Şimdi Ara

### INGOO IN-970 HAKKINDA GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZ ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
17.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürünü 2 aydır kullanıyorum ve gayet de memnunum, format meselesine gelince bende hiç problem çıkmadı o konuda bütün formatları sorunsuz çalıştırdı (hatta video boyutunu ayarlamadığımda bile işlemcisi takılmadan oynattı).

Converter konusunda sorun yaşayan arkadaşlarım için Allok Video Converter, Total Video Converter veya Pocket Divx Encoder i öneririm (benim favorim allok). Bu üçünde de altyazı gömme özelliği mevcut.

Cihazın ekran çözünürlüğü yanlış değilsem 280x400 idi ama siz convert işlemi yaparken 240x320 şeklinde convert edin hem kalite bozulmaz hem de küçük boyut olunca cihazı fazla zorlamazsınız uzun pil ömrü sağlarsınız.

Bende bazen donmalar meydana geliyor ama sık değil. Bizde de meydana gelirse önceden de yazıldığı gibi altta ufak bir reset deliği var.

Dokunmatik ekran parmakla kullanınca takdir edersiniz ki bir ipod touch kadar olamıyor, benim önerim kulak temizleme çubuğu cinsi bişey kullanın ekrana zararı olmayan ve hassas bişey en azından ama o da ikide bir kaybolup duruyor.

Hüseyin Beye sorum şu acaba sizin elinizde bulunan dokunmatik kalemlerden sipariş etmek istersek bize bir fiyat verebilir misiniz? Benim kutumdan çıkmadı ve ihtiyacım var. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfg112 -- 11 Ağustos 2008; 15:16:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: asdfg112

Arkadaşlar ürünü 2 aydır kullanıyorum ve gayet de memnunum, format meselesine gelince bende hiç problem çıkmadı o konuda bütün formatları sorunsuz çalıştırdı (hatta video boyutunu ayarlamadığımda bile işlemcisi takılmadan oynattı).

Converter konusunda sorun yaşayan arkadaşlarım için Allok Video Converter, Total Video Converter veya Pocket Divx Encoder i öneririm (benim favorim allok). Bu üçünde de altyazı gömme özelliği mevcut.

Cihazın ekran çözünürlüğü yanlış değilsem 280x400 idi ama siz convert işlemi yaparken 240x320 şeklinde convert edin hem kalite bozulmaz hem de küçük boyut olunca cihazı fazla zorlamazsınız uzun pil ömrü sağlarsınız.

Bende bazen donmalar meydana geliyor ama sık değil. Bizde de meydana gelirse önceden de yazıldığı gibi altta ufak bir reset deliği var.

Dokunmatik ekran parmakla kullanınca takdir edersiniz ki bir ipod touch kadar olamıyor, benim önerim kulak temizlemeçubuğu cinsi bişey kullanın ekrana zararı olmayan ve hassas bişey en azından ama o da ikide bir kaybolup duruyor.

Hüseyin Beye sorum şu acaba sizin elinizde bulunan dokunmatik kalemlerden sipariş etmek istersek bize bir fiyat verebilir misiniz? Benim kutumdan çıkmadı ve ihtiyacım var. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Nerodan yapılan MP4 ü oynatıyor mu? Bir dener misiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: köroğlu__

quote:

Arkadaşlar ürünü 2 aydır kullanıyorum ve gayet de memnunum, format meselesine gelince bende hiç problem çıkmadı o konuda bütün formatları sorunsuz çalıştırdı (hatta video boyutunu ayarlamadığımda bile işlemcisi takılmadan oynattı).

Dokunmatik ekran parmakla kullanınca takdir edersiniz ki bir ipod touch kadar olamıyor, benim önerim kulak temizlemeçubuğu cinsi bişey kullanın ekrana zararı olmayan ve hassas bişey en azından ama o da ikide bir kaybolup duruyor.

Nerodan yapılan MP4 ü oynatıyor mu? Bir dener misiniz?

Arkadaşım bende Nero yok malesef. Yardımcı olamayacağım ama convert programı olarak Nero'yu kullanma derim ben, gerek yok. Benin önerdiklerimi bir dene istersen. Onlarda da problem olursa cihazda bir problem var demektir. Yazılımsal bir hata varsa yazılım güncelleştirmesiyle bunu halledebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfg112 -- 10 Ağustos 2008; 22:16:42 >

• quote:

adres bilgilerinizi ulaştırırsanız kalemi adresinize gondereyim.

• Selam Arkadaşlar

Bu ürünü hepsiburada.com dan almak istediğimda ''Stok alarm listenize eklediğiniz INGOO IN-970 FM RADYO + DAHİLİ HOPARLÖR + 3.0" DOKUNMATİK EKRAN + SES KAYIT MP3/MP4 PLAYER - (MiCRO SD KART GİRİŞLİ) ürünü üretici firma tarafından artık üretilmediği için satıştan kaldırılmıştır. '' mesaji geldi. Doğru mudur ??
  • Arkadaşlar benim mp3 arşivinde sanatçı - şarkı şeklinde değilde sadece şarkı ismi mevcut. Şarkıcı ismide artist name olarak düzeltilmiş.Mp4 e attığımda artist ismini görmüyor. Bu acaba yazılımsal bi sorunmu yoksa ürün o desteği vermiyormu. Bi de isteğim gibi ses alamıyorum. Philps yada benzeri kulaklık alsam verim alabilirmiyim.İçinden kalem de çıkmadı.Kalem gönderebilirmisiniz.Cevaplarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burakziya

Selam Arkadaşlar

Bu ürünü hepsiburada.com dan almak istediğimda ''Stok alarm listenize eklediğiniz INGOO IN-970 FM RADYO + DAHİLİ HOPARLÖR + 3.0" DOKUNMATİK EKRAN + SES KAYIT MP3/MP4 PLAYER - (MiCRO SD KART GİRİŞLİ) ürünü üretici firma tarafından artık üretilmediği için satıştan kaldırılmıştır. '' mesaji geldi. Doğru mudur ??

ürün haftaya stoklarda olacaktıır.
  • Ya güzel abilerim bu ürün neden MP4 video oynatmaz. Sırf bu özellik için aldım ama oynatmıyor.
  • quote:

Ya güzel abilerim bu ürün neden MP4 video oynatmaz. Sırf bu özellik için aldım ama oynatmıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/8-gb-3-0-quot-DOKUNMATIK-DEV-EKRAN-MP4-PLAYER_W0QQidZZ11943123

Buda ilanı. Sizde kontrol edin aynı ürün geldi.
  • 1-arkadaşlar ben bu ürünü aldım ama kapatmayı bi türlü beceremedim soldakı(sanırım) kapama ve kilit tuşunu yukarı kaldırıyorum kapanıyo elimi çekince tuş tekrar aşşağı iniyor ve açılıyo
    2-video oynatırken bazılarında kasma oluyor bunlar büyük çözünürlükte olduu içinmi oluyo
    3-cihazın içindeki verileri pc den mi silcez yoksa cihaz aracılığla silinirmi ben bulamadım bi türlü
    yardımlarınız için teşekkürler bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin83800 -- 19 Ağustos 2008; 13:24:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin83800

1-arkadaşlar ben bu ürünü aldım ama kapatmayı bi türlü beceremedim soldakı(sanırım) kapama ve kilit tuşunu yukarı kaldırıyorum kapanıyo elimi çekince tuş tekrar aşşağı iniyor ve açılıyo
    2-video oynatırken bazılarında kasma oluyor bunlar büyük çözünürlükte olduu içinmi oluyo
    3-cihazın içindeki verileri pc den mi silcez yoksa cihaz aracılığla silinirmi ben bulamadım bi türlü

1- Arkadaşım soldaki kayan tuşu yukarı kaydırdıktan sonra 2-3 saniye bekleyeceksin.

2- Büyük çözünürlükteki videoları convert etmeden yüklersen cihaz kasar ve şarj süresi de kısalır.

3- Ana ekranda browser yazan yere girersen ordan silme yapabilirsin.

• quote:

Ya güzel abilerim bu ürün neden MP4 video oynatmaz. Sırf bu özellik için aldım ama oynatmıyor.

ARKADAŞIM ZORLA YAZMAK ZORUNDA BIRAKIYORSUN BENİ. ÜRÜNÜN İNGOO MARKA DEGİL.... yurtdışından getirilmiş garantisiz bir ürün. lütfen ürünümüzle karıştırma. birde INGOO ymuş gibi lütfen yorum yapma. ürünümüzü kullanmadın. derdini anlattın bizim garantimizde olmamasına ragmen sana elimizden gelirse yardım edeceğimizi söyledim. ama bu yaptıgın hiç hoş degil. kullanmadıgın urun hakkında yorum yapmaktan vazgecersen sevineceğim. zira ürününün kasası ve görüntüsü aynı olabilir ama ürünün INGOO degil. lütfen senden ricam yorumlarında biraz dikkatli olup yanlış bilgilendirmemen. ürününün spot ve garantisiz bir ürün oldugunu arkadaslara açıklarsan bana açıkladıgın gibi sevinirim. zira ben vergisini ödeyip bütün resmi işlemleri hallettikten sonra bu fiyatlara satarken ve forumdaki arkadaslar bunu alırken sen 130 ytl ye garantisiz alıp bu ülkede vergi kaçıranların ekmeğine yag sürerken bana sormadın. ben yinede yardımcı olayım diye sana gerekli açıklamaları yaptım. bir kere daha kullandıgın ürün için markamız olan INGOO yu kullanmaz ise mutlu mesut ve hatta bahtiyar olacagım. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarjinaL_Kirpi -- 20 Ağustos 2008; 22:09:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: huseyin83800

1-arkadaşlar ben bu ürünü aldım ama kapatmayı bi türlü beceremedim soldakı(sanırım) kapama ve kilit tuşunu yukarı kaldırıyorum kapanıyo elimi çekince tuş tekrar aşşağı iniyor ve açılıyo

açma kapama tuşunuzda sorun olabilir dediğiniz gibi bir durum var ise. teknik servisimize gonderirseniz sorunu halledebilecegimizi söylemiştim. genede tabi siz bilirsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: MarjinaL_Kirpi

quote:

ARKADAŞIM ZORLA YAZMAK ZORUNDA BIRAKIYORSUN BENİ. ÜRÜNÜN İNGOO MARKA DEGİL.... yurtdışından getirilmiş garantisiz bir ürün. lütfen ürünümüzle karıştırma. birde INGOO ymuş gibi lütfen yorum yapma. ürünümüzü kullanmadın. derdini anlattın bizim garantimizde olmamasına ragmen sana elimizden gelirse yardım edeceğimizi söyledim. ama bu yaptıgın hiç hoş degil. kullanmadıgın urun hakkında yorum yapmaktan vazgecersen sevineceğim. zira ürününün kasası ve görüntüsü aynı olabilir ama ürünün INGOO degil. lütfen senden ricam yorumlarında biraz dikkatli olup yanlış bilgilendirmemen. ürününün spot ve garantisiz bir ürün oldugunu arkadaslara açıklarsan bana açıkladıgın gibi sevinirim. teşekkürler.

Hüseyin abi tamam kızma sana kargo ile göndereceğim. Sen inceleyip yorumu yaparsın. Hiç İngoo görmedim ama İkizinden daha çok benziyor.

Diğer bir konu bu yazıları sana pm atmadan önce yazdım.

• Bu ürün stoklara geldi mi şuanda ?
    Ve son fiyatı tam olarak nedir
  • http://www.mavibilgisayar.com/ud/9557

fiyatını yeniden indirirlermi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk172 -- 21 Ağustos 2008; 1:14:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuk172

http://www.mavibilgisayar.com/ud/9557

fiyatını yeniden indirirlermi acaba?

bu linkteki urun 8GB'ligi tabi.. 4GB'liginin fiyatini indirmislerdi
  • hüseyin abi buraya bakıyorsunuz sık sık o yüzden son çare size burdan ulaşmak kaldı... abi benim size gönderdiğim ingoo 970 mp4 ne oldu abi? yenisini gönderecem dediniz bi ondan sonra bi karşılık vermediniz? dün sizin şirketi aradım orda başka biri çıktı siz yokmuşsunuz, o sizi mutlaka arar dedi not düştü isim aldı ama yine bişey yok!! lütfen abi bi cevap verirseniz bana.. benim mp4'üm ne oldu? tamam bi sorun varsa, geç gönderecekseniz bile bi haber verirseniz çok memnun kalırım!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: angel26

hüseyin abi buraya bakıyorsunuz sık sık o yüzden son çare size burdan ulaşmak kaldı... abi benim size gönderdiğim ingoo 970 mp4 ne oldu abi? yenisini gönderecem dediniz bi ondan sonra bi karşılık vermediniz? dün sizin şirketi aradım orda başka biri çıktı siz yokmuşsunuz, o sizi mutlaka arar dedi not düştü isim aldı ama yine bişey yok!! lütfen abi bi cevap verirseniz bana.. benim mp4'üm ne oldu? tamam bi sorun varsa, geç gönderecekseniz bile bi haber verirseniz çok memnun kalırım!!!

msnden sana yazmama ragmen bir cevap aladım. dün ve bugun. buraya yazdıgın kadar msn adresinede bir bakar isen memnun olacagım.

• emin olun abi msn ime de baktım ben herzaman ama size dedim ya cepten girdiğim için ben çevrimdışı olduğum zamanlarda da tlf çevrimiçi gibi gösteriyor o yüzden öyle karışıklık oldu.. neyse sonuçta yani teşekkür ederim ilginizden dolayı.. sorunum çözüldü gibi ama işte bi kaç bişey var onları da msn de ilettim size tekrar yardımcı olursanız sevinirim...
    quote:

Orjinalden alıntı: MarjinaL_Kirpi

msnden sana yazmama ragmen bir cevap aladım. dün ve bugun. buraya yazdıgın kadar msn adresinede bir bakar isen memnun olacagım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.