Şimdi Ara

İnstagramda onaylamadığım kişi beni takip etmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jsjsnxk gibi bir kullanici adi var. random basmiş klaveyeye. 72 gönderisi var beni takip etmiş ki onaylamam tanimadiklarimi, nasil oluyoda ediyor beni takip anlamadim, geri istek attim kabul etmedi kimdir nedir bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle olabilir, ihtimal bu kesin demiyorum, daha önceden normal bir kişi seni takip etmiştir sende kabul etmişsindir belki tanışıklığın olan biridir, sonrasında artık hesabı mı satıyorlar ya da devrediyorlar veya hackleniyor falan, artık hesap kimdeyse öyle değişik saçma şeyler yapıyor, tabi twitter veya face deki gibi takip ettiğin kişiye girince "o da seni takip ediyor" gibi bir yazı olmadığından(belki vardırda ben bilmiyorum) anlamak tespit etmekte böyle şans eseri oluyor. He sende tek taraflı o seni takip ediyor, yine işte böyle şansa tespit ediliyor. Takipçi sayın azsa daha kolay olur tabi.
  • Bence hacker bi ağbimiz o ve seni hackledi sen uyurken takip etti ve hesabına girip onayladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu araba saat vs sayfalarada dikkat edin muhabbeti dolanıyordu kızların stalk için açtığı hesaplar olabiliyor
  • Arkana bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.