Şimdi Ara

Instagram Resimleri Görmüyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar böyle bi sorun yaşayanınız var mı bilmiyorum ama şöyle bi sorunum var. Forumda aradım bulamadım, konusu varsada şimdiden affola.

Instagramım mevcut fotografları görmüyor neden anlamadım gitti. Normak bi şekilde tüm fotolarımı görüyordu ama artık ne olduysa anlamadım görmüyor. Sonradan kaydettiğim ya da çektiğim resimleri (5-10 tane) görüyoru ama geri kalan (500+tane) fotografı görmüyor. Neden olabilir bilgisi olan var mıdır? Kaldırıp yeniden kurdum yeni değişen bişey yok. Resimlere erişim iznini kaldırıp yeniden açtım yine değişmedi..

• Vpn kur instaya erisim engeli vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Vpn kur instaya erisim engeli vardi

Hocam telefondaki fotografları görmüyor

• konuyu baya bir hortlamış olacağım ama bende gm 5 plus kullanıyorum android 7+. ben de instragramda hikaye paylaşmak istediğimde son 24 saatteki görseller gözükmüyor sadece karanlık resimlerde görüldüğü üzere ve ne yaptıysam düzelmiyor. instagramı kaldırdım yeniden kurdum önbelleği temizledim ama nafile  Instagram Resimleri Görmüyor?? Instagram Resimleri Görmüyor??

• Aynı sorun bende de var yok mu bunun bir çözümü?
  • Up

• Sorun bende de var. Umarım rom değiştirdiğim için değildir de çözümü vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.