Şimdi Ara

İngiltere Şokta! Telefon Parasına Porsche Görenleri Şaşırttı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
20.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozkurt35

haine hain derler koçum bizim memlekette..

nutuk'u oku da referans verdiğin Atatürk başka neler söylemiş gör.

bu adamın öldüğü yer İngiltere memleketi bırakıp kaçıp gitti sefası için hoş sefa da süremedi ya neyse..

tarih onları vatan haini olarak çoktan yazdı siz ne kadar kendiniz gibi pislikleri aklamaya çalışsanız da boşuna..

Alıntıları Göster

Buralarda, adam olanlara "Koç gibi maşallah" derler.

Bir şey daha denir, Aslını inkar edene, hakir görene SOYSUZ denir.

Osmanlı sultanına hain diyecek kadar katranlaşmış beynin, zulüm de çığır açan İngilizler için iki kelam etmez. Bak şu fotoğrafa bak da unuttuğun kalbinin varlığını belki hatırlarsın.

Sen şimdi bu fotonun ne olduğunu bilmezsin. Malesef Esir düşen 15 000 Şanlı Osmanlı askerine İngilizlerin kimyasal kazanlar da gözlerini tek tek kör ederken çekilen fotoğraftır bu.

İngiltere Şokta! Telefon Parasına Porsche Görenleri Şaşırttı

Aynı zalimler, Osmanlı sultanını sürgüne gönderdiler de bu senin hoşuna mı gitti !!! Osmanlı sultanına hakaret eden o sürünesi dilin ingiliz zulmüne tek kelime neden etmez bilirmisin,

Çünkü bu millet için, sürgüne gitmeden evvel parmağındaki yüzüğe varıncaya kadar devlete bağışlayanlara hain diyecek kadar "Pislik" olduğun için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicki Rambo aslı bremen mızıkacıları olan şahıs,senin Alyan ramboydu da kedi gibi kuyruğunu kıstırıp kaçacağın yerde madem tarih biliyorsun iki kelam edeydin de nasiplenseydik.

O kendine Türk demez dediğin Sultan zamanında Hilafet ve ümmet değerleri vardı. Müslümanlar Hilafet sancağı altın da tek bir ümmetdi.

• Kemalist lere nefes tüketen boşuna uğraşır, kendi adamlarının yazdıklarını bile kabul etmiyorlar. Kanun kalkarsa gerçekler ortalığa saçılacak. Bu tiplerin nutku tutulacak, maymun etmişler bizi diyecekler. Ömrümüz varsa görürüz.

• universteli U kullanıcısına yanıt

Normalde bana yönelltiğin ve içinde şark kurnazlığının en güzel örneklerinden biri bulunan yorumuna yanıt verecektim ama bu arkadaşa yazdığın yazıdan yazıdan senin niyetinin üzüm yemek olmadığını anlıyorum. Çünkü konuyu başka eksenlere çekiyorsun.

Arkadaşa sitem etmişsin ya "Neden İngilizlere bir iki kelam laf etmiyorsun" diye. Acaba nedeni şu an tartışılmakta olan konunun İngilizler ya da İngilizlerin Türklere yaptığı zulüm değil de Vahdettin'in hain olup olmadığı olabilir mi?

• radical kullanıcısına yanıt
    şu "kemalist" lafını az açsana delikanlı. ne demek istiyorsun? kıvırmadan yaz bakalım. Atatürk ismini de kullan ama. hadi koca yürekli delikanlı yaz. bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Normalde bana yönelltiğin ve içinde şark kurnazlığının en güzel örneklerinden biri bulunan yorumuna yanıt verecektim ama bu arkadaşa yazdığın yazıdan yazıdan senin niyetinin üzüm yemek olmadığını anlıyorum. Çünkü konuyu başka eksenlere çekiyorsun.

Arkadaşa sitem etmişsin ya "Neden İngilizlere bir iki kelam laf etmiyorsun" diye. Acaba nedeni şu an tartışılmakta olan konunun İngilizler ya da İngilizlerin Türklere yaptığı zulüm değil de Vahdettin'in hain olup olmadığı olabilir mi?

Neden beni şaşırtmıyorsun.,neden bu kafalar hep aynı ve neden sen daha klavyenin başına geçmeden ben senin yazacağın satırları biliyorum.

Sen şimdi yukarıda ki paragrafı da anlamadın.Adım gibi eminim ki anlamadın. Pek ümidim olmasa da Yâ Allâh Bismillah deyip anlatmaya çalışalım

Konumuzda ki baş aktör kimdi,Sultan Vahdettin,bu şahıs neyle suçlanıyordu "hainlikle" , buna karşı biz ne yaptık,

- Devletin ıslak imzalı belgeleriyle (Bak devlet diyorum, arşiv diyorum, abuk subuk kitaplar değil) yanıt verdik

- O dönemin baş aktörlerinden olan Atatürk'ün hatıratıyla

- Milli mücadele için toplanan para kampanyasına hem kendi, hemde eşinin namına "hain" denilen kişinin bizzat yardım yaptığını delilleriyle anlatarak

- O da yetmedi Sultan Vahdettin'in kendi hatıratından Atatürk'ü nasıl desteklediğini anlatarak

Tüm bunları tek tek anlattık ve sonun da da ne dedik hani olur da laf dinlerler diye, Yâ sen adam oldun da 3-5 ne olduğu, kimden çıktığı belirsiz kitap okuyup geldin koca Osmanlı Sultanı'na "hain" dedin.Ben şimdi sana ve senin kafandakilere soruyorum

Evinin penceresinden baktığında burnunun dibinde silahları sana çevrilmiş, seni ölümle tehdit eden koca bir düşman filosu gördün mü, böyle bir şey yaşadın mı ???

Ne yaptı bu eli öpülesi Sultan, ben bu kapandan çıkamam ama son umut sen çık Anadolu'ya git dedi Atatürk'e, git ki millete umut ol, git ki millete rehber ol, git ki bağımsızlık kıvılcımını yak.

Bunu ta en baştan devletin ıslak imzalı belgeleriyle anlattık. Biz anlattık ama anlayacak kafa nerede ???

Şimdi yine soruyorum, Bir ulusun çökmesini isteyen kişi, yine aynı ulusunun şahlanması için birini vazifelendirir mi ???

O seninle aynı kafada olanlar hedere, hödere demekten başka ne yaptı ???

Tam bu noktada sana yine tarihi bir bilgi vereyim. Hani senin kafandakilere göre bu Sultan "hain" ya, bak bakalım o eli öpülesi Sultan için ne demişler

Son Sadrazam Tevfik Paşa’nın oğlu, kendisinin yaveri olan İsmail Hakkı Okday’ın Sultan Vahdettin için tespit ve müşahedesi şudur,

"Sultan Vahideddin, öyle sanıldığı gibi Milli Mücadele’mizin düşman orduları tarafından yok edilmesini katiyen arzulamaz; bilakis zaferi dört gözle beklerdi"

Bak ne diyor, Öyle sizin sandığınız gibi biri değil diyor Sultan Vahdettin için, kim diyor Sultan'a çok yakın olan kişiler.

Demekki biz, gerekli bilgileri gerektiği yerde tıpkı aynen yukarıda olduğu gibi zaten anlatmışız ama dedik ya anlayacak kafa nerede ???

Sen şimdi diyorsun ki iyide İngilizler nereden çıktı ??? Bende sana diyorum ki Yıldız Sarayı'nın önünde Zulu kabilesinin savaş filosu mu bekliyordu ???

Sana yine diyorum ki, ne demişti İsmail Hakkı Oktay sizin sandığınız gibi bir değil o Sultan. Peki o Sultan' ı millete karalayan, fitne yayan, yalan yanlış haberler yapan, milleti ona düşman edenler kimlerdi ???

Şimdi idrak ettin mi, bu filmin başrolünde kim varmış ???

İşte sen şimdi anlıyormusun senin kafandakilere neden "İngiliz ağzıyla konuşma" dediğimizi, şimdi anlıyormusun sen o eli öpülesi Sultanına "hain" yaftasını vurduğunda kimlerin sevindiğini ve yine sen acaba anlıyormusun Hindistan'da bir Kurban Bayramı günü, Kurban ibadetini yerine getirecek Müslüman lar yolda giderken "Yetişin Müslümanlar kutsadığınız, tapındığınız ineği kesmeye götürüyorlar" deyip iki milleti birbirine kırdıracak kadar fitnede, şeytanlık da zirve yapmış olan ingilizlerin senin gibi safları bulup kendi Şanlı Ecdadına, Sultanına düşman ettiğini.

Biz size göre sadece Sultan'ı konuşucaz ama onu bu millete düşman edenleri ve oyunlarını tıpkı Abdülhamid Han döneminde yaptıkları gibi konuşmayacaktık öyle mi !!!

Biz o yolları şükür ki ezber ettik. Safını Ecdadından yana kullan, düşmanlarından yana değil. Sen şimdi bunları okudun ve inşallah öğrendin. Eğer öğrendiysen sana son sözü Kainatın Efendisi söylesin.

"Mümin, aynı delikten iki defa sokulmaz" (Hz. Muhammed Mustafa s.a.v)

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: universteli

Buralarda, adam olanlara "Koç gibi maşallah" derler.

Bir şey daha denir, Aslını inkar edene, hakir görene SOYSUZ denir.

Osmanlı sultanına hain diyecek kadar katranlaşmış beynin, zulüm de çığır açan İngilizler için iki kelam etmez. Bak şu fotoğrafa bak da unuttuğun kalbinin varlığını belki hatırlarsın.

Sen şimdi bu fotonun ne olduğunu bilmezsin. Malesef Esir düşen 15 000 Şanlı Osmanlı askerine İngilizlerin kimyasal kazanlar da gözlerini tek tek kör ederken çekilen fotoğraftır bu.

Aynı zalimler, Osmanlı sultanını sürgüne gönderdiler de bu senin hoşuna mı gitti !!! Osmanlı sultanına hakaret eden o sürünesi dilin ingiliz zulmüne tek kelime neden etmez bilirmisin,

Çünkü bu millet için, sürgüne gitmeden evvel parmağındaki yüzüğe varıncaya kadar devlete bağışlayanlara hain diyecek kadar "Pislik" olduğun için.

Alıntıları Göster

yok sen koç gibi beynini kullanamayan birisin.. ingiliz muhipleri cemiyetinde kimler vardı bi bak istersen biz ingiliz muhipi değiliz..

ayrıca vahdettin mektup attı ingilizlere sığınmak için sürgüne falan gitmedi ülkeyi terkedip kaçtı..

kafan basmıyor tabi ingilizler askerlerimize neler yapmış görüyorsun aynı ingilizlere kim kucak açtı bilmiyorsun hainlik kanınıza işlemiş..

İngiltere Şokta! Telefon Parasına Porsche Görenleri Şaşırttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt35 -- 21 Ekim 2020; 8:49:15 >
  • Atakızı nickli Twitter kullanıcısı üfürür, "hergün saraya fransadan 6 uçak himalayalardan 2 uçak su geliyor, bunun maliyeti 42000 dolardır." bu twite binlerce like gelir. Ne yazayım ben şimdi bu binlerce kemaliste?

kemalistler kovalasın seni. Atatürk'çüler yazsan ekran görüntüsü alıp, kenara atacağım. ama korkudan ne yapacağını bilemiyorsun sen.

• Ödüm koptu sorma. Atatürkçü deyince benim kafamda başka birşey şekilleniyor, o yüzden kemalist diyorum. Dinci (din tüccarı) varsa, Atatürkçü (Atatürk tüccarı) tipler de var Atatürk den prim yapıp kazanç sağlayan.

Bak Atatürk ne demiş,

"beni övme sözlerini bırakınız. gelecek için neler yapacağız, onlardan bahsediniz."

2500 TL ye kitap satmak var över tabi.

Bide senin gibi Atatürk üzerinden millete saldıran tiplerde var. Al nereye atıyorsan at.

• Yeni “Bağışıklık Pasaportlarının” İlk Testleri Yarın Gerçekleşecek ...

CommonPass sistemi, Rockefeller Vakfı tarafından finanse edilen, kar amacı gütmeyen bir İsviçre olan Commons Project'in CEO'su Paul Meyer tarafından yönetiliyor ...

COVID-1984'e hoş geldiniz
    George Orwell

Buraya offtopic olsada bir twiti "diğer"arkadaşlar için kopyalıyorum. Biz onlarca yıldır aynı kısır tartışmalar içinde boğuşurken geldiğimiz yeri görelim.

öncelikle Mustafa Kemal Atatürk. bunu kafana kazı.
    "benim naçiz bedenim bir gün toprak olacaktır, ama düşüncelerim sonsuza kadar yaşayacaktır" sözünü de ezberle.
    Atatürk düşmanlığından prim yaparak nereye kadar gidebiliyorsun, izleyip göreceğiz.

• Konudaki birkaç ak Atatürk düşmanı neden Türkiye ile İngiltere arasında fark olduğunu gösteriyor. Bunlardaki kafa ancak bu kadar işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne söylenirki

Şairini dediği gibi

"Ağlasam sesimi duyar mısınız? Mısralarımda..."

Ağğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğssshhhhhhhhİngiltere Şokta! Telefon Parasına Porsche Görenleri Şaşırttı 

• İngiltere Şokta! Telefon Parasına Porsche Görenleri Şaşırttı

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring Fan

Osmanlı 7 cihanı sömürdü de ne oldu? Bu iş sömürü işi değil, üretim işi.

Osmanli kimseyi somurmedi SOMUREMEDI. Biz gelecege dair plan yapamayan, vizyonu olmayan bir milletiz ve bunu da şevkat, din dil ozgurlugu gibi masallarla gecistiririz. Osmanli gerçekten aldigi topraklari somurse, eminim bugun ABD neyse biz de o olurduk .

Sömürmek nasil olur fransa ingiltere gibi ulkeler nasil sömürüyor ve zenginliklerine nasil zenginlik katıyorlar buyrun:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 18 Aralık 2020; 12:33:44 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.