Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de oran yüzde 12 turuncu ekstra olmama rağmen. taşımayı düşünüyorum.

• Jimmy77 , ya 750 harca yada git diyorlar anladığım kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ing bank canlı desteğe bağlandım, hem faiz %5'e düşmüş, hem EFT ücretli dedim, doğru düzgün cevap vermedi birde görüşmeyi hemen sonlandırdı.

bu kafayla ing bankası iflas eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: ntman

ing bank canlı desteğe bağlandım, hem faiz %5'e düşmüş, hem EFT ücretli dedim, doğru düzgün cevap vermedi birde görüşmeyi hemen sonlandırdı.

bu kafayla ing bankası iflas eder.
    banka iflas mi eder aynen qanka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15e çıkmış eturuncu ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ntman N kullanıcısına yanıt

Evet her şey ücretsiz.

• Millet %15 alıyor bize %10. En kısa sürede taşıyorum..

• İng bugün gördüğüm:

1 sene hoşgeldin süresi içindeysen: %15 (750TL.harcama şartı ile)
    1 sene hoşgeldin süresi içinde olup 750TL.harcama olmadan: %13
    1 sene bitince tutara göre oranlar değişiyor.
    **Sitesinde güncel bilgi mevcut,günlük kontrol ediniz.**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 5 Kasım 2020; 11:30:49 >
  • 1000tl gönderdim %5 verdi ing. Sonra yazmıştım müşteri temsilcisi ile.hoşgeldin bitti biliyorum ama %5 çok az değil mi dedim. Bana ne kadar yatiracagimi sordu. 100-500 arası duruma göre dedim. harcama yaparsaniz bir sonraki ay %13 olur o meblağ için dedi. :) Gidip ATM den çekerim ben o test amaçlı yatirdigimida.

• merhaba arkadaşlar, e-turuncu hesabım var, mobilden hesap ekle bölümünden e-turuncu $ hesabı acsam, atm den elimde bulunan bir miktar doları yatırıp , istediğim zaman yine dolar şeklinde çekebilmek mümkün mü ? , Hesap işletim ücreti yansıtılır mi hesap açınca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracuda357

merhaba arkadaşlar, e-turuncu hesabım var, mobilden hesap ekle bölümünden e-turuncu $ hesabı acsam, atm den elimde bulunan bir miktar doları yatırıp , istediğim zaman yine dolar şeklinde çekebilmek mümkün mü ? , Hesap işletim ücreti yansıtılır mi hesap açınca.

İng mobildeki canlı destek bölümü,Atm sorunuza en doğru ve güvenilir yanıtı verebilecektir.

• Teşekkürler @sefer33

• İNG herkese kafasına göre faiz veriyor galiba. Öğretmenlere özel turuncu ekstradayım faizi %12. O da bu hafta yükseldi daha.

• arkadaşlar turuncu ekstra ile beraber %8 benim oranım bu iş de bir anormallik yok mu? tamam ayrıcalıklı yada hoş geldin bitti anlıyorum eski müşteriyiz ama %8 de çok az değil mi? %10 %11 gibi bir şey olsa anlarım sizde nasıl durum?

• gezegen64 kullanıcısına yanıt
    Bende ogretmenlere ozel kampanyadayim. Yuzde 15 veriyor.

• Bu tablodaki oranlar turuncu ekstra hariç oranlar değil mi? 750 tl ve üzeri harcama yapınca +%2 daha eklenecek mi?

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt

ayrıcalıklı olanlarda yazan değerler 750 harcama için geçerli daha eklenmeyecek

hoşgaldin faizi %15 görünüyor ona eklenir

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

ing mobil uygulamasına giriş yapılamıyor herkeste aynı mı genel bir problem mi var acaba?

• bende giriliyor

• Rezil etti beni bugün ing ,bir yerdeyim ödeme yapacağım yok yapamadım.Once girdi zar zor kademe kademe ilerliyorum ödeme EFT kısmına geldim yok öyle bekliyor sonra internet baglantin yok diyor.İs yerinin wifi si ile denedik yine yok,diğer bankalara giriliyor ing yok,telefonu kiracaktim ,çıktım geldim şimdi yine zor bela ödemeyi gerçekleştirdim.

Tam lazım olduğu zamanlarda illahlah ettiriyor bu banka

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.