Şimdi Ara

INTEL Core2 DUO E6300 için anakart seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu işlemci bi hafta içinde elime geçecek sizce mobo seçimim ne olsun birde core2 ile p4 D arasındaki fark nedir onlarda 3**ghz var fakat bu 1,86 performansı nasıldır

• ben de bugün aldım işlemciyi anakartı gigabyte 965 ds3 ısmarlatcam
    o/c ii diolar
  • İmzamdaki anakart destekliyor core 2 duo'yu fakat halen işlemciyi alamadım. Eğer ucuzluk istersen tavsiye edebilirim ama...
  • ASUS P5B
  • asus p5b
  • kart sayısı giderek artıyor ve fiyat olarakda baya bir aralık oluştu , sen önce gereksinimlerini8 overclock yapacakmısın ,raid yapacakmısın vs.) ve verebileceğin max. parayı söylersen daha iyi olur
  • ds3 iyidir
  • MSI - P965 NEO-F nasıl? Raid desteği var mı bunun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Silphatos

MSI - P965 NEO-F nasıl? Raid desteği var mı bunun?

yok
  • Asus p5 dw deluxe 250 dolar civarı
  • ds3 iyidir
  • benim gigabyte 965p-s3 bana iki gün dayandı -ki daha oc için voltaja dokunamadık doğru dürüst-.iki günün ardında beyaz bayrağı çekti. teknik servise göndereceğim pazartesi.bu anakartpek tercih edilecilecek anakart değil aklında olsun. ama tabiiki benimki öyle çıkmış da olabilir. hepsi aynı olacak diye kaide yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzunERdem -- 7 Ekim 2006; 23:24:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hydro1212

benim gigabyte 965p-s3 bana iki gün dayandı -ki daha oc için voltaja dokunamadık doğru dürüst-.iki günün ardında beyaz bayrağı çekti. teknik servise göndereceğim pazartesi.bu anakartpek tercih edilecilecek anakart değil aklında olsun. ama tabiiki benimki öyle çıkmış da olabilir. hepsi aynı olacak diye kaide yok.

aga ben de pazartesi alacam ds 3 ü içime kurt düşürme ya nasıl olduda bozuldu seninki
  • Bence asus p5 B yada Gigabeyte DS3 ...
    Lütfen^^ARAMA^^ Butonun kullanalım E6300 performansı ile ilgili sayısız konu vardır forumda ve Aynı sizn başlıgınıza sahip yine onlarca konu acılmıştır...
    core 2 duo ları performan için AMD FX serisi işlemcilerle karşılaştırıyorlar p4,pD serileri ile degil var sen düşün nekadar performanslı olduklarını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnavuti -- 8 Ekim 2006; 1:28:27 >
  • para sorun değilse Asus p5 dw deluxe
    azsa p5b
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.