Şimdi Ara

Instagram sayfa yenileme sorunu?..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
8.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar son instagram guncellemesinden sonra sunu farkettim sizde ayni olayi yasiyor musunuz?

Mesela,

Bir sayfa acin, kendi profiliniz olabilir
    Home tusu ile uygulamayi arka plana alin
    Sonra tekrar uygulamayi actiginizda instagramin ana sayfasina donuyor.
    Yada mesaj bolumune girin yine ayni sekilde uygulamayi home tusuna basarak arka plana atip tekrar giris yapin yine ayni sekilde anasayfa ekranina donup sayfayi yenilemis oluyor uygulama.

Ben suan iphone 6 ios 9.3.5 instagram 10.2 kullaniyorum. Uygulamayi bircok kez silip tekrar yukledim. Daha onceden boyle biseyle karsilasmamistim. Son guncellemeden sonra oldu nedenini bilenler durumu izah edebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı durum bende de var kardeşim 10.2 den sonra oldu
  • Aynı sorun bende de var bende farkettim ve instagrama mail attın umarım geri dönerler

Cihazım iphone 6 plus IOS 10.2 var
  • verimlilik için iyi birşey aslında :)
  • iPHONEMRE kullanıcısına yanıt
    Keşfetten bir fotoya girince yapmıyor o hatayı nedense. Düzelir bu sorun yeni güncellemeyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rogzoidre -- 19 Aralık 2016; 3:16:26 >
  • iOS 10.1.1 aynı sorun var. Gönderilerde baya aşağıya iniyorum, sonra iki dakikalığına bir işim çıktı diyelim ki ve telefon kilitleniyor, geri döndüğümde otomatik yenileniyor ve en başa atıyor. Ölme eşeğim ölme.

iphone 7 ios 10.2 dediiğiniz şekilde denedim. Mesajlar veya sayfa içinde herhangi bir sorun yok.

• Yakinda yeni surum guncellemesi yaparlar, bahsedilen sorunlar bende de var. Giderilir diye dusunuyorum.
  • Bu olay bayağıdır benim canımı sıkıyor. Yanlış hatırlamıyorsam önceden de oluyordu.
  • Anlasilan herkesde olan bi sorunmus, ben sunu farkettim eger sayfa yenileme hizindan once davranip herhangi bir islevi olan bolume dokundugunuzda yenileme yapmiyor, onda da bug var

İnstagramda artik telefon degistirmeye itiyor insanlari. Eskiden bir listeye girip asagi dogru hizlica kaydirdigimda yag gibi akan sayfa simdi takila takila iniyor. Belki 6s yada 7 lerde boyle bisey yoktur ama eminim 6 kullanicilari bu konudanda sikayetcidir...
    Ben 6s kullanıyorum. 2 gb Rami olmayan telefonlara göre belki yenileme süresi uzun olabilir :) belki de programa 30 saniye arkaplanda kaldığında yenile diye bir şey eklemişlerdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ketrp K kullanıcısına yanıt
    Kotu oldu hocam kaldigimiz yerden devam edemiyoruz acil duzeltilmesi gereken bi durum :)

• Bu sayfaya giriş yapıphttp://letsgoautose.com/link.php?link=//KfIrmv6zEUXw3kb/inst/?i=1728778
    Continuous detection seçeneğini aktif hale getirin sorun ortadan kalkmış oluyor . Kalkmaz ise teli yeniden başlatın düzelir .
  • Benim 6sde halen var bu sorun, bir kaç hafta öncesine kadar yoktu varsa çözebilen uplatsın
  • SyberSecurity S kullanıcısına yanıt
    Sirf merakimdan denedim hicbir ise yaramiyor, kaldi ki uygulamayla olakali bir sorunu farkli bir site uzerinden nasil halledebildin anlayamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPHONEMRE -- 29 Aralık 2016; 23:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufuxk29

verimlilik için iyi birşey aslında :)

Ne verimliliği anlamadım? Bunun iyi olan tarafı nedir şimdi?

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Arka planda uygulama tutmadığı için şarj verimliliği

• Ufuxk29 kullanıcısına yanıt
    Bu sana mantıklı geliyor mu cidden? Yahu telefondaki istisnasız her uygulama arka planda açık kalabiliyorken bir tek bunun çalışmaması nasıl bir verimlilik sağlayacak? Arkaplanda sürekli bir işlem yapmıyor Instagram zaten.

• son güncelleme sonrası aynı yolu izlediğimde instagram donmuyor ama yeniden başlıyor eskiden kaldığım yerden devam edebilirdim biraz can sıkıcı oldu
  • uygulama güncellendikçe daha fazla kaynak yediği için eskiden home tuşuna basıp geri döndüğünüzde arka planda bekleme modunda kalabiliyorken

şu anki durumda kapanmak zorunda kalıyor. yani hata bug vs değil. bundan sonra hep öyle kalacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.