Şimdi Ara

İngilizceden sınava girmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, geçen sene yerleşenlerden birisiyim fakat okuldan pek memnun kalamadım, okulda hazırlık okuyorum ve hazırlıktan en iyi şekilde yararlanıp tekrar ingilizce sınavına girip yerleşmek şuan ki hedefim. ilk olarak neler tavsiye edersiniz, yani ygs ye çalışmam gerekir mi? benim için 280-300 arası yeterlidir ygs'de, zaten mat/fen hiç yok, sosyal ve türkçede iyi birşeyler yapmaya çalışırım. ikinci olarak ingilizceye hazırlanırken herhangi bir ek kitap gerekir mi? Gerekirse hangi kitaplardır?

• quote:

Orijinalden alıntı: birkanbcc

hocam peki siz öyle yapınca diyelim hazırlıktan sonra 4 yıl okuyosun yine sınava girince yine 4 yıl mı okuyacaksın yoksa 5 mi olucak

Demek istediğinizi tam anlayamadım, anladığım şekilde cevap vereyim. Sınava girip yerleştirme sonuçları açıklanınca(tabi barajı geçersem) istediğim bir yer gelmişse, kaydı silip yeni okula kayıt olacağım, istemediğim bir yer gelmişse hiç girmemişim gibi fakülteye başlayacağım(hazırlığı geçersem).
  • Up.
  • Yok mu yardımcı olacak yav?
  • Hocam yabancı dil sınıfında okuyorum els yayıncılığın grammer inside and out, english through reading, test your vocabulary ve lys dergilerinden olusan seti kullanıyoruz tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar, peki YGS için ne diyorsunuz? Yani biraz bakayım mı türkçeye, sosyal'e falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bleeeed

Teşekkür ederim arkadaşlar, peki YGS için ne diyorsunuz? Yani biraz bakayım mı türkçeye, sosyal'e falan?

280-300 için türkçe sosyal yetmez. Yarı yarıya mat fen yapman gerekir. Matta 10 soru çok kolay 4 işlem sorusu gibi fene de tabi biraz çalışmalısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.