Şimdi Ara

Instagram'a uygulama içi satın alma özelliği geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Instagram, ABD'deki ve İngiltere'deki bazı kullanıcılar için uygulama içi satın alma hizmetini açtı. Özellik global anlamda aktif olduktan sonra, Instagram'da faaliyet gösteren ticari işletmeler, direkt olarak sosyal medya uygulaması üzerinden ürün veya hizmet satışlarını gerçekleştirebilecekler.

Sistem nasıl çalışacak? 

Ticari kullanıcılar Instagram hesaplarına bir banka hesabı tanımlıyorlar, kurumsal sayfalarında yaptıkları paylaşımlarda ürünün satışıyla alakalı butona tıklayıp fiyatını ve özelliklerini belirtiyorlar. Tüketici alış veriş yapmak istediğinde ise; banka hesap kartını veya kredi kartını bir kereye mahsus Instagram profiline tanımlatıp, bir sonraki alış verişlerde daha kolay bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Instagram tarafından gelen bilgiler içinde ödeme sayfasında iki faktörlü güvenlik koruması olacağı da mevcut.

Ayrıca Insagram, belli başlı sektörlerdeki kurumsal müşterilerine  rezervasyon seçeneği de sunacak. Bu sayede otel, kuaför veya restoran gibi işletmelere Insagram üzerinden rezervasyon yapılabilecek.

• instagram düşmanı bakir asosyaller damlar şimdi
  • instagram = resimlerini millete göstermeye odaklı aptallar platformu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renega

instagram = resimlerini millete göstermeye odaklı aptallar platformu :)
    yazık kıyamam sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Boss -- 6 Mayıs 2018; 0:17:58 >
  • Gerçekleri kabul ermeyen tedavi olamaz :( Kabul etmelisin

• quote:

Gerçekleri kabul ermeyen tedavi olamaz :( Kabul etmelisin
    sen napıyorsun mesela dünyayı mı kurtarıyorsun atom mu parçalıyorsun katkın ne mesela

tüm gün pubg yayını izlemekten başka yaptığın birşey yok senin yaptığın doğrumu peki
  • 9 farklı yazılım dili, 2 yabancı dil, beden dili ve tweak geliştirme üzerinde çalışmalar yapıyorum. Herkesi kendin gibi zavallı sandıkca kaybedeceksin.,

• quote:

9 farklı yazılım dili, 2 yabancı dil, beden dili ve tweak geliştirme üzerinde çalışmalar yapıyorum. Herkesi kendin gibi zavallı sandıkca kaybedeceksin.,
    arkadaş ortamına girdiğin zaman 9 yabancı dil biliyorum mu diyorsun peki

mesele, senin etin ne budun ne çapın ne; buraya gelmiş instagram kullananlar zavallı diyorsun

önce bi kendine bak sonra diğer insanları eleştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Boss -- 6 Mayıs 2018; 0:53:38 >
  • Genelde hava atmaya çalışmam ama insanlar beni küçük gördüğünde boş bir insan olmadığımı, azmimle gösteririm. Az önce sana yaptığım gibi. Tanıdığım her çocuk / ergen tipler facebook'tan hesaplarını donduup instagrama geçti. Çünkü yüklediği resimler daha çok ilgi görüyor. Sistemin amacı da bu. Ama kullanıcılar genelde kabul etmek istemiyor. Ergen olup kabul etmemek gibi.

• quote:

Genelde hava atmaya çalışmam ama insanlar beni küçük gördüğünde boş bir insan olmadığımı, azmimle gösteririm. Az önce sana yaptığım gibi. Tanıdığım her çocuk / ergen tipler facebook'tan hesaplarını donduup instagrama geçti. Çünkü yüklediği resimler daha çok ilgi görüyor. Sistemin amacı da bu. Ama kullanıcılar genelde kabul etmek istemiyor. Ergen olup kabul etmemek gibi.
    Bu karakterle çevrende arkadaşın olduğunu düşünmüyorum

allahım ya şu tipte insanlar yok mu sanki kendileri dünyayı kurtarıyor
  • instagram da cıvıttı iki fotoda bir reklam çıkıyor. twitter desen 2 twitten biri yok şu şunu beğendi yok bu bunu beğendi + reklam. ne kullanıcaz biz be kardeşim?

• Instagram'da herkes birbirine bir şey satmaya çalışıyor, yetmezmiş gibi bir de reklamlar var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.