Şimdi Ara

ingilizce bilenler yardım...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar windows media center türkçe yama kurarken resimdeki gibi bir hata veriyor....hata mesajında ne yazdığını ingilizce bilenler açıklayabilir mi ?

http://img31.imagevenue.com/img.php?loc=loc15&image=71984_hata.JPG

• Sanırım sen xp kullanıyorsun..
    Kurmaya çalıştığın yama yalnızca windows xp media center işletim sisteminin ingilizce versiyonuna yüklenebiliyormuş
  • Benimde o kadar iyi değil ama anladığım kadarıyla 2005 media center'ın yerini pc'ye göstermen gerekiyormuşun.Bide senin işletim sistemin sanırım ingilizce ondan da olabilir.
  • arkadaşlar sistemim windows xp media center ingilizce..kurmaya çalıştığım yama bu sürümün türkçe yaması..bu hatayı vermemesi gerekiyor ama oluyor işte...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adoniss

Benimde o kadar iyi değil ama anladığım kadarıyla 2005 media center'ın yerini pc'ye göstermen gerekiyormuşun.Bide senin işletim sistemin sanırım ingilizce ondan da olabilir.

Hocam naaptın ya

Yüklemek istenilen şey localization pack olarak geçiyor, bu da yalnızca Windows XP Media Center Edition 2005 işletim sisteminin Rollup 2'ye update edilmiş (sanırım XP'deki service pack2 gibi bir şey olsa gerek), U.S. ingilizce kurulu versiyonuna yüklenebiliyormuş.

Senin media center işletim sistemin, yazılan versiyondakinin aynısı mı ve Rollup2 yüklü mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyarr -- 29 Mart 2006; 0:11:59 >
  • bende zaten o kadar iyi değil dedim ingilizcem ama sonradan dil'lerden dolayı bi çakışma olduğunuda belirttim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyarr

quote:

Orjinalden alıntı: Adoniss

Benimde o kadar iyi değil ama anladığım kadarıyla 2005 media center'ın yerini pc'ye göstermen gerekiyormuşun.Bide senin işletim sistemin sanırım ingilizce ondan da olabilir.

Hocam naaptın ya

Yüklemek istenilen şey localization pack olarak geçiyor, bu da yalnızca Windows XP Media Center Edition 2005 işletim sisteminin Rollup 2'ye update edilmiş (sanırım XP'deki service pack2 gibi bir şey olsa gerek), U.S. ingilizce kurulu versiyonuna yüklenebiliyormuş.

Senin media center işletim sistemin, yazılan versiyondakinin aynısı mı ve Rollup2 yüklü mü ?

arkadaşım bendeki windowsta o zaten... bu Rollup2 denen şeyin ne olduğu hakkında fikriniz varmı kurmam mı gerekir....? nereden bulabilirim...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zyadas -- 28 Mart 2006; 22:25:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.