Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kurye geleli 10-15 gün oldu hala aktifleşmedi gariptir arıyorum müşteri hizmetlerini bizde kartınız yok falan diyor hala.
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    Benimde 20 gün +sonra acıldi hesabım, biraz daha bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ATM kartını günlük faiz hesabına bağlayıp alışveriş yapabiliyor muyuz ?

Cepteteb 2.500 alt sınırından sonra Enpara'ya geçecektim fakat böyle bir özellik yok.

ING'de varsa buraya taşınalım.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Atm kartınız ile vadeli hesaptan alışveriş yapamıyorsunuz. Alışveriş yapacağınız zaman ing mobil uygulaması ile vadesiz hesaba para aktarıp alışverişinizi yapıyorsunuz.
    Saat 17:00'den önce alışverişinizi yapıp, paranızı tekrar e-turuncu hesaba aktarıp tüm paranızın faiz kazanmasını sağlayabilirsiniz. Vadesiz hesapta şu kadar paranız olmalı diye bir şartı yok.
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    Şubenin eksiği diye düşünüyorum. Kartınız yok diyorsa müşteri hizmetleri şubeyi değiştirip tekrar başvuru yapmanıza engel yok öyleyse. Benim ki sadece bir fikir tabi.

• Enpara da aynısını yapıyor. Neden böyle bir ekstra iş yükü çıkarıyorlar anlam veremiyorum. Bilgi için teşekkürler.
  • Bu faizlere ne olmus boyle arkadaslar , %22 gozuken faiz %14 dusmus .Bilgisi olan varmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün bankaya uğradım, daha önce hoşgeldin faizi aldığım için, bu kez hoşgeldin faizi 1 aylık tanımlanmış. Süre bittiği için 19 a düşmüş. Şubeden 1 puan verdiler 20 oldu, geçen ay 750 liralık harcama yapmıştım, şayet harcama yapmasaymışım, şubenin verdiğiyle birlikte 18 olacaktı. Faizler düşmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Bu faizlere ne olmus boyle arkadaslar , %22 gozuken faiz %14 dusmus .Bilgisi olan varmi?
    1yıl dolmuştur
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    4 ay once actim hesabi

• dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Eğer e-turuncu hesabı mobil uygulamadan siz kendiniz yapmadıysanız, şubede yaptılarsa 3 ay oluyor sanırım hoşgeldin süresi.

• jazz80 kullanıcısına yanıt
    Subeden actirmistim evet.Simdi ing bank uygulamasi uzerinden canli destekten yardim aldim,%14 olan faiz oranini %20 cikarttilar.

• Şuan sinirden fıttırmak üzereyim. Ne reklamda ne bankada böyle bir bilgi vermediler. Burdaki konusmalardan sonra girdim baktım şu yazıyla karşılaştım. Hesabı şubede açmıştım.

Hoş geldin faizinin süresi açtığınız hesaba göre değişir. #BenDijitalim diyerek şube yerine dijital kanalları tercih edenlerdenseniz e-Turuncu Hesap ile 365 gün boyunca, şubesiz yapamam diyenlerdenseniz Turuncu Hesap ile 90 gün boyunca güncel hoş geldin faiz oranından faydalanırsınız.

Şimdide emin olamıyorum.e turuncu ama subeden açtim. Burda 90 gunluk olarak normal turuncu hesaptan bahsediyorum. Neyse biri aciklayana kadar sinirli kalicam. Sonra duruma gore bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanlı -- 5 Mart 2019; 18:13:16 >

• Beyler bu 150tl lik alışverişe 50tl hediye kampanyası ile hepsiburada dan alışveriş yapsak ta geçerli olurmu?
  • Usd Doviz faiz orani %3.5 idi o bile %1 olmus

• inanlı kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:59:2 >
  • Beyler yukarıdaki soruma cevap bekliyorum :)

• International kullanıcısına yanıt
    Hepsi olur.

• Bakalım ne zaman 19.50 ye düşecek malum yarım yarım düşürüyorlar faizi
  • merkez bankası yabancıya 24 ten borçlanıyor bize verilen faizi komedi !!!!
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.