Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Orijinalden alıntı: Merle Dixon

Kartı çıkaran kuruluş MasterCard x-**** kartını reddettiğinden işleminizi tamamlayamadık. Ödemeyi tamamlamak için PayPal hesabınıza başka bir kart ekleyin.

bu hatayı veriyor ne yapmam gerek?bakiyemde yetiyor

bakiye durumunuzu SS olarak yollayın ben hemen yardımcı olacağım

Buyrun hocam
    http://i.hizliresim.com/2v4JaE.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merle Dixon -- 20 Ağustos 2014; 15:25:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Teknosadan gidip alıcam bu haftaiçi
    Ve bütün kartların tipi aynı mı.Seçebiliyormuyuz

Birde sadece pttmatikten mi ücretsiz yüklemek.yani içerideki çalışanlara akbil yükler gibi yükletemiyormuyuz

PTT Matik'ten yüklemeniz daha doğru bir seçim olur içerdeki uyuz memur sizden işlem ücreti tırtıklar

Aklınıza takılan olursa mutlaka sorun

Birde kullandıkça ayda bir 1 tl çekiyor.Yani ağustos ayı için herşeyi harcama yapsam eylül 1de bir daha 1 tl çekicek.(eğer ağustos 30dan sonra hiçbir şey almazsam bir daha çekmiyormuş).Sıfırlanma süresi aybaşı yani?

Bir benzer soruda bu ay 30una kadar ne alacaksam alayım.Sonra birkaç ay birşey almadım.Aralıkta bir daha aldım 1 tl daha kesti aylık ücret.Aradaki ayları ödemek zorunda mıyım

şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard Days -- 20 Ağustos 2014; 15:32:18 >

• Öncelikle problem beni aşmış durumda
    İninal Kart Müşteri Hizmetleri'nin bu konu hakkında size mantıklı bir açıklaması olur irtibata geçmeniz lazım MH ile
  • quote:

quote:

quote:

Teknosadan gidip alıcam bu haftaiçi
    Ve bütün kartların tipi aynı mı.Seçebiliyormuyuz

Birde sadece pttmatikten mi ücretsiz yüklemek.yani içerideki çalışanlara akbil yükler gibi yükletemiyormuyuz

PTT Matik'ten yüklemeniz daha doğru bir seçim olur içerdeki uyuz memur sizden işlem ücreti tırtıklar

Birde kullandıkça ayda bir 1 tl çekiyor.Yani ağustos ayı için herşeyi harcama yapsam eylül 1de bir daha 1 tl çekicek.(eğer ağustos 30dan sonra hiçbir şey almazsam bir daha çekmiyormuş).Sıfırlanma süresi aybaşı yani?

Bir benzer soruda bu ay 30una kadar ne alacaksam alayım.Sonra birkaç ay birşey almadım.Aralıkta bir daha aldım 1 tl daha kesti aylık ücret.Aradaki ayları ödemek zorunda mıyım

şimdiden teşekkür ederim.

1. Aldığınız günden itibaren siteye girip kartı tanıttıktan sonra kart kullanımınız başlar ve 1 ay sonra kullanım ücreti 1TL çeker
    2. Kullanmadığınız ayları yükleme yaparsanız sonradan toplu olarak çeker

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

O saçma (kusura bakmasın) fetvayı veren'in dünyanın en saygın ve en büyük İslami bankacılık piyasası ve oyuncularının İngiltere'de olduğundan, o "gavur" adamların şer'i hükümleri bizden çok daha iyi bildiği ve uygulayabildiğinden haberi yok belli ki.

Tek dayanağı, faizciyi "desteklemek", işlemin iktisadi içeriğinin şer'i uygunluğuna yönelik tek değerlendirme yok, katılım bankası aynı kartı çıkarsa şer'i, gavur bankası çıkarınca şer'i değil. Ömrümde bu kadar saçma dayanak da görmedim. O saçma mantıkla, herhangi bir İslami finansman, sukuk, murabaha işlemindeki vadeli işlemler de faiz olarak addedilirse ne yapacak o fetvanın sahibi...

Tezata bakın hocam:

Kartı alacağım galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 20 Ağustos 2014; 15:46:33 >

• Karta vadesiz hesaptan eft yapılıyor; daha önce yoktu bu, ne zaman açıldı bilmiyorum. Bilmeyenler vardır belki diye söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mèrt
    Karta vadesiz hesaptan eft yapılıyor; daha önce yoktu bu, ne zaman açıldı bilmiyorum. Bilmeyenler vardır belki diye söylüyorum.

Başka bankadan EFT yaparken banka olarak ING'yi mi seçiyorsunuz? Bir de komisyon alıyor mu gönderdiğiniz tutardan?
  • quote:

quote:

Karta vadesiz hesaptan eft yapılıyor; daha önce yoktu bu, ne zaman açıldı bilmiyorum. Bilmeyenler vardır belki diye söylüyorum.

Başka bankadan EFT yaparken banka olarak ING'yi mi seçiyorsunuz? Bir de komisyon alıyor mu gönderdiğiniz tutardan?

Banka ING, Alıcı ismi ININAL KART. Hiçbir komisyon almadı ING Bank. Ayrıca ben Yapı Kredi Nuvo'dan gönderdiğim için EFT ücreti de yok.
  • Mèrt M kullanıcısına yanıt
    Eksik sormuşum, tam cevaplamışsınız, teşekkürler Hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Banka ING, Alıcı ismi ININAL KART. Hiçbir komisyon almadı ING Bank. Ayrıca ben Yapı Kredi Nuvo'dan gönderdiğim için EFT ücreti de yok.

bildiğim kadarıyla alışverişlerde kart sahibi adını kendi adımızı yazıyorduk(ininal.com'a üye olurken ki ad) şayet ben öyle yapıyordum ve hiçbir zaman bir problem çıkmadı sistem mantığın yerine işliyor galiba

• Arkadşalar yeni ininal kart adım. 15tl yükledim. Şimdi steamdan 5 dolar attıydım cüzdana birde 2.24 mu ne çekmiş bune oluyor şimdi açıklarmısınız acaba ?
  • Arkadaşlar bende bu karttan almayı düşünüyorum. Yalnız 1-2 merak ettiğim nokta var. Fatura geliyor mu her ay ? Ya da sadece bir işlem yaptığımız da mı geliyor bakiye yüklediğimizde veya bir şey aldığımızda falan mı ? Yoksa hiç mi gelmiyor ? Bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AquaLight

Arkadaşlar bende bu karttan almayı düşünüyorum. Yalnız 1-2 merak ettiğim nokta var. Fatura geliyor mu her ay ? Ya da sadece bir işlem yaptığımız da mı geliyor bakiye yüklediğimizde veya bir şey aldığımızda falan mı ? Yoksa hiç mi gelmiyor ? Bilgilendirirseniz sevinirim

Fatura gelmiyor siz kartı alıp ininal.com'a üye olurken zaten kartı tanıtıyorsunuz ve 24 saat sonra kullanmaya başlıyorsunuz ve aylık 1TL kullanım ücreti kesiliyor ve ininal.com'da kullanıcı girişi sekmesinden girişinizi yapıp hesap durumunuzu takip edebilirsiniz

• quote:

quote:

Arkadaşlar bende bu karttan almayı düşünüyorum. Yalnız 1-2 merak ettiğim nokta var. Fatura geliyor mu her ay ? Ya da sadece bir işlem yaptığımız da mı geliyor bakiye yüklediğimizde veya bir şey aldığımızda falan mı ? Yoksa hiç mi gelmiyor ? Bilgilendirirseniz sevinirim

Fatura gelmiyor siz kartı alıp ininal.com'a üye olurken zaten kartı tanıtıyorsunuz ve 24 saat sonra kullanmaya başlıyorsunuz ve aylık 1TL kullanım ücreti kesiliyor ve ininal.com'da kullanıcı girişi sekmesinden girişinizi yapıp hesap durumunuzu takip edebilirsiniz

Arkadşalar yeni ininal kart adım. 15tl yükledim. Şimdi steamdan 5 dolar attıydım cüzdana birde 2.24 mu ne çekmiş bune oluyor şimdi açıklarmısınız acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: murata42

quote:

quote:

Arkadşalar yeni ininal kart adım. 15tl yükledim. Şimdi steamdan 5 dolar attıydım cüzdana birde 2.24 mu ne çekmiş bune oluyor şimdi açıklarmısınız acaba ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: murata42

quote:

Orijinalden alinti: destinati0n

quote:

Orijinalden alinti: AquaLight

Arkadaslar bende bu karttan almayi düsünüyorum. Yalniz 1-2 merak ettigim nokta var. Fatura geliyor mu her ay ? Ya da sadece bir islem yaptigimiz da mi geliyor bakiye yükledigimizde veya bir sey aldigimizda falan mi ? Yoksa hiç mi gelmiyor ? Bilgilendirirseniz sevinirim

Fatura gelmiyor siz karti alip ininal.com'a üye olurken zaten karti tanitiyorsunuz ve 24 saat sonra kullanmaya basliyorsunuz ve aylik 1TL kullanim ücreti kesiliyor ve ininal.com'da kullanici girisi sekmesinden girisinizi yapip hesap durumunuzu takip edebilirsiniz

Akliniza takilan olursa mutlaka sorun

Arkadsalar yeni ininal kart adim. 15tl yükledim. Simdi steamdan 5 dolar attiydim cüzdana birde 2.24 mu ne çekmis bune oluyor simdi açiklarmisiniz acaba ?

hesap ayrintilarinizi ss olarak atin daha verimli bir sekilde yardimci olacagim

Sevgiler,

Hakan KURT

• quote:

quote:

Orijinalden alinti: murata42

quote:

Orijinalden alinti: destinati0n

quote:

Orijinalden alinti: AquaLight

Arkadaslar bende bu karttan almayi düsünüyorum. Yalniz 1-2 merak ettigim nokta var. Fatura geliyor mu her ay ? Ya da sadece bir islem yaptigimiz da mi geliyor bakiye yükledigimizde veya bir sey aldigimizda falan mi ? Yoksa hiç mi gelmiyor ? Bilgilendirirseniz sevinirim

Fatura gelmiyor siz karti alip ininal.com'a üye olurken zaten karti tanitiyorsunuz ve 24 saat sonra kullanmaya basliyorsunuz ve aylik 1TL kullanim ücreti kesiliyor ve ininal.com'da kullanici girisi sekmesinden girisinizi yapip hesap durumunuzu takip edebilirsiniz

Akliniza takilan olursa mutlaka sorun

Arkadsalar yeni ininal kart adim. 15tl yükledim. Simdi steamdan 5 dolar attiydim cüzdana birde 2.24 mu ne çekmis bune oluyor simdi açiklarmisiniz acaba ?

hesap ayrintilarinizi ss olarak atin daha verimli bir sekilde yardimci olacagim

Sevgiler,

Hakan KURT

alın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murata42 -- 22 Ağustos 2014; 14:03:24 >

• USD=United States Dollar

2.24 dolar çekmiş yani kuru tlye çevirerek çekmiş hesabınızdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 22 Ağustos 2014; 14:33:13 >
  • İyi günler arkadaşlar. Geçen yıl bugünlerde almıştım kartı. Sisteme üye olmadan ptt para filan yatırabiliyor muyuz ve kart hala da aktif mi gözükücek. Boş boşuna PTT gitmeyim bu saatte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellbazer

İyi günler arkadaşlar. Geçen yıl bugünlerde almıştım kartı. Sisteme üye olmadan ptt para filan yatırabiliyor muyuz ve kart hala da aktif mi gözükücek. Boş boşuna PTT gitmeyim bu saatte.

yüklersiniz ama aktif olarak kullanamazsınız
  • quote:

USD=United States Dollar

2.24 dolar çekmiş yani kuru tlye çevirerek çekmiş hesabınızdan

hocam onda sorun yokki. Ben steamden 5 dolarlık birşey aldım. O 1 doları neden çekti ?
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.