Şimdi Ara

İntegral çalışacak mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• hayır
  • evet integral olmayan deneme yok ne yapalım sınavı 36 soru üzerinden mi değerlendirelim
  • Bu gidişle okullar açılmaz gibi görünüyor o yüzden neden zamanımızı çıkmayacak konuya harcayalım ki
  • Öncüllü grafiksel türev sorularında sonuca daha hızlı ulaşabilmek için . Ama bu tüm türev sorularında integral uygulayacağın anlamına gelmiyor , yanlış anlaşılmasın.
  • Şuan calismayacagim çıkmayacak gibi duruyor türevi bitirmiştik ama onu da askıya alacağım biraz fonksiyonlardan en baştan başlayacağım
  • Caliscam
  • ÖSYM integral sormaz ama integral ile daha kısa sürede çözüme ulaşılabilecek, sınavını kolaylaştıracak en az 3-4 soru sorar diye düşünüyorum.

Okullar açılmaz, hatta sınav da ertelenir. Ne yani 2.5 milyon öğrenci virüs varken hurra diye sınava mı girecek?
  • sürece göre zaten daha yeni limitteyim
  • Şimdi kesin son konular olmayacak diye bir açıklama yok dimi öyleyse integral 2 haftalık konu ben çalışacağım vakit var sonuçta hadi sınava 1 ay kala öğrensek olmayacağını çalışmazdık ama şimdi ne olacağı belli değil
  • Kesin bir açıklama olana kadar böyle aksiyonlar almayın bence
  • Ben sınavda çıkmasa bile üni için çalışacağım zaten bitirmiştim arada soru çözerim.
  • Bu haftamı
    İntegral, Modernfizik, Organik, Bitki
    ve Çember Analitiği'ne ayırmayı planlamıştım.
    Hiçbir şey olmamış gibi devam edeceğim. Ösym kendi sitesinden şu şu şu konular sınavda çıkmayacak diye duyurana kadar hiç kimseye inanmam
  • Hayır
  • Ben bu hafta çalışmayacafim 11 eksiğim kapatıcam
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Ah kardeşim ah aynı durumdayız...
    Ben de bu hafta çember analitiğini bitirmiştim ve organik,bitki,atom fiziğinde yol kat etmeyi düşünüyordum. Halen ne yapacağımı kurgulayamadım kafamda.
  • Aslında başlayacaktım.Trigonometriyi de nisan da halletmeyi düşünüyordum.Şimdi önce trigoyu halledicem.Onu halledince bi karar veririm.Şu an kritik karar alacak kadar kafam kalmadı, 2 gündür ne düşüneceğimi şaşırdım çünkü..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.