Şimdi Ara

Insidious (2011) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
5.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mabovski

son zamanlardaki en iyi korku filmi bence 8/10

+1

Ben de az önce tek başıma izledim. Bazı sahnelerde kafamı aşağı eğmek zorunda kaldım.
    Korkmak istiyorsanız kesinlikle izleyin derim.Konusu da çok iyi
  • son izlediğiniz film konusundaki yorumum burayada yazayım;

Astral seyahata çok meraklı olduğum için film bayağı sardı,korkma meselesine gelince yer yer hoplattı evet 10/7,5

Şu ufaklığı hatırlarsınız kadın dışarı çıktığında dj'lik yapıyordu evde
    Aslında önceden gözükmüştü bu kerata kadın koridorda yürürken,montların orda sol tarafta gözüktü,tek farkeden ben miyim
     Insidious (2011)

• quote:

Orijinalden alıntı: SWX

son izlediğiniz film konusundaki yorumum burayada yazayım;

Astral seyahata çok meraklı olduğum için film bayağı sardı,korkma meselesine gelince yer yer hoplattı evet 10/7,5

Şu ufaklığı hatırlarsınız kadın dışarı çıktığında dj'lik yapıyordu evde
    Aslında önceden gözükmüştü bu kerata kadın koridorda yürürken,montların orda sol tarafta gözüktü,tek farkeden ben miyim
     Insidious (2011)

Bunu bende farkettim
    hatta önce oyuncak falan sandım sonradan çocuğun şapkalı
    olduğunu görünce çaktım mevzuyu.

Bu arada filmi biraz önce izledim eşimle. Bazı sahneler resmen yürek hoplatan cinsten. Sesler çok iyi kullanılmış. Bir korku filminden isteyebileceğiniz herşey var bu filmde. Çok beğendim. 10/8 diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 26 Haziran 2011; 18:44:40 >

• Makyajlar sayesinde filmde korkmaktan çok güldüm Bana göre vasatı aşamayan bir filmdi ,keşke ses efektleriyle olsaydı bu iş.
  • It's not the house that's haunted...

Fragmandan bile tırstım.
  • 720p sini bir an önce izlemek gerek merak ettim açıkcası,
  • konusu ilk kez işleniyor sanırım. saat 2de izledim gece. sigara yakcak zaman bulamadım filmi izlerken. son zamanlarda izlediğim en iyi korku filmlerinden. 7/10 hayli hayli hakediyor. divxp de yorumlara bakıp izlememiştim bikaç gündür açsammı açmasammı diye. az daha arşivlik korku filmine shift+del yapıyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: £mre

Makyajlar sayesinde filmde korkmaktan çok güldüm Bana göre vasatı aşamayan bir filmdi ,keşke ses efektleriyle olsaydı bu iş.

Ses efektlerinin çoğuda komikti
    Berbat bir film arkadaşlar.
  • yorumlardan anladığım kadarıyla, son zamanlarla ardı ardına gelen ve izleyicileri korkutamayan başarısız korku filmlerinin vermiş olduğu boşluğu dolduracak gibi duruyor. Bu filmi öyle ulu orta izlememek lazım yazık olur, şöyle rahatça koltuğa kurulup kola+cips kombinasyonuyla keyifle izlemek lazım, malum pek korkutucu korku filmi çıkmıyor her zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @RİF_D

yorumlardan anladığım kadarıyla, son zamanlarla ardı ardına gelen ve izleyicileri korkutamayan başarısız korku filmlerinin vermiş olduğu boşluğu dolduracak gibi duruyor. Bu filmi öyle ulu orta izlememek lazım yazık olur, şöyle rahatça koltuğa kurulup kola+cips kombinasyonuyla keyifle izlemek lazım, malum pek korkutucu korku filmi çıkmıyor her zaman.

Film izlerken cipse karşıyım,ağzımın içindeki kıtırtılardan filmin sesini duyamıyorum

• quote:

quote:

yorumlardan anladığım kadarıyla, son zamanlarla ardı ardına gelen ve izleyicileri korkutamayan başarısız korku filmlerinin vermiş olduğu boşluğu dolduracak gibi duruyor. Bu filmi öyle ulu orta izlememek lazım yazık olur, şöyle rahatça koltuğa kurulup kola+cips kombinasyonuyla keyifle izlemek lazım, malum pek korkutucu korku filmi çıkmıyor her zaman.

Film izlerken cipse karşıyım,ağzımın içindeki kıtırtılardan filmin sesini duyamıyorum

Ses ver sende biraz, Ben çok severim zaten saat 21 den sonra film keyfi oluyor genelde, üst kattaki buzağı velet akşam akşam tepinmeye başladı mı! veriyorum Z-5300 cümün sesini ne katırtı oluyo ne kuturtu, üsttekilerde gürültüden sızıp kalıyorlar heralde.Neyse konu sapmasın çenem düştü gene

"Sinemada koltuklara oturmadan önce temizmi diye kontrol edin. Daha öncekilerden kesin altına yapanlar vardır benden söylemesi... "Beyazperde.com dan bir yorum dikkatimi çekti baya güldüm, demek ki gerçekten korkutuyor film

• quote:

quote:

quote:

Ses ver sende biraz, Ben çok severim zaten saat 21 den sonra film keyfi oluyor genelde, üst kattaki buzağı velet akşam akşam tepinmeye başladı mı! veriyorum Z-5300 cümün sesini ne katırtı oluyo ne kuturtu, üsttekilerde gürültüden sızıp kalıyorlar heralde.Neyse konu sapmasın çenem düştü gene

"Sinemada koltuklara oturmadan önce temizmi diye kontrol edin. Daha öncekilerden kesin altına yapanlar vardır benden söylemesi... "Beyazperde.com dan bir yorum dikkatimi çekti baya güldüm, demek ki gerçekten korkutuyor film

Açıkcası bu filmi sinemada izlemek isterdim. Bilgisayar başında bu kadar hararet yaptıysam sinemada ne olurdu acaba çok merak ediyorum. Aslında sinemada'da mı izlesem?

• BÜTÜN KORKU ÖDÜLLERİNİ TOPLAMAYA ADAY
  • Abi nasıl ya.Anlamıyorum bu filmi nasıl beğenebiliyorsunuz...
    Bu kadar komik makyaj ve çok salak bir senaryoya nasıl güzel korku filmi diyorsunuz...
    Sinemadan çıkıp gitmeyi düşündüm.Sırf sonunda ne saçmalayacaklar acaba diyerek bekledim.

Nitekim sonundada yeterince saçmaladılar.Hortum cadı felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Abi nasıl ya.Anlamıyorum bu filmi nasıl beğenebiliyorsunuz...
    Bu kadar komik makyaj ve çok salak bir senaryoya nasıl güzel korku filmi diyorsunuz...
    Sinemadan çıkıp gitmeyi düşündüm.Sırf sonunda ne saçmalayacaklar acaba diyerek bekledim.

Abi tamam film klişelerle doluydu, hatta bazı yerleri çok saçmaydı evet, özellikle sonları... Ama şu zoeken denilen lanet şey her zaman beni korkutmayı başarmıştır ve bu filmde bolca vardı ister istemez tırstım baya...

• Beni de filmi Saw ve Paranormal Activity'in yapımcılarından olması filmden soğuttu.
  • quote:

Sonunda benle aynı fikirde biri çıktı. İyiki sinemada izlememişim

• ben sinemada izledim film çok gerdi izlenebilir. çok kötü değil hatta son zamanlarda ki en iyisi 7/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Abi tamam film klişelerle doluydu, hatta bazı yerleri çok saçmaydı evet, özellikle sonları... Ama şu zoeken denilen lanet şey her zaman beni korkutmayı başarmıştır ve bu filmde bolca vardı ister istemez tırstım baya...

Abi gidin abuk subuk videolar izleyin şu aptal kadın falan çıksın daha çok korkarsınız.
    Ben genelde güldüm filmde...
    @NegRo
    Haklısın
    @2K
    Saw iyi de paranormal olunca bende düşündüm keşke izlemeseydim

• Yaw beğenen çok beğenmiş,beğenmeyen hiç beğenmemiş.Böyle olunca insan muallakta kalıyor.En iyisi kendin izleyip kendin karar verecen aga.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.