Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.Öncelikle bugün İninal Kart'ımı aktifleştirdim . Daha sonra adres bilgilerimi vs. yazdım ve kaydoldum . Fakat yakın zamanda taşınma ihtimalim var. Bu adresi daha sonra değiştirebilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim bir tane ininal kartım var ve bakiyeei de bitmedi ama bir tane daha almam lazım. Aynı bilgilileri kullanarak alabilir miyim yoksa bir kişi ancak bir tane mi alabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Arkadaşlar benim bir tane ininal kartım var ve bakiyeei de bitmedi ama bir tane daha almam lazım. Aynı bilgilileri kullanarak alabilir miyim yoksa bir kişi ancak bir tane mi alabiliyor?

Aynı TCKN ve GSM numaranız ile en fazla 3 adet ininal kart tanımlayabilirsiniz.
  • Steam ve aliexpress ten alışveriş yapabilir miyim bu kartla ? Kartta ki bakiyeden ekstra kesintiler oluyor mu ?

• ininal Kart İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için.
  • Bir soru soracaktım. Şimdi ptt atmsine gittim diyelim. Parayı taksit taksit yükleyebiliyor muyuz yani örneğin 300 lira yükleyecem. Arka arkaya 3 tane 100 lira koyunca karta 300 lira yükleniyor mu yoksa her gün 100er mi yükleyeceğim?

• PTT için aryı da yüklenir hep beraber de. her yüklemede %1 komisyon alınıyor. 300 lira verirsen 3 lira komisyon alır 297 hesaba yatar. migrosa gidersen her yükleme için 2 TL alacak. dolayısıyla migrosta tek yükleme 300 yaparsan 2 lira verirsin hesapta 300 lira olur.
  • Arkadaşlar acaba kartın bilgilerini degistirebiliyor muyum? Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Arkadaşlar acaba kartın bilgilerini degistirebiliyor muyum? Yardımcı olursanız sevinirim.

up up up
  • selamlar, bir kaç sorum var, yanıtlarsanız sevinirim.

paramara uygulamasında ekli ininal kartım var. yani fiziki kartım yok. yine de migrostan para yükleyebilir miyim? eğer cevap evet ise, ne yapıyoruz kartın numarasını mı veriyoruz kasiyere?

hızlıal - kliksa - n11 , bu 3 sitede ininal geçerli mi?
  • merhaba iyi geceler herkese ininal kart alacağım şimdi ben aliexpress yada amazondan örneğin 10 dolarlık bir saat var ininal kartimdada 50 tl var bende 28-29 tl kesilerek bu alışveriş gerçeklecek mi yoksa alamaz mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: safsiddet

merhaba iyi geceler herkese ininal kart alacağım şimdi ben aliexpress yada amazondan örneğin 10 dolarlık bir saat var ininal kartimdada 50 tl var bende 28-29 tl kesilerek bu alışveriş gerçeklecek mi yoksa alamaz mıyım ?

bakiye yeterliyse alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

selamlar, bir kaç sorum var, yanıtlarsanız sevinirim.

paramara uygulamasında ekli ininal kartım var. yani fiziki kartım yok. yine de migrostan para yükleyebilir miyim? eğer cevap evet ise, ne yapıyoruz kartın numarasını mı veriyoruz kasiyere?

hızlıal - kliksa - n11 , bu 3 sitede ininal geçerli mi?

Yükleyeblirsiniz, bu linktenhttps://www.youtube.com/watch?v=ZtWp-KXzneE destek alabilirsiniz.

Tabi ki, MasterCard'ın geçerli olduğu tüm online ve fiziksel alışveriş noktalarında kartınızı kullanabilirsiniz.

• Bu kart bende uzun süredir var. D&R'ın internet sitesinde kullanılıyor mu?

• Hocam bir sorum vardı ilgilenirseniz çok makbule olur valla :D Ben geçen n11 den ss rival mouse sipariş ettim 3 gün oldu kargo gecikince iptal ettim n11 2 ile 4 gün içinde yatar dedi para . Peki karta yatacak olan parayı ptt den direk çekebilme şansım varmı ? Çünkü o ben az yakınımda olan teknosadan almaya karar verdim de o paraya ihtiyacım var . Yani sormak istediğim gelecek para direk karta mı geliyore elliyemiyormuyuz ?
  • Arkadaşlar kartı psn hesabıma ekleyemiyorum hata veriyor
    Pos cihazından geçerken hata verebilir mii?

• Arkadaslar karti aktiflestirirken bilgileri girdikten sonra kart numarasi tarihini falan istedigi yer cikioyor. Onlari yazdiktan sonra devam et butonuna mi yoksa kart ekle butonuna mi basicaz? Ayrica psn e ekleyecegim. Galiba psn de kredi karti veya on odemeli kart ekle butonu var. Benim bunu on idemeli kart olarak mi eklemem lazim? Son olarak eklemem icin karti aktiflestirdikten sonra belli bir sure beklemem lazim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 6 Ağustos 2015; 20:48:24 >
  • quote:

Arkadaslar karti aktiflestirirken bilgileri girdikten sonra kart numarasi tarihini falan istedigi yer cikioyor. Onlari yazdiktan sonra devam et butonuna mi yoksa kart ekle butonuna mi basicaz? Ayrica psn e ekleyecegim. Galiba psn de kredi karti veya on odemeli kart ekle butonu var. Benim bunu on idemeli kart olarak mi eklemem lazim? Son olarak eklemem icin karti aktiflestirdikten sonra belli bir sure beklemem lazim mi?

up up up arkadaşlar acil lütfen cevap verin
  • BazzerBiller B kullanıcısına yanıt
    Bankamatik kartı özelliğinde olduğu için minimum 7 iş günü içerisinde yansır para hesabınıza. Ücret, alışverişi yaptığınız kartınıza yansır. Ptt'den direk çekebilir misiniz onu bilmiyorum. Para yatınca bir deneyin onu.
  • Bir sorum var. Yardımcı olursanız sevinirim. Kart yaklaşık bir senedir var. Fakat uzun süredir bakiye 0. Şimdi para yuklesem geçmişteki kesilemeyen aylık 1 tllik ücretler kesilir mi?

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.