Şimdi Ara

intel i59600k odaklı bir sistem önerirmisiniz arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb değerli arkadaşlar bu işlerden pek anlamıyorum.bütçem 5000 6000. civarında bir sistem tavsiye edermisiniz.overclocktan falan pek anlamam bu yüzden işlemci overclock yapmaya kalmayacak şekilde yüksek hıza sahip olsun istiyorum.bütçe belki düşük gelebilir fakat ben işlemciye yatırım yapmak istiyorum.varmı önerebileceğiniz bir sistem

• OC yapmayacaksanız i7 8700 veya ryzen 2700x alın. K işlemcilerden uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 10 Mayıs 2019; 15:2:23 >
  • Yani OC yapmayacaksanız neden 9600K?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

OC yapmayacaksanız i7 8700 veya ryzen 2700x alın. K işlemcilerden uzak durun.
    neden k işlemcilerden uzak durayım hocam ısı problemimi oluyor.bu durumda benim için çok öenmli aslında ısınma sorunu olsun istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: münşi

Yani OC yapmayacaksanız neden 9600K?
    hocam aslında anlatmak istediğim olay 9600k alırsam hız olarak kendiliğinden yüksek olsun diye düşündüm.yani demek istediğim işlemci hızlı olsun ama overclock yapmaya gerek kalmadan hızlı olsun.
  • K işlemciler 5.0 ghz ve üzeri hızlara overclocklanmak için varlar. OC yapmayacaksanız parayı çöpe atmış olursunuz. OC lanmamış 9600k ile 8400/9400 arasındaki fark sadece %15 oranında olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

K işlemciler 5.0 ghz ve üzeri hızlara overclocklanmak için varlar. OC yapmayacaksanız parayı çöpe atmış olursunuz. OC lanmamış 9600k ile 8400/9400 arasındaki fark sadece %15 oranında olacaktır.
    anladım hocam peki oclanmış 9600k ile i7 8700 işlemci hızı arasında fark varmı? ben oyun için bilgisayar toplamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buffon The Legend

Bu mesaj silindi.
    aynen söylediklerinizle nokta atışı yaptınız bu durumda beklemek daha mantıklı demi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.