Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
570.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok bi bilgim yok ama mobilden hesap açana verirler.mesela geçenlerde vakıfbank şubeden hesap açtım 17,5 verdi mobilden açanlara 18,90 vermiş.bankalar kurtlar vadisi olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoşgeldin faizinden sonra bir espirisi kalmayan banka ing

• Dün 18,50’ydi bugün 4 görünüyor. Var mı aynı durumda olan?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • jazz80 kullanıcısına yanıt
    Ben, faizler güncellendiği için gece düzelirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 29 Eylül 2021; 20:30:0 >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana mı denk geldi bilmiyorum, nerdeyse büyük avm lerdeki ing atm leri komple kapatılmış. Google map yandex te gösterilen atm şerde ortada yok. 6 atm gezdim hiçbiri yoktu.

• Romeo84 kullanıcısına yanıt

Akbank ve iş bankasından ücretsiz çekim yapabildiğin için kaldırdırdılar

Aylık 1000 harcamaya 3 defa farklı atm ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ing turuncu kart başvuru yaptım, kurye geldi teslim aldım ama ne atm nede şifre boşluk kartın son 4 hanesi yollayinca şifre olusturamiyorum, sebebi nedir bilen var mı

• bluefour B kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri.
    belki mobil uygulamada şifre oluşturma vardır.

• e turuncu hesapta mevduat getirisi hesaba günlük olarak mı yansıyor acaba ? Aylık getiri ve üç aylık getiri bölümü var ama günlük yok.Bir de vadesizde 5bin tl bıraktım.Ekstra faiz artışı getirecek o da sanırım fakat ay sonu toplam ne kadar getirisi olacak hiçbir şekilde yazmıyor.Garanti ve ziraatte açıkça bir sonraki ay net getirisi ne kadar olacak yazıyor.

Son olarak da o kadar karışık yazmışlar ki şu hoş geldin %18 faizini.Alabilen insan sayısı bir elin parmaklarını geçmiyordur herhalde.

• hoşgeldin faizi %20 olmuş. devlet bankaları 14 veriyorken nasıl özel bi banka 20 verebiliyor ilginç gerçekten.

• Siz olayı çok yanlış anlamışsınız :) Devlet bile 14 verirken ING 10 verseydi o zaman ilginç olurdu.

• crawlers kullanıcısına yanıt
    mevduat korumalı olayına dahil olacak herkes, özel bankalar da olayın farkında, sınırsız faize geçti hükümet, haliyle bunlar da artıracak zamanla.

faizin artmadığına inanan tek kitle -> malatya'daki davul zurnayla kutlama yapan tipler.

• crawlers kullanıcısına yanıt

bende %15 gözüküyor...

• bana yılbaşına kadar hoşgeldin faizi vermişlerdi. bitince enparaya geçeceğiz sanırım

• enpara birikim enparalı 18.5 veriyor

• Alıntı

metni:
    Avantajlı Turuncu Ekstra programı harcama hedefi 1 Mart 2022’den itibaren 1.000 TL yerine 1.250 TL olarak güncellenecek.
  • furkkkkan F kullanıcısına yanıt
    Bunlar da iyi abarttı.

• 2.40tl eft ucreti almaya baslamis ing.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ing bütün müsteri lehine olan avantajlarını bitiriyor.hiçbir avantajı kalmadı bankanın.

ing kartı kapatıp başka bankaya kaçma vakti geldi... 

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.