Şimdi Ara

İnidirim: Asus DUAL-RTX2070S-8G-EVO SIFIR / TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.incehesap.com/asus-dual-rtx2070s-8g-evo-gaming-ekran-karti-fiyati-44908/

Linkteki üründür. SIFIR, Kapalı Kutu açılmamış, Faturalı üründür.

Asus DUAL-RTX2070S-8G-EVO GeForce RTX 2070 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Fiyat 4700TL kargo ücretsiz. Bu model 2070 Super için çok çok iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum fiyatım son kesinlikle.

@Serbest piyasa ve keyfi satış gibi olguların mevcut bulunduğunu hatırlatmak istiyorum. İlan yorumlara kapanmadığı için yapabileceğim bir şey yok, saygı duymanızı temenni ediyorum. Her şeyi hakaret olarak gören, aylaklıktan canı sıkılmış oraya buraya sataşmak için can atan topluma uyum sorunu çeken mahlukların konumdan uzak durmalarını istirham ediyorum.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 22 Mayıs 2020; 17:37:20 >

• 4.700 olmuş 4.850 olmuş ne fark eder. Ortada ki durum belli. Benim değinmek istediğim nokta farklı. Ayrıca ne diye laf sokayım. 4.050 liraya aldığınız karta üstelik 6 taksit almışsınız buraya gelip 4.700 liraya (nakit satmak amaçlı) ilan açıyorsunuz.

Aydınlatayım burası forum donanım haber 2. el bölümü. Eğer buraya bu zihniyetle ilan açacaksanız gelecek olan her türlü yoruma da müsamaha göstereceksiniz bu kadar basit. Burası forum. Ha yok bu yorumlar vs ler zorunuza gidiyorsa, o zaman sarı yada kırmızı siteye ilanınızı açabilirsiniz.

Sizinde milleti keriz yerine koyarak bu fiyatla ilanı açıp, birde altına yazılan yorumlara cins cins cevaplar vermenizde takdire şayan.

Madem forum görüşümüzü belirtmekte özgürüz buyrun:

Benim görüşümdür: "Arkadaşlar aklı olan kartı bu fiyata almasın, kart 4.050 liraya (6 taksit-4.200) e incehesapta satıldı 2 hafta önceki indirimlerde. Her hafta cuma günü akşam saat 10 da gaming gecesi olarak incehesapta 10 larca ekran kartında çok güzel indirimler oluyor. Gidin 6 taksit adınıza faturalı ihtiyacınız olan kartı alın. Böyle açık gözlere de fırsat vermeyin.
    İsterseniz 20 sini birden satın forum kurallarına göre bir sıkıntı yok fiyat olarak en ucuzhttps://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-dual-rtx2070s-8g-evo-256-bit-gddr6-8-gb-fiyati,605766045.html 5180 TL fiyatı almak isteyenler mukayese ederler. Tabii fiyat yukarı çıkınca 300 TL az ödemek mi 6 ay taksit mi seçeneği ortaya çıkıyor. Onuda gene almak isteyenler karar verir.
  • Çok pis karışır burası öyle böyle değil hemde incehesap
  • quote:

Orijinalden alıntı: EjderLefLef

Çok pis karışır burası öyle böyle değil hemde incehesap
    isteyen alır hocam ;) Ben gizlemiyorum linki de orada, 20 tane kart satılmış birini almışım piyasadan uyguna satıyorum bu gayet doğal hakkımdır keza serbest piyasa ve keyfi satış gibi olgular da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 16 Mayıs 2020; 1:20:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: türkerrr

https://www.hepsiburada.com/inno3d-geforce-rtx2070-super-ichill-x3-ultra-8gb-256bit-gddr6-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-p-HBV00000R4VHT?
    Fiyat 4850TL kargo ücretsiz. Bu model 2070 Super için iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum, alternatif modellerde uygunlar olabilir..
    Konumda da yazıyor zaten.
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    5 li defans yapmışsın hocam. Tüm boşlukları ilanda doldurmuşsun :) iyi satışlar dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    İşe yaramıyor ama deniyorum yine de hocam teşekkürler :)

• DallasPage kullanıcısına yanıt
    İsterseniz 20 sini birden satın forum kurallarına göre bir sıkıntı yok fiyat olarak en ucuzhttps://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-dual-rtx2070s-8g-evo-256-bit-gddr6-8-gb-fiyati,605766045.html 5180 TL fiyatı almak isteyenler mukayese ederler. Tabii fiyat yukarı çıkınca 300 TL az ödemek mi 6 ay taksit mi seçeneği ortaya çıkıyor. Onuda gene almak isteyenler karar verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EjderLefLef -- 16 Mayıs 2020; 1:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: türkerrr

https://www.hepsiburada.com/inno3d-geforce-rtx2070-super-ichill-x3-ultra-8gb-256bit-gddr6-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-p-HBV00000R4VHT?
    Bu kartın kutu içeriğinden çıkanların değeri nerden baksanız +500 lira daha eder. Soğutma olarak ise çok rahat bir gömlek daha üstün ve fiyat olarak daha ucuz nokta atışı bir link olmuş tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartı alan kişi herhangi bir arıza durumunda ücret iadesi çıkarsa eğer faturada belirtilen fiyat üzerinden ücret iadesi, çek vs alacak. Bilgilendirme için yazılmıştır.

Hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 16 Mayıs 2020; 17:55:49 >
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    Satın alırken havale yapıp kartı bekleyecek kadar güvenebiliyorlarsa bu durumda da güvenebilirler güzel hocam.
    Teşekkürler (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 16 Mayıs 2020; 18:20:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    4.700 olmuş 4.850 olmuş ne fark eder. Ortada ki durum belli. Benim değinmek istediğim nokta farklı. Ayrıca ne diye laf sokayım. 4.050 liraya aldığınız karta üstelik 6 taksit almışsınız buraya gelip 4.700 liraya (nakit satmak amaçlı) ilan açıyorsunuz.

Aydınlatayım burası forum donanım haber 2. el bölümü. Eğer buraya bu zihniyetle ilan açacaksanız gelecek olan her türlü yoruma da müsamaha göstereceksiniz bu kadar basit. Burası forum. Ha yok bu yorumlar vs ler zorunuza gidiyorsa, o zaman sarı yada kırmızı siteye ilanınızı açabilirsiniz.

Sizinde milleti keriz yerine koyarak bu fiyatla ilanı açıp, birde altına yazılan yorumlara cins cins cevaplar vermenizde takdire şayan.

Madem forum görüşümüzü belirtmekte özgürüz buyrun:

Benim görüşümdür: "Arkadaşlar aklı olan kartı bu fiyata almasın, kart 4.050 liraya (6 taksit-4.200) e incehesapta satıldı 2 hafta önceki indirimlerde. Her hafta cuma günü akşam saat 10 da gaming gecesi olarak incehesapta 10 larca ekran kartında çok güzel indirimler oluyor. Gidin 6 taksit adınıza faturalı ihtiyacınız olan kartı alın. Böyle açık gözlere de fırsat vermeyin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.