Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus3282

Yaparsın

Kredi kartidir bankadir pek anlamiyorum da ben bu ininal karti aldim hesap actim.Atiyorum biryerden alisveris yaptim pos makinesine hangi sifreyi girecegim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emree- -- 21 Ocak 2018; 12:59:21 >
  • Emree- E kullanıcısına yanıt
    Kartın son 4 hanesi

• Baylar aynı karttan parçalı yüklemede sikinti var mı?Yani aynı karttan 30puan 70 limitten çekilebilir mi?

• şimdi ayda en fazla 750 lira yüklenebiliyor toplamda.tek seferde 300 buraya kadar analdım sorun yok. lakin diyelim ben 2.250 liralık alışveriş yapmam gerekiyor. 3 seferde 3 ayda.her ay 750 yükleyip toplamda kartta 2.250 lira yükleniyormu. yokda bu limit sürekli 750 liradamı kalıyor. yani kartın toplam alma kapasitesi ne kadar
  • eyefive kullanıcısına yanıt
    Kartın içine 750 TL attıktan sonra diğer ay içine tekrar 750 atamazsınız. Ancak harcama yaparsanız tekrar 750 TL olana kadar yükleme yapabilirsiniz.

• eyefive kullanıcısına yanıt
    Hayır yüklenmiyor bakiye en fazla 750 tl oluyor yani bir önceki aydan 750 tl bakiyeniz duruyor fakat sistem yüklemeye izin vermiyor.

• Ininal uygulamasina giremiyorum suan sorun mu var

• hhd82 H kullanıcısına yanıt
    Hocam var mı sizin itirazda bir gelişme.Ben hiç bir şekilde sonuç alamadım.BDDK'yı aradım ilk önce beni Türkiye Bankalar Birliğine yönlendirdiler oraya dilekçe verdim.İninal TBB üyesi olmadığı için dilekçem reddedildi.Tekrardan BDDK'dan bilgi aldım bu sefer tüketici hakem yetine yönlendirildim.

Şikayetimi oluşturdum fakat şöyle bir sıkıntı çıktı karşıma.Habersiz harcama geçen sene haziranda yapıldı ve ben eylülden sonra üniversiteye başlayınca ikametgahımı edirneye taşıdım.Yasada da thh'ye başvurular sadece ikametgahınızın olduğu yerde ki veya harcamanın yapıldığı yerde ki thh'ye başvurabiliyorsunuz.

Ben yine şansımı bir deneyeyim diyerekten kendi oturduğum evimin bulunduğu ilçede ki thhye gittim belki şikayeti alırlar diye ama malesef tahmin ettiğim gibi edirne il tüketici hakem heyetine başvurmam gerektiği ve buraya başvurursam illerde ki hakem heyetleri daha çabuk sonuçlandırıyormuş şikayetleri orada büyük ihtimal kazanırsın dedi.

İtiraz dilekçenizi verdikten sonra 6 ay geçtiyse hiç uğraşmayın tüketici hakem heyetine başvurun.Dilekçenizi edevlet üzerinden ayrıtılı şekilde hazırlayıp belgeleri elden teslim edeceğimi seçin.Dilekçeniz hazırlanıp çıktısınızı alıyorsunuz imzalıyorsunuz ve kaymamlıkta bulunan thh'ye teslim ediyorsunuz.Ben dilekçeye ek olarak

4 sayfa ininal ile olan mail üzerinden olan konuşmalarımızı
    Maile ek olarak yolladığım itiraz dilekçesini
    Hesap ekstremi ekledim.

Cuma günü Edirneye gidip orada ki thh'ye başvuracağım.Gelişme olursa editlerim tekrardan.

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhd82 -- 7 Şubat 2018; 20:26:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Hocam var mı sizin itirazda bir gelişme.Ben hiç bir şekilde sonuç alamadım.BDDK'yı aradım ilk önce beni Türkiye Bankalar Birliğine yönlendirdiler oraya dilekçe verdim.İninal TBB üyesi olmadığı için dilekçem reddedildi.Tekrardan BDDK'dan bilgi aldım bu sefer tüketici hakem yetine yönlendirildim.

Şikayetimi oluşturdum fakat şöyle bir sıkıntı çıktı karşıma.Habersiz harcama geçen sene haziranda yapıldı ve ben eylülden sonra üniversiteye başlayınca ikametgahımı edirneye taşıdım.Yasada da thh'ye başvurular sadece ikametgahınızın olduğu yerde ki veya harcamanın yapıldığı yerde ki thh'ye başvurabiliyorsunuz.

Ben yine şansımı bir deneyeyim diyerekten kendi oturduğum evimin bulunduğu ilçede ki thhye gittim belki şikayeti alırlar diye ama malesef tahmin ettiğim gibi edirne il tüketici hakem heyetine başvurmam gerektiği ve buraya başvurursam illerde ki hakem heyetleri daha çabuk sonuçlandırıyormuş şikayetleri orada büyük ihtimal kazanırsın dedi.

İtiraz dilekçenizi verdikten sonra 6 ay geçtiyse hiç uğraşmayın tüketici hakem heyetine başvurun.Dilekçenizi edevlet üzerinden ayrıtılı şekilde hazırlayıp belgeleri elden teslim edeceğimi seçin.Dilekçeniz hazırlanıp çıktısınızı alıyorsunuz imzalıyorsunuz ve kaymamlıkta bulunan thh'ye teslim ediyorsunuz.Ben dilekçeye ek olarak

4 sayfa ininal ile olan mail üzerinden olan konuşmalarımızı
    Maile ek olarak yolladığım itiraz dilekçesini
    Hesap ekstremi ekledim.

Cuma günü Edirneye gidip orada ki thh'ye başvuracağım.Gelişme olursa editlerim tekrardan.

yok hocam en son gorusmemde gerı donus saglanır dendı fakat bir haftadan fazla oldu yıne hıc bır cevap yok tutar az oldugu ıcın bekledım ama bende artık tuketıcı hakem heyetıne basvurumu yapacagım.

• isim , telefon ve tc kimlik numaramı vermem şart mı bu kartı kullanmak için
  • bankartı(hesap kartı)ile ne farkı var
  • Ösym sınavları ödenebiliyor mu?
  • Merhaba ininal kartina almanya lokasyonlu banka kartimdan para yükleyebilirmiyim? Veya paypal skrill tarzi uygulamalarla.

• Arkadaşlar internetten odeme yaparken "Kartinizin işlem yetkisi yok " hatası aldınız mı 2 gün içinde? ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    Hocam benim para 2 gün önce iade edilmiş.

2 gün önce bütün evraklarla birlikte Edirne İl Tüketici hakem heyetine gittim teslim ettim belgeleri.Bugün ininal müşteri hizmetlerinden arandım ayın 21inde paranız iade edilmiştir dendi.Kartım kullanıma kapalı olduğu için yeni bir ininal kart alıp bakiyeyi ona aktarıcam içinde ki bakiyeyi harcayıp kırıcam ininal kartı ve bir daha asla ininal kullanmayacağım.

Çorlu hakem heyetinde ki görevlinin dediği gibi gerçekten illerde ki heyetler daha hızlı sonuçlandırıyormuş evrakları teslim ettiğim gibi savunma istenmiş ininalden onlarda direkt parayı iade etmişler.

Heyete sunduğum belgeler:

İninal.com'dan aldığım hesap ekstresi 2 sayfa harcamaların hangi tarihte hangi sitelerden ve miktarlarını gösterecek şekilde.
    info@ininal.com mail adresi ile olan maillerimiz 6 sayfa.
    info@ininal.com mail adresine ek olarak attığım dilekçenin kopyası
    Şikayetimi detaylı bir şekilde anlattım ve en sonunda isteğimi belirttim paramın iadesini.

Şikayetimi bayağı ayrıntılı yazdım tarih vererek bana telefonda ve mail yazışmalarında bahsedilen şeylerden ve internetten aynı tarihler arasında ki ininal kullanıcıların benzer habersiz kullanımdan mağdur olduğunu bu yüzden şirketin kart bilgilerini koruyamadığını düşündüğümü belirttim.

Sonuç:

Bir donanımhaber ölücüsünün parasının üstüne kimse yatamaz er geç alır

• bnym97 kullanıcısına yanıt
    guzellikten anlamıyorlar hocam bende tuketici hakem heyetıne basvurumu yapacam bakalım maıl atıyoz cevap bile vermıyorlar.

hocam simdi baktım benımde ıptal olan karta yansıtmıslar
    21.02.2018
    CHARGEBACK IADE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhd82 -- 23 Şubat 2018; 21:34:38 >
  • 2 Marta kadar 20 TL üzeri yüklemeye ilk 1000 kişiye 5 TL diye bir mesaj geldi, doldu mu acaba kota?
  • yakın zamanda digiturkplay'den alışveriş yapabilen oldu mu acaba? denedim ama kabul etmiyor site.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.