Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
16.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmert02 -- 15 Aralık 2023; 0:2:59 >

• Okumadım
  • :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar boş iş gerçek taktik isteyen lere https://m.youtube.com/watch?v=DsX4x_QlID8

• Hocam bana sosyal medya üzerinden kız arkadaş edinmek mantıklı gelmiyor. Zaten çok imkansız bir şey olarak görüyorum. Olsa bile o kız yolludur gibi geliyor. Üni-klüp-kurs ortamlarından gerçek hayatta tanışıp o şekilde çevre edinmek lazım. Şahsen ben öyle yapıyorum. İnsanları daha iyi tanımış oluyorsun ve daha samimi ilişkiler kuruluyor. Sosyal medya büyük bir yalandan ibaret. Samimiyet sıfır herkes gerçek dışı bir hayata bürünüyor, özellikle instagramda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

Hocam bana sosyal medya üzerinden kız arkadaş edinmek mantıklı gelmiyor. Zaten çok imkansız bir şey olarak görüyorum. Olsa bile o kız yolludur gibi geliyor. Üni-klüp-kurs ortamlarından gerçek hayatta tanışıp o şekilde çevre edinmek lazım. Şahsen ben öyle yapıyorum. İnsanları daha iyi tanımış oluyorsun ve daha samimi ilişkiler kuruluyor. Sosyal medya büyük bir yalandan ibaret. Samimiyet sıfır herkes gerçek dışı bir hayata bürünüyor, özellikle instagramda.

Altına imzamı atıyorum, bir kaç şey daha ekleyeyim; o kişi sana masum masum yazıyor mesela fakat aslında seni baştan aşağı kandırıyor sosyal medyayı şöyle anlatabilirim konuştuğunuz kişi kesinlikle size maske takarak kendini anlatıyor. Eğer sosyal medyada böyle kişiler ile konuşuyorsanız bırakın gerçek hayata geçin.

İnstagramdan özellikle 25-30 kişinin dmsine bakmıyorum direk siliyorum nedeni ise sosyal medya size sadece sıkıntı getirir bu konuda

• ekmek olmuş 2 lira nasıl yiyosun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.