaklık normal bence..benimki de o civarlarda.. ilk açıldığında 33 35 derece falan sora yawaş yawaş 38e falan çıkıyor..super pi programıyla kastır bilgisayarı istersen maximum kaça çıktığını görebilirsin..eğer sıcaklık çok diosan işlemcine fan alıcaksın ama bence normal
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoVeReInG

İşlemcimim sıcaklığı 33 derece civarıydı sonra ai boosterı kurup biraz oynadımSOnra baktım cpu sıcaklığı artıyor defaulta döndüm programıda sildim şimdi 37 38 39 arasında dolaşıyor sıcaklık normalmi ne yapmam lazım aldığım bil. daha 1 haftalık termal macunda filan sorun yok yani

http://processorfinder.intel.com/scripts/details.asp?sSpec=SL94Y

daha detaylı bilgi için intelin kendi sitesine bakabilirsin

• 40 a kadar normal....40tan sonra ya çıkarsa biraz telaş edebilirsin...50 den sonrasını ise hiç düşünme..
  • Şimdi Asus bios update yaptım ne hikmetse 40 derece olan şey 30 derece ye düştü
  • quote:

Orjinalden alıntı: aakın

40 a kadar normal....40tan sonra ya çıkarsa biraz telaş edebilirsin...50 den sonrasını ise hiç düşünme..

40 tan sonra filanda telaşa hiç gerek yok....60-65 aralığında dahi hiç birşey olmaz
  • arkadaşım bende aynı işlemciyi kullanıyorum benimkindede değerler 33 36 39 değişiyor yani bence normal zaten samurcom nickli arkadaşımın verdiği sitedede 69 derece ye kadar bi değer veriyor bana göre rahat olabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.