Şimdi Ara

İNTEL Mİ? AMD Mİ? yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sistem kumak istiyorum 1200ytl civarı oyun merakım var sistemi intel mi amd kurmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim birde konfigrasyon önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

• oyun için sistem toplayacaksan, o bütçe ile çok fazla performans alamazsın.
    öncelikle çift çekirdek işlemci seçmeni tavsiye ederim. bütçe açısından amd olabilir.
    memory konusunda 1024 (667 mhz) aşağı düşme
    ekran kartının da 512 mb kaliteli olması lazım ki her oyunu rahat oynayabilesin.
  • evet bu bütçeye iyi bir amd sistem toplaya bilriisn şuan piyasanın iyilerı intelın core 2 duo ama fiyatı sneın istedığını geçebilir arkdaşın dediği gibi en aşağı 1024 ram kulanmam gerekıyor
  • amd x2 3800 yada 4200
    GIGABYTE - M57SLI-S4
    önerebilirim
  • birde bu aralar amd işlemcılerın fiyatları düşecek biraz daha beklerse güzel bir amd sistem toplayabilrisın
  • arkadaşlar kafam çok karıştı limiti arttırp core2duo işlemcili sistem toplayım diyorum e6300 cpu anakart trafiğide çok karşık asus p5w dh yada gigabayt ds3 olurmu ekran kartını şimdilik ikinci el düşünüyorum neden derseniz dx10 bekliyorum. intel iyi bir secim olurmu benim ilk sistemim amd athlonxp2500+ idi sonra sistemi kafa kafaya p4 3.0 ile takasa girdim fakat amd daha hızlı ve performanslı çalışıyordu kafam o yüzden karışık acaba intel alsam hayal kırıklığına uğrarmıyım diye kararsızım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.