Şimdi Ara

ingilizce eğitim için yurtdışına gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yurtdışına çıkmayı düşünüyorum orta seviye olan İngilizcemi daha yukarı seviyelere çekmek için. 6 ay 1 sene arası eğitim almayı düşünüyorum yalnız daha önce hiç yurtdışı tecrübem olmadı ve ne yapacağıma dair bilgim hiç yok diyebilirim. Bana önerileriniz neler olabilir ? Londraya gitmeyi düşünüyordum ancak ucretler oldukça yüksek görünüyor açıkçası pek onu karşılayabilecek durumda değilim. Kanada'yı övüyorlar baya bu konuda siz ne düşünürsünüz ? Her türlü bilgiye açım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ingiltere çok pahalı. ama ingilizceyi iyi öğrenebileceğin bir yer. gittiğimden değil .çok araştırdım ondan yazıyorum. babamlar kafayı maltaya takmış. hem ucuz hem de ingilizce öğrenirsin diyolar. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanKundera

ingiltere çok pahalı. ama ingilizceyi iyi öğrenebileceğin bir yer. gittiğimden değil .çok araştırdım ondan yazıyorum. babamlar kafayı maltaya takmış. hem ucuz hem de ingilizce öğrenirsin diyolar. :D

Önerin nedir malta mı yani ? Ayrıca ücretlere falan bakabileceğim bir şey var mı ya da sen bilgi verebilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 31 Mayıs 2015; 17:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tirion Fordring

quote:

ingiltere çok pahalı. ama ingilizceyi iyi öğrenebileceğin bir yer. gittiğimden değil .çok araştırdım ondan yazıyorum. babamlar kafayı maltaya takmış. hem ucuz hem de ingilizce öğrenirsin diyolar. :D

Önerin nedir malta mı yani ? Ayrıca ücretlere falan bakabileceğim bir şey var mı ya da sen bilgi verebilir misin ?

malta değil tabi ki. maltada çok Türk var orada ingilizce öğrenilmez. Aslında azimliysen öğrenirsinde en iyisi ingilteredir. orayı öneririm. paran varsa tabi.http://www.idealist.com.tr/fiyatlistesi.asp bunun gibi sitelere bakabilirsin. dil okullarını arayıp kendinde fiyat sorabilirsin.. ben olsam kanadaya giderdim çok güzel ingilizce öğrenilebilecek bir yer. ama paran varsa tabiki :)

• ben sana EC ye bakmanı öneriyorum fiyat olarak EF den ucuz ama eğitim olarak fazla bir bilgim yok (18-20 bin lira kanada ec, ef ise 40 bini buluyor 9 aylık)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tirion Fordring

quote:

malta değil tabi ki. maltada çok Türk var orada ingilizce öğrenilmez. Aslında azimliysen öğrenirsinde en iyisi ingilteredir. orayı öneririm. paran varsa tabi.http://www.idealist.com.tr/fiyatlistesi.asp bunun gibi sitelere bakabilirsin. dil okullarını arayıp kendinde fiyat sorabilirsin.. ben olsam kanadaya giderdim çok güzel ingilizce öğrenilebilecek bir yer. ama paran varsa tabiki :)

Avustralya da avantajlı görünüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.