Şimdi Ara

Intel 7700K ve Asus Gtx 1080ti test sonuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir1299 -- 6 Şubat 2018; 18:43:35 >

• biraz da oyun testi eklerseniz daha güzel bir çalışma olur.3dmark sonuçlarınıza geçersiz(invalid) hatası vermiş tıklayıp sebebine bakabilirsiniz.
  • Kadir1299 kullanıcısına yanıt
    bazen invalid hatası orijinal program bile olsa sistem stabilite bozukluğundan da oluyor.
  • Kadir1299 kullanıcısına yanıt
    ben yanlış ifade etmiş olabilirim.sistem stabilitesi demeyelim çünkü hatayı hatırlayamıyorum ama ekran kartı kare atlıyor gibi bir şey olmalı.işlemci stabil değil demiyor ekran kartındaki bir sorundan bahsediyor tekrar verirse hatayı ? simgesine tıklayarak resim atabilirsiniz buraya.kısacası ekran kartınızda overclock varsa biraz düşürerek yapmayı deneyin testi.
  • araya girmek gibi olmasin ama o testte invalid hatalari cesitli olur sadece korsan diye ya da sadece kare atlama seklinde olmaz.hatayi en basta gostermemekle konu sahibi yanlis yapmis cunku invalid sonuc alan bir oc ayari ya da karta ben guvenmem oyun testi sonuclarina adam da guvenmemis zaten ondan soylemis siz de israrla korsan yuzunden diyip gecmissiniz.3500 lira bir karta verip 10 20 lira 3dmarka vermemek de ayri bir komedi.20 mesajla burada kendini 3dmark uzmani sanmak ise paha bicilemez.
  • AIDA engineer sürümünde ryzen işlemci sonuçlarıda oluyor
  • yani bir sekilde denedin gordun o senin artik forever dogrun mu oldu.bir baskasi ya kardes o hata bundan da olur dediginde o uzatiyor siz mi masumsunuz?burnunun dikine gitmek orta yas krizine girmissin o yuzden pahali sistem toplayip burada bir seyler yapmaya calisiyorsun keske biri bana bunu her gordugumde bir dolar verseydi filan dalarim insanlarin kalp kapakcigini kirmak benim isim ama artik ugrasmiyorum boyle seylerle.fanatiklik yapin ego tatmin edin.vay sen nvidia savundun vay sen bunu dedin degil benim basliktaki ve forumdaki derdim.iki tane keci gordum olayi kapatmak istedim yoksa siz bu isi daha uzatacaktiniz.ben 3dmark uzmaniyim benim dedigim olacak ikiniz de okey diyeceksiniz.Tuoni'nin yanlisi fazla oc yaparsin invalid verir benim basima geldi.acaba mi diye fazla almanlik yapti ya da nerede yasiyorsa hani kuralci mukemmeliyetci olurlar.bence gerek yok adam gelmis yalaka davranislari yok acmis kimse yazmamis ne gerek var yani invalid yazarsa yazsin.dr. house gibi her seyin sebebbini ogrenmek zorunda degilsiniz.senin yanlisin hala invalid hatasinin korsan kullanimdan ve sadece korsan kullanimdan oldugunu zannetmen.kotu surucuden bile olur sana dekgelmemis.buyrun ne oyun testi yapacaksaniz yapin bu muhabbet bitti.

• hocam vakit ayırdığınıza değmez kendi haline bırakın.
  • burnunun dikine gitmek orta yas krizine girmissin o yuzden pahali sistem toplayip burada bir seyler yapmaya calisiyorsun keske biri bana bunu her gordugumde bir dolar verseydi filan dalarim insanlarin kalp kapakcigini kirmak benim isim ama artik ugrasmiyorum boyle seylerle

http://www.justenglishtr.com/turkce-baslangic-seviyesi-dil-kursu.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir1299

Wilson Fisk, Tuoni ile aramızda konuşurken bir tartışma yok iken, sen kimsin ki buraya gelip bizi yargılamaya kalkıyorsun, senin yanlışın şu onun yanlışı şu diyorsun sana kim veriyor bu hakkı, sen kimsin ki beni kişisel olarak eleştiriyorsun. 20 mesajla kendini 3d mark uzmanı zannettin derken, insanları hor gördüğün ve bir kibir abidesi olduğun sonucu ortaya çıkıyor. 26 bin mesajın var fakat edepten nasibini almamışsın. iki tane keçi gördüm demişsin bu ayrı bir hakarettir. bu işi uzatacaktınız yazmışsın, burada araya girerek konuyu sen daha fazla uzattın.

hocam karışmak istemem aslında ama wilson fisk, noktadan virgülden bir haber gitmiş Türkçe kursu linki atmış.
    "." koyduktan sonra cümleye başlarken bir satır boşluk bırakılır, bir de 10 satır dahi yazsa virgül falan koymaz, ama bu linki koyması garip olmuş. . Ben demiyorum ki benim Türkçem çok iyi yanlış anlaşılmasın.
    İyi şeyler yazıyor ama cümle o kadar uzun ki oku oku bitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 26 Haziran 2017; 16:42:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

görürsün diye düşündüm ama gene de etiketlemem lazımdı hocam evet.

kardesim sıkıntı yok ben senin kotu niyetli bir insan olmadigini zaten biliyorum.ben burada kimin ne oldugunu bilirim.

konu sahibi korsan 3dmarkini silip trial sonuc atmak yerine bu sefer beni OKB yapmis.agzindan kopukler cikan bir adama cevap yazmak istemedim.size bir hikaye anlatayim forumda isinize yarar.

sene 2011 ikinci el bolumu ile hic alakam yok mesajim bile yok ekran karti bolumundeyim.bir arkadas pm atti abi yetis adamin biri dolandiriyor milleti dedi.neymis diye baktim asus 6850 v2 satiyor iste super bir uslup sanirsin profesor adam ayni su takim elbiseli parfum saticilari gibi.cift guc girisli bu diyor daha iyi oc yapar diyor dinden imandan edep hayadan bahsediyor bu arkadas gibi.dedim kardes yanlisin var v2 modeli cift giris olmasina ragmen v1'den kotu oc yapar.bak bende tek guc girisli v1 var 1050 mhz miydi oc sonucum.goster bakalim ne kadar iyi yapiyormus?yine bu arkadas gibi hakaret etmeye basladi ben de munafik imasi yapinca bana kur'an'dan ayet gosterdi sana munafik diyenler aslinda munafiktir diye.ne alaka adam attigi ayetin anlamini bilmiyor google'dan aratti muhtelen munafik ne la diye.sonra ben test gosterdigim icin ergen oldum ego tatmin ediyor oldum falan adam teknik tartismaya gelmedi baslik silindi powerstorm tarafindan ki kendisi buralarin baskanidir.o zamandan beri milleti din edep vs ile kandirmaya tribunlere oynayip yanina cekmeye calisan adamlara kil olurum.

bu konuda olay bu degildi bir testin niye hata verdigi idi ama bu adam da edepci tayfadan cikinca iyice gicik aldim yoksa sanmayin ki forumda ona buna sarmak hosuma gidiyor.burasi test siralamalar buraya kimse girmez burada tribun yok.buraya bakan ceken de yok 3-4 gun bekleyebilir bana keci diyor bana orta yas krizine girmissin diyor diye sikayet ettigin mesajlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

görürsün diye düşündüm ama gene de etiketlemem lazımdı hocam evet.

kardesim sıkıntı yok ben senin kotu niyetli bir insan olmadigini zaten biliyorum.ben burada kimin ne oldugunu bilirim.

konu sahibi korsan 3dmarkini silip trial sonuc atmak yerine bu sefer beni OKB yapmis.agzindan kopukler cikan bir adama cevap yazmak istemedim.size bir hikaye anlatayim forumda isinize yarar.

sene 2011 ikinci el bolumu ile hic alakam yok mesajim bile yok ekran karti bolumundeyim.bir arkadas pm atti abi yetis adamin biri dolandiriyor milleti dedi.neymis diye baktim asus 6850 v2 satiyor iste super bir uslup sanirsin profesor adam ayni su takim elbiseli parfum saticilari gibi.cift guc girisli bu diyor daha iyi oc yapar diyor dinden imandan edep hayadan bahsediyor bu arkadas gibi.dedim kardes yanlisin var v2 modeli cift giris olmasina ragmen v1'den kotu oc yapar.bak bende tek guc girisli v1 var 1050 mhz miydi oc sonucum.goster bakalim ne kadar iyi yapiyormus?yine bu arkadas gibi hakaret etmeye basladi ben de munafik imasi yapinca bana kur'an'dan ayet gosterdi sana munafik diyenler aslinda munafiktir diye.ne alaka adam attigi ayetin anlamini bilmiyor google'dan aratti muhtelen munafik ne la diye.sonra ben test gosterdigim icin ergen oldum ego tatmin ediyor oldum falan adam teknik tartismaya gelmedi baslik silindi powerstorm tarafindan ki kendisi buralarin baskanidir.o zamandan beri milleti din edep vs ile kandirmaya tribunlere oynayip yanina cekmeye calisan adamlara kil olurum.

bu konuda olay bu degildi bir testin niye hata verdigi idi ama bu adam da edepci tayfadan cikinca iyice gicik aldim yoksa sanmayin ki forumda ona buna sarmak hosuma gidiyor.burasi test siralamalar buraya kimse girmez burada tribun yok.buraya bakan ceken de yok 3-4 gun bekleyebilir bana keci diyor bana orta yas krizine girmissin diyor diye sikayet ettigin mesajlar.

teşekkür ederim hocam.

bir kişi ile muhabbete girildiğinde ne dediğini kendisi de bilmiyorsa, en kısa sürede muhabbeti kesip yoluma bakıyorum. çünkü gereksiz yere küfüre giden tartışmalar oluyor ve sinirlerim bozulmaya başlıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.