Şimdi Ara

INTEL CORE i7-12700KF [SIFIR-GLOBAL GARANTİLİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
6
Favori
3.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1700 AMD / Intel #Intel Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 INTEL CORE i7-12700KF [SIFIR-GLOBAL GARANTİLİ]

Öncelikle herkese merhabalar ve iyi forumlar.

• SATIŞ FİYATI: SATILDI
    • STOK: 2 [2 ADET SATILDI]
    • BX8071512700KF

• GLOBAL GARANTİLİ, AMAZON TR [SATICI AMAZON DE]
    • SIFIR KAPALI KUTU

Ödeme seçeneği olarak hesabıma havale/eft ilk tercihimdir. 

Kargo ile satış yapılması durumunda; alıcının yanlış kargo adresi vermesi, alıcının kargoyu zamanında almaması ve ürünün göndericiye iadesi sonucunda para iadesi yapılmaz (çünkü satılan ürün sorunsuz olarak veya sorunları birebir belirtilerek gönderilmektedir). 

Ürün gönderimi önce ücret sonra kargo şeklinde olacaktır. Kargo ücretini alıcı öder. İstanbul içi müsait zaman aralıklarında elden satış olur.

Dip NOT: Lütfen ilan kurallarına göre mantıklı yorumlar yazarsanız ve PM üzerinden ulaşırsanız memnun olurum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ooohh..

Fiyat hakikaten çok iyi yalnız. Hem de REDSTONE gibi bildik ve güvenilir bir satıcıdan. Yeni 5700X almış olmasaydım, direk sistemi değiştirirdim işlemciyi bu fiyata bulmuşken.

Hayırlı satışlar.

• Isbara I kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Birkaç gün önce siz bu yorumu paylaşırken o anki piyasa fiyatlarına göre gayet kabul edilebilir ve iyi bi' fiyat belirlemiştim. Hatta bir arkadaşımıza da gönderimini gerçekleştirdim.

Kalan 1 ürün için yine (her zaman olduğu gibi) piyasa fiyatlarına göre devam ediyor olacağım. Buna binaen fiyat güncellenmiş durumdadır.

• 1 ADET @balik_tursusu nickli arkadaşımıza satılmıştır. Her iki tarafa da hayırlı olsun.

• Hızlı iletişimi ve gönderimi için @REDSTONE a teşekkür ederim. Diğer parçayı alacak arkadaşa da şimdiden hayırlı olsun.

• Takip

• 5900x ile takas düşünür müsünüz? Altı üstü konuşulur.

• 1 ADET @Frankchestein nickli arkadaşımıza satılmıştır. Her iki tarafa da hayırlı olsun.

• Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.