Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FrE3d0m

gençler ya bu ininal le netten sadece oyunmu alabiliyoruz? Vatan bilgisayar, teknobiyotik, hepsiburada gibi yerlerde geçiyor mu?

''Sanal değil Gerçek kart'' yazıyor paketin üstünde ve ben kendim 4 aydan beri kullanıyorum gerek netten gerekse marketten fiziki olarak kulandım hiçbir sorun yaşamadım Master Card geçtiği heryer de buda geçiyor emin olun

Aklınıza takılan olursa mutlaka sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

LCW'den alışveriş yapan oldu mu beyler?

LCW'de geçiyor ininal kart

• destinati0n kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. İninal Kart'ımda 10 TL var diyelim. Bunun 5 TL'sini PayPal hesabıma aktarmak istiyorum. Bu mümkün müdür ? Ayrıca kart tanımlatma olayı varmış kartı tanımlatırsak sonra alışverişimizi yaparsak, PayPal diğer 5 TL'yi falan kesmez değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

LCW'den alışveriş yapan oldu mu beyler?

LCW'de geçiyor ininal kart

Evet dün sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim alışverişimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BondAlp

Merhabalar. İninal Kart'ımda 10 TL var diyelim. Bunun 5 TL'sini PayPal hesabıma aktarmak istiyorum. Bu mümkün müdür ? Ayrıca kart tanımlatma olayı varmış kartı tanımlatırsak sonra alışverişimizi yaparsak, PayPal diğer 5 TL'yi falan kesmez değil mi ?

1. Kart para aktarımına kapalıdır
    2. Kartı tanımlarken paypal 3Tl çeker karttan ve paypal hesabınıza kısa süre içinde yatırır ve 5 tl de kesilmez

• quote:

quote:

2. Kartı tanımlarken paypal 3Tl çeker karttan ve paypal hesabınıza kısa süre içinde yatırır ve 5 tl de kesilmez

Şimdi hocam ben oyun alcam ödeme yolu PayPal şeklinde belirtilmiş. İninal Kartımda 10 TL var 5 TL'lik alacağım oyun. 5 TL'yi satıcıya 3 TL'yide PayPal kendine mi kesiyor hocam ? Ayrıca kartı tanımlama olayı nasıl olacak hocam biliyor musunuz ? Son olarak (Biliyorum çok soru sordum hocam) Alışverişimizi bitirdikten sonra PayPal'dan tanımlattığımız kartın bilgilerini silebilir miyiz hocam ? Şimdiden teşekkürler.

Edit: Hocam 3 TL'yi PayPal kendine mi çekiyor yoksa bizim hesaba mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert Wesker. -- 25 Ağustos 2014; 15:08:39 >

• quote:

quote:

quote:

Şimdi hocam ben oyun alcam ödeme yolu PayPal şeklinde belirtilmiş. İninal Kartımda 10 TL var 5 TL'lik alacağım oyun. 5 TL'yi satıcıya 3 TL'yide PayPal kendine mi kesiyor hocam ? Ayrıca kartı tanımlama olayı nasıl olacak hocam biliyor musunuz ? Son olarak (Biliyorum çok soru sordum hocam) Alışverişimizi bitirdikten sonra PayPal'dan tanımlattığımız kartın bilgilerini silebilir miyiz hocam ? Şimdiden teşekkürler.

1. Paypal 3 tl 'yi kartı paypal'a tanıtma işleminde kesiyor ve hemen paypal hesabınıza iade eder bu durum bir defaya mahsus oluşmaktadır ayrıca paypal alışveriş yaparken 50 kuruşluk bir komisyon kesiyor.
    2. Paypal'a üye oluyorsunuz kullanıcı profili seçeneği üzerinde ''Kredi kartı ekleyin veya düzenleyin'' seçeneğine tıklayıp kart bilgilerinizi girip tanımlama işlemi 5 dk içinde gerçekleşir.
    3. Paypal'a tanımlanan kartın bilgileri silinebilir (yine aynı seçenekten''Kredi kartı ekleyin veya düzenleyin'' kaldır 'a tıklayarak silme işlemi gerçekleşir)

Edit: Paypal ininal'den 3 tl çeker sonra çekilen para paypal'a yatar alışverişlerde bu durum sıkıntı teşkil etmez ödeme yaparken paypal seçeneğini işaretleyince önce ödeme paypal hesabınızdan sonra geri kalanı ininal karttan çekilir .

• quote:

quote:

quote:

quote:

1. Paypal 3 tl 'yi kartı paypal'a tanıtma işleminde kesiyor ve hemen paypal hesabınıza iade eder bu durum bir defaya mahsus oluşmaktadır ayrıca paypal alışveriş yaparken 50 kuruşluk bir komisyon kesiyor.
    2. Paypal'a üye oluyorsunuz kullanıcı profili seçeneği üzerinde ''Kredi kartı ekleyin veya düzenleyin'' seçeneğine tıklayıp kart bilgilerinizi girip tanımlama işlemi 5 dk içinde gerçekleşir.
    3. Paypal'a tanımlanan kartın bilgileri silinebilir (yine aynı seçenekten''Kredi kartı ekleyin veya düzenleyin'' kaldır 'a tıklayarak silme işlemi gerçekleşir)

Edit: Paypal ininal'den 3 tl çeker sonra çekilen para paypal'a yatar alışverişlerde bu durum sıkıntı teşkil etmez ödeme yaparken paypal seçeneğini işaretleyince önce ödeme paypal hesabınızdan sonra geri kalanı ininal karttan çekilir .

Kartı tanımlattıktan sonra PayPal'a şu kadar yatır demiyoruz, direk parayı satıcıya yolluyoruz 3 TL'sini PayPal'dan çekiyor geriye kalanı İninal'den alıyor dimi hocam ?

• Evet
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Çok çok sağolun hocam. Bayadır kafamı karıştırıyordu nihayet çözümledim. Tekrardan sağolun hocam iyi forumlar...

Edit: Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert Wesker. -- 25 Ağustos 2014; 18:55:38 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 25 Ağustos 2014; 16:50:20 >
  • Rica ederim artık ben varken sorular kafınızı uzun süre karıştıramaz
  • Benim anlayamadığım havale eft vb. yöntemler ile para atamıyor muyum ben bu karta. Elimde kart yok sanal olarak çıkarttım para koyamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Fiziksel karta EFT ile yükleme yapılıyor. Yukarıda bir arkadaş yazmıştı. Ben de denedim oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Fiziksel karta EFT ile yükleme yapılıyor. Yukarıda bir arkadaş yazmıştı. Ben de denedim oldu...

Fiziksel kart yok elimde ama kart gibi numaraları olan sanal görüntüsü olan kart var. Kart numarasına mı eft yaptın hocam peki? Hesap numarası gibi bir şey yok bunda sanırım ya da iban gibi?

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Enpara KK ödemeden kart numarasına EFT yaptım, kart sahibi "ininal kart", bankaya ING yazdım hocam.

•  İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS)

Böyle bir kampanyaları varmış.

• arkadaşlar merhaba. biraz önce bu kartı aktif ettim. yarın para yatıracağım. merak ettiğim en büyük husus euro/dolar şeklinde para yatırabiliyor muyuz? paypal'de kullanacağım döviz kuru farkından vurgun yemeyelim.
  • selamlar arkadaşlar...illaki sorulmuştur cevaplanmıştır lakin sayfalar çok fazla bakamıyorum :(

bu kartla spotify premium üyelik alabiliyormuyuz yada deezer ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: el-aziz23

arkadaşlar merhaba. biraz önce bu kartı aktif ettim. yarın para yatıracağım. merak ettiğim en büyük husus euro/dolar şeklinde para yatırabiliyor muyuz? paypal'de kullanacağım döviz kuru farkından vurgun yemeyelim.

Keşke dediğiniz gibi euro/dolar şeklinde para yatırabilseydik malesef olmuyor paypal'ın 50 kuruşluk komisyonunu s.ke s.ke yiyeceğiz

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.