Şimdi Ara

Intel CPU'larda %21'i bulan Performans Kaybı(15 Mart 2018: Yeni Meltdown Yamaları Kaybı arttırıyor!) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
11
Favori
70.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben biosu en son versiyona güncelledim sanırım bahsettiğiniz açık için bir düzenleme gelmiş son yüklediğim biosa.Ancak herhangi bir yavaşlama hissetmedim pcde ilginç.Bu arada win10 pro 1709 kullanıyorum.

Intel CPU'larda %21'i bulan Performans Kaybı(15 Mart 2018: Yeni Meltdown Yamaları Kaybı arttırıyor!)
  • Beyler bu yamaları nereden indiriyoruz ?

Birde ben geforce gtx 1050 kullanıcısıyım.Yanında onboard olarak intel Hd 630 ekran kartı var. Ben bu intelin onboardının driverını güncelleyim dedim ve sitesine girdim bunun yeni driverinı indirdim . Bunun içinde bu bahsettiğiniz spectre ve meltdown yamaları dahil midir?Yani bu yamalar sadece bios update ile mi kapanıyor ? Çünkü yüklemek istemiyorum.

Linki burada
    https://downloadcenter.intel.com/download/27680/Graphics-Intel-Graphics-Driver-for-Windows-10?product=98909

• Ryzen 2 alıp geçer artık millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    ha yani bu küçük, gerçekleşmemiş ihtimal nedeniyle intel almaya devam etmeliyiz öyle mi ?

malum partili kafasına benziyor sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuasudba kullanıcısına yanıt
    Son mesaj 2 yıl önce gelmiş. Neden bahsettiğin hakkında en ufak fikrim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatalım madem... Geçen gün intel cpularda yapılan bir microcode güncellemesiyle AVX2 işlemlerinde %20'nin üzerinde performans kaybı yaşanmış. Kayıplar hala devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.