Şimdi Ara

İnsignia'dan anlayanlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-satilik-286416595/detay

Allah izin verirse bu aracı almayı düşünüyorum bir kaç gün içerisinde satıcı ile anlaşabilirsek.

Araç hakkında ki görüşlerinizi alabilirmiyim?

Jantlar diğer araçlara göre farklı gibi sebebi nedir?

• jantlar farklı çünkü araç cosmo diye ilana koyulmuş ama edition elegance yani en alt donanım.
  • uk79 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Ufak bir düzeltme: En boş olan Edition'dır. Edition Elegance ise orta donanıma tekabül ediyor.

Epey dolu olsa da Cosmo'dan farklılıkları: AFL+ yok, farlar mercekli halojen, jant 17 inç, hayalet ekran yok, alarm yok, krom cam çıtaları sadece altta var, bagaj kapağındaki stoplar yanmaz, parçalı deri koltuk yok. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
  • Bugun toyota coralla siparişini verdim. Konu kapanabilir. Teşekkürler.
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Yeni Corolla yı arada ben de kullanıyorum çok güzel araç, bu arada makyajlı kasaları çıktı siz de makyajlısını almışsınızdır umarım?
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Makyajlı kasa hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igneli

Makyajlı kasa hocam.

Bunu duyduğuma sevindim zira makyaj sonrası sadece tasarım değil sürüşten konfora pek çok detayda iyileştirme yapıldı.

Güle güle kullanın.
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Teşekkürederim. Zira bayiye giderken yeni kasanin cikacagini bilmiyordum. Satis temsilcisi soyleyince yeni kasaya yöneldim. Her ne kadar simdiki kasayi bana satmak istesede inatla yeni kasayi istedim. İyikide istemisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.