Şimdi Ara

Ingilterede 4 üniden direk kabul aldim ücretsiz hemde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 18 yasindayim size deneyimlerimi aktarmak istedim ,
    almanya dogumluyum cift vatandasim 9. siniftan sonrasini türkiyede tamamladim (5-8 arasini da) ingilterede 4 üniden direk kabul aldim hazirliksiz,
    onun icin ing sinavina girdim ielts gecen yaz Manchestera onun hazirligni gördüm ama benim ing zaten iyi di kendimi gelistirmistim bu konuda (ps oyunlari (: ) ve ilk girisimde 6.0 aldim(6,5 istiyorlar)
    cok heyecanli olmama ragmen onun haricinde lise ortalamanoza bakiyor iyi üniler hemde 4 yilin toplamima bide sadece anadolu lisesi ve fen lisesi kabul ediyorlar direk giris icin benim 4 yilim 80 di ucu ucuna kabul edildim ama edildim sonuc olarak.
    Ücret
    Avrupa vatandaslarinin ücreti ordaki bi sirket öduyor sizin icin ayrica alman devleti aylik para veriyor ailenin gelirine göre 9250 pound okul ücreti bana ücretsiz ve kirami da devlet ödicek desek harcligmi da 500-600 euro/pound ailem göndericek istedigm her bölüme basvurabilirdim kabul sartlari ayni ben International Business and managment tercih ettim hukuk ile arasinda cok kaldim ama bi ülkeye kisitli kalmamak icin tercih ettim ve babamin da bu islerle ugrastigni düsünce mantikli geldi kabul aldigm üniler
    -Loughborough University (birlessik krallign top 7 sinde hep okul)
    -sussex University(isletme bölümü dünyada 50-60 siralarda times rankine göre ve sahilde okul)
    -Royal Holloway university of london (kesinlikle google da aratin binasi kampüsü en iyiler arasinda)
    -Strathclyde university (isletme ekonomi bölümü dünyada ilk 20 e giriyor )
    Bu yazdimg okullar lise diplomasi ile ögrenci aliyor aranizda benim gibi avrupa dogumlu olan varsa buyursun .yada zengin olan varsa (2 kat ücret öduyorlar ve destek alamiyorlar hicbir sekilde)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konunun açılma amacını anlamadım
  • Bende bunu merak ettim konuyu okuyunca.
    Ne diyelim arkadaşa başarılar dileyelim bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorDeveloper -- 6 Mart 2019; 1:35:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.