Şimdi Ara

Initiative Q Network (KAÇIRMAYIN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz günlerde Internet Computer (ICP) Coini listelendi ve bu coinin AIRDOP'u 2018 yılında yapıldı 2021 yılında kilitleri açıldı kademe kademe dağıtım yapıldı ve en az 119 Adet verilen coinin fiyatı 300$ üzeri şuanda.. Şunu demek istiyorum böyle fırsatları kaçırmayın arkadaşlar Q coin üye olduğunuz da coin veriyor belki 300$ fıyatı olmayacak ama 1 dolar olsa bile hiç yoktan 1000$ olacaktır bu yüzden bu fırsatı kaçırmayın! 2022 de listelenmesi olacaktır projenin son aşamaları üstelik kimlik gerektirmiyor üyelik mail onayı sadece link bırakıyorum arkadaşlar şimdiden kolay gelsin.

https://quahl.com/set/login-remember?remember_me=null&redirect=/invite/j0iEOHfY9

Initiative Q Nedir?

Basit bir anlatımla Initiative Q, özel bir dijital varlık (Q token) tahsis etme vaadiyle insanların üye olması teşvik edilen ve yalnızca referans yöntemiyle üyelik gerçekleştirilen bir sistemdir. Mevcut kullanıcılardan davet alan kişiler, e-mail ve IP adreslerini vererek sisteme kayıt olur ve sistemin kendilerine vaat ettiği Q tokeninin hesaplarına aktarılması için beş kişiyi kendi üyelik ağına dâhil etmesi beklenir.

Initiative Q, ödemeler dünyasında geçmiş deneyime sahip olan Saar Wilf tarafından kurulmuştur. Diğer kilit yatırımcı, George Mason Üniversitesi’nde bir ekonomist olan ve Avusturya ekonomisine yoğun bir şekilde ilgi duyan Lawrence H. White’tır. White, Q özel para biriminin (Q token) ekonomisini bulan kişi olmuştur.

Q Token Nedir?

Initiative Q tarafından piramit şemasıyla pazarlanan ve kripto olmayan, özel bir özel para birimidir.

2019 Kasım ayında, yeni kayıt olan üyelere tahmini olarak 44.536 dolar değerinde Q token teklif edilmiş fakat bu değer yalnızca bir ay sonra, 16.385 dolara düşürülmüştür.

Q token şu anda değersizdir ve Initiative Q’nun kendi sunucularıyla bile değiştirilemez bir yapıya sahiptir. Dolar ile serbestçe değiştirilebileceği vaat edilmekle birlikte, gelecekte var olmayan ödeme ağlarında kullanılması bekleniyor.

Initiative Q, anlamlı bir alıcı ve satıcı ağı sağlamak için birçok sabit kullanıcıya ihtiyaç duyuyor. Kritik bir kitleye ulaşılamazsa, proje ilerlemeyebilir. Ödüller yalnızca sistem işlevsel duruma geldiğinde değerli olduğundan, başkalarının katılmasını sağlamak herkesin çıkarınadır.

Q token ödülünü kazanmak için üyelerden tam olarak belirtilmemiş görevleri tamamlamaları bekleniyor. Bu görevlerin başında, üyelik sistemine beş yeni üye kazandırmak geliyor. Herhangi bir karşılığı olmayan bir miktar Q token, ağına beş yeni üye ekleyen kullanıcıların hesabında aktarılıyor.

Milyonlarca insanı “özgür” bir para birimi vaadiyle üye olmaya teşvik ettikten bir yıl sonra “Initiative Q?”ya ne oldu?

İkinci Bitcoin olarak lanse edilen, milyonlarca insanın yüksek getiri elde etmek vaadiyle üyelik gerçekleştirdiği bu tokene ne oldu?

Initiative Q ödeme ağı kavramını eleştirmek zordur çünkü resmî olarak mevcut olmamakla birlikte, “bir ödeme ağı oluştur ve bu yeni para birimi harika olacak” söylemlerinin dışında hiçbir dayanağı da yoktur.

Sahalarındaki her şey tamamen hayali ve Q tokenin geleceği ile ilgili üyelerle paylaşılmış herhangi bir plan yoktur.

ICP AIRDROP ALAN BİRİSİ SADECE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WasdEx -- 29 Mayıs 2021; 16:2:4 >

• Arkadaşlar yorum bırakalım

• Konu sahibinin ref hakkı dolunca kullanılır. https://initiativeq.com/invite/my5hijoFr

• tekin224 T kullanıcısına yanıt

Valla kaçırmayın ICP 2018de aldı insanlar şuan hepsi porche almayı planlıyor

• kayıt oldum @WasdEx Şükrü ;) onaylarsın artık ??

bu arada ismi türkçe karakterle yazınca kabul etmeme gibi bi durum olmasın? pi network de KYC işlemi için kendi dilinde ve ingilizce olmak üzere iki seçenek vardı. hatta YOTI de de vardı sanki ama tam hatırlamıyorum??

ben de bırakayım davet linki...

https://quahl.com/invite/LPMXtBvKK

kayıt olan emaili onayladıktan sonra haberdar etsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 14 Mayıs 2021; 4:5:10 >
  • Onayladım dostum teşekkür ederim :)

• Arkadaşlar 1$ olacağını söylenmesinin sebebi ödeme sistemi aracı olarak kullanılacaktır o yüzden

• Arkadaşlar oy vermeyi unutmayalım lütfen

• Uplayalım

• Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it's ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join - so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There's nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn't want to miss this.

Here is my invite link:https://initiativeq.com/invite/qp_g43LdH

This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

Anında onaylarım

• Arkadaşa da destek olalım

• bir benzerini buldum

Argentas is developing a future payment network and having some of their future global currency reserved for early adopters. This all is by invitation only and I have a limited number of invitations. Act fast as this invitation link may expire! Just click this link: https://argentas.io/users/invite.php?invite=3DA6F1C8BB

• Merhabalar, İyi Akşamlar.

Herkesin bildiği gibi Cardano(ada) diye bir coin var. Cardano ağı üzerinden arz olacak ilk token ozelliğini taşıyacak bir coinnin airdropu var. Üye olan herkese 10 revutoken veriyor. Ve her davaet ettiğiniz kişi içinde ekstra 10 revutoken daha veriyor. Piyasaya çıkınca ne kadar olucak bilmiyorum ama bekleyince en azindan bir 10 - 20 dolar arası kar ettireçeğini düsünüyorum. Şansınızı deneyin derim.

Eğer sizde 10 revutoken kazanmak istiyorsaniz aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz. Hemde ben 10 token kazanmış olurum.

revuto.com/invite/ahme6d4f73

• Güzel proje tabi bu gibi tokenler ileride değerlenir

• tekin224 T kullanıcısına yanıt
  • Twitter hesapları güncel arkadaslar bakabilirsiniz

• xpugur kullanıcısına yanıt

Listelenme haberi var mı sizce

• ref linklerinizi bırakın arkadaslar

• Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it's ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join - so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There's nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn't want to miss this.

Here is my invite link: https://quahl.com/set/login-remember?remember_me=null&redirect=/invite/R0nLQ3920

This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.