Şimdi Ara

Insignia 1.6 cdti ile top speed deneyen oldu mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar soru başlıkta. Çok aradım ama kimse denememiş sanırım hiçbir video falan bulamadım. Denediyseniz gördüğünüz maksimum hızı ve donanımınızı yazabilir misiniz ?
    Örnek:2016 1.6cdti sport+Flexride 210km gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    2016 1.6cdti cosmo 200 gördüm.belki 210 zorlayabilirdim ama önüme araba çıktı..
  • mertsen54 M kullanıcısına yanıt
    Düz yolda mıydınız arabada tek miydiniz bir de istekli miydi araba hani daha gidebilir miydi ?

• arabada tektim üstüne çıkarmıydı bilemem düz yoldu.beni özellikle memnun eden şey 100-200 hızlanması cok iyiydi 1.6 1500 kg araç için..
  • 204 kadar çıkabildim yolu boş bulursam tekrar denemek isterim ülkemizin yolları malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldgamermaka

204 kadar çıkabildim yolu boş bulursam tekrar denemek isterim ülkemizin yolları malum.

Arabayla neredeyse bununla ilgil hiç video yok. Bir tane 0-200 hızlanması var ona da daha giderdi demiş götürseydin ya o zaman bilseydik biz de. önü de bomboş halbuki denk gelmişsinizdir illa ki. Araçta tek miydiniz o süratte. Tekrar deneyecek olursanız bi video çekerseniz çok iyi olur. Hem arabanın limitlerini de görmüş oluruz. Benim yaşadığım yerde düzlük olsa hemen çıkıp deneyeceğim de her yer viraj.

• Hafta sonu mudanya yapacağım otoban boş olursa çekip koyarım tabiki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.