Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eylülden beri yüksek miktar para yok, hoşgeldin'i ilk başladığı zaman kullanmıştım birkaç yıl oldu biteli
  • Merhaba arkadaslar bende bugun hesap actirarak araniza katildim merak ettigim konu su, hani internet uzerinden mobil olarak yapiyoruz hep islemlerimizi paramizi hep internette tutuyoruz, Allah korusun herhangibir virus falan bir sekilde paramiz çalinirsa ne oluyor, 24 saat icinde durumu bildirince calinan paramizi banka geri mi veriyor bize, bu konuda endiselerim varda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turuncu Ekstra'lılara Petrol Ofisi'nden 30 TL Yakıt Hediye kampanyasına katılmak istiyorum. İnternet şubesine girdiğimde MT1 ve MT2 hesapları var. Bunların hangisinden toplam harcamamız 750 TL olması gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaky

Turuncu Ekstra'lılara Petrol Ofisi'nden 30 TL Yakıt Hediye kampanyasına katılmak istiyorum. İnternet şubesine girdiğimde MT1 ve MT2 hesapları var. Bunların hangisinden toplam harcamamız 750 TL olması gerekiyor?
    vadesiz hesap yani kartın ana hesabı olması lazım. mobil uygulamada içi beyaz tl logolu hesap
  • milyonlarca kişinin var hiçbir şey olmaz korkulacak konu sadece kart bilgilerinin başkasının eline geçmesi vede kart int alışverişinin acık olması

• Turunucu ekstra %2 faiz için 750 tl harcamayı başka banka kredi kartına ödeme yaparak tamamlayabiliyor muyuz bilen var mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozyaka2535

milyonlarca kişinin var hiçbir şey olmaz korkulacak konu sadece kart bilgilerinin başkasının eline geçmesi vede kart int alışverişinin acık olması
    kart internete açık değil hocam mobil uygulamadan telefondan kapattım , kart bilgileride inşallah başka kişiye geçmezde hocam benim korkum şu , android telefonumdan işlem yaparken telefona virüs falan girerde hesap bilgilerimi çalarsa içindeki parayı alırlarsa diye , banka böyle bir durumda geri ödeme yapıyor mu kim sorumlu oluyor ?
  • Arkadaşlar e turuncu hesabı nasıl açıyorsunuz acaba? Ben siteye giriyorum tc ve tel no veriyorum kodu girdikten sonra sistemsel bir sorun nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Turunucu ekstra %2 faiz için 750 tl harcamayı başka banka kredi kartına ödeme yaparak tamamlayabiliyor muyuz bilen var mı acaba
    denemelk işlem yapacaktım ama ödemelerde öyle bir bölüm yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrLeonidas

Arkadaşlar e turuncu hesabı nasıl açıyorsunuz acaba? Ben siteye giriyorum tc ve tel no veriyorum kodu girdikten sonra sistemsel bir sorun nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz diyor
    çerezleri silip başka tarayıcıdan deneyin hocam. daha önce ing ile çalıştıysanız veya telfon ing ye kayıtlıysa ondan olabilir.
  • Sadece ödemeler kısmındakiler mi geçerli?
    Kartlar-borç ödeme-başka banka kredi kartı bölümünden yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Sadece ödemeler kısmındakiler mi geçerli?
    Kartlar-borç ödeme-başka banka kredi kartı bölümünden yapılabiliyor.
    Fatura ödemeler kısmında geçerli diyordu

• ıphone da sıkıntı olmaz da androidde bilindik uygulama indirmrk lazım bende pak güvenniyorum ayne e turyncu mobilden başvurdum geldi 1 hafta da hesaba havale para gönderdim elektrik fatura ödedim vadesiz den saydı

• MrLeonidas M kullanıcısına yanıt
    Zamaninda benimde kabul etmemisti. Subeye gittim adima hesap varmis. Olamaz dedim. Benim.askerlik yaptigim zamani ve yeri soyledi. Jeton dustu benim. Ing daha once oyakbankti. Ve askeriyede oyakbank subesi vardi, orda actirmistim ama unutmusum. Sadece bilgileri guncelleyerek hesap aktif oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozyaka2535

ıphone da sıkıntı olmaz da androidde bilindik uygulama indirmrk lazım bende pak güvenniyorum ayne e turyncu mobilden başvurdum geldi 1 hafta da hesaba havale para gönderdim elektrik fatura ödedim vadesiz den saydı
    hocam bilindik uygulamaları indiriyorum ama yinede korkuyorum işte pimpirikli olduğum için , diyelim Allah korusun paralarım çalınırsa bir şekilde banka geri ödeme yapıyor mu ?
  • yapar sıkıntı olmaz benim gibi 15 banka olsa sen nasıl olurdun merak ettim:))

• O dolandırıcılık olayları uygulamanın kendisinden değil, telefona yüklenen kullanıcının yetkiyle donattığı diğer abidik uygulamalardan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

vadesiz hesap yani kartın ana hesabı olması lazım. mobil uygulamada içi beyaz tl logolu hesap

Alıntıları Göster
    Alışveriş yapmak için vadesiz hesapta para mı olması lazım hocam? Yoksa kredi kartı gibi ödeme tarihi mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Alışveriş yapmak için vadesiz hesapta para mı olması lazım hocam? Yoksa kredi kartı gibi ödeme tarihi mi var?

Alıntıları Göster
    Para olmalı , alışveriş zamanı vadesize transfer edilir

• Saniyorum yakinda para piyasasi fonuyla ayni getiriyi saglayacak bu turuncu denen sacma sapan sey, cunku surekli indiriyorlar faiz oranini, musteriyi de bilgilendirmiyorlar. Cok muhtemeldir ki su anda basa bas getiriyordur bu fon ya da faizi gecmis bile olabilir.

Donem faize yuklenenleri carpma donemi. Hem fonda stopaj %10 faizde %15.
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.