Şimdi Ara

Insurgency (Online FPS) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
5
Favori
13.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atölyeden bu modu kurmanızı öneriyorum. Atmosferi çok değiştiriyor

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=649137815&searchtext=isis
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Atölyeden bu modu kurmanızı öneriyorum. Atmosferi çok değiştiriyor

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=649137815&searchtext=isis

Ulan atmosfer deyince ciddi ciddi tıkladım Allah canını almasın.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    E değiştiriyor tabii
  • İnanılmaz derecede türklerin hile yaptığı oyun. birde fiyatını 2.70 TL olduğunu görüp alan arkadaşlar var ki onlar hilecilerden beter. utanmasalar pistole dürbün takıp oynacaklar zatı muhteremler. birde üstüne sana friendlyfire yaptılarmı ağzınızda diş kalmaz sinirinizden.
  • şu oyunu bir beceremedim yav. csgo'dan sonra çok farklı geldi. adam göremeden ölüyorum. şansımı r6s'de deniyim
  • Fiyatına bakınca arcade bir oyun alıp takılırım hevesine giriyorsun oyunu açıyorsun karşında hardcore bir yapım, hakkını yememek lazım dikkat isteyen ekip işi isteyen güzel bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Favorim Peak(Zirve) haritası. Tavsiyem Frankfurt veya US sunucularında oynamanız.
  • oyun gayet iyi durumda,tabiri caizse ustalık döneminde
    günlük en aşağı 45 dk.mı alıyor.

ama şöyle bir problem var ; oyuna steamworkshop'daki eklentileri indirince bir yavaşlama , mekaniklerde vs. bozulma oluyor. Silahlar tekliyor , şarjör değiştirmiyor yada sesler takılıyor vs.

Birde sandstorm'da hafif araç kullanmada olacak diyorlar , dört gözle bekliyorum.
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Adamı göremeden öldüğün için şikayet ediyorsan sakın r6s e bulaşma

• 300 saate yakın oynadım. Hergün 1 saat falan girip stres atıp çıkıyorum. Açıkcası csgodan daha fazla keyif veriyor. Frankfurt serverları baya zorlu. Türk serverları eğlenceli komik oluyor.

• Dostlar insurgency gibi düşük sistemlerde çalışan online oyun var mı tavsiye edebileceğiniz? CS yazmayın, o klişe oldu artık.

PC: Dell N5110
    i5 2450
    1gb Gtx 525m
    500 gb hdd
    4gb ddr3 1333mhz
  • system_25 kullanıcısına yanıt
    Warface

• yesil_1 Y kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim, başka var mı tavsiyen?
  • bu oyun en son ne zaman indirime girdi? Yakın zamanlarda girer mi tekrardan?
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Her indirim döneminde giriyor 3 lira civarı oluyor sanırım.

• Oyun şuan indirimde arkadaşlar. Alacak olanlar kaçırmasın. Bende şimdi aldım. Benim laptop biraz düşük seviyelide rahat oynatır mı arkadaşlar ? orta seviye laptopda oynayan var mı?

Bazıları csgo dan güzel diyorlar bu oyun için dedikleri kadar var mı gerçekten?
    csgo çalışıyorsa bu oyun da çalışır aynı motoru kullanıyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

csgo çalışıyorsa bu oyun da çalışır aynı motoru kullanıyor çünkü
    çalıştı sıkıntı olmadıda bi, yarım saat onadım. Düşmanları görmeden ölüyorum yahu
    oyun çok zor ve aşırı gerçekçi olmuş tek mermide ölüyorsun ben bir süre oynadım sonra PUBG'e geçtim.
  • Oyun gerçekten çok iyi. Yeni çıkacak olanı da sipariş geçeceğim. Oynamak isteyenler Steamdan ekleyebilir. ID:mtnei

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.