Şimdi Ara

intel 6600k cpu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
3.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurtdışı kutulu, faturalı dolayısıyla global garantili, 1-2 yıllık bir ürün değil, fatura yaklaşık 9 aylık, itx sistem toplama üzerine almıştım toplama da tamamlandığında (1mhz dahi o.c. yapılmadı) 2 ay kulanılmamıştır yani az kullanılmış bir işlemcidir.

850tl

ihtiyacı olana uygun z170 Gigabyte anakartta mevcut -->https://forum.donanimhaber.com/gigabyte-z170-anakart-ga-z170-hd3p--128215263#128215263

intel 6600k cpuintel 6600k cpuintel 6600k cpu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavador -- 25 Aralık 2017; 2:3:46 >

• Herhalde bi 5/6 ay durur bu ilan böyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuhasiberepe

Herhalde bi 5/6 ay durur bu ilan böyle :)

1 yıl dursun benim acımdan bile sorun yokken siz neden canınızı sıkmayın...
  • O zaman alıcı arkadaşa kolaylık olsun diye yazıyorum baya bi pazarlık payı bırakmalısınız.Zamanında 4790K'yı baya bi görmüştüm forumda biraz zor oldu satman.Hani keyfi satışsa da piyasayı bu kadar yükseltmenin bi amacı varmı aynı işlemci daha düşük fiyata bulunuyorken.Yanlış anlama alıcı değilim alıcı arkadaşı bilgilendiriyorum.
  • Zuhasiberepe kullanıcısına yanıt
    ben 4790K satmadım, 4770k sattım , onuda neredeyse şehirdışından (ilçeden) gelerek alıp gitti alıcısı

sen tabi ölü fiyat ürün aradığın için fiyat kırmak için birilerini bilgilendiriyorum görevim bu ayaklarında takılıyorsun, rast gelsin
  • Olabilir işlemci modelini yanlış sçylemişimdir.E napalım bazı insanlarımız 100 tl düşürdükleri için ikinci elde bizde ölücü takılıyoruz.Size bol şans. Umarım fazla bekletmez yurtdısından taliplisi gelip alır kolay gelsin.
  • 75TL fark ile tr garantili, sıfır, hiç kullanılmamış, 1mhz bile oc edilmemiş, süper über aynı ürünü alabiliyoruz efem;
    https://www.bizdehesapli.com/I5-6600K
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.