Şimdi Ara

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
12
Favori
53.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 175
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Stereo Palma (12 mesaj) szymek61 (11 mesaj) akman64 (10 mesaj) yasincalis (10 mesaj) iskocya (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (106 mesaj) Mobil (124 mesaj) Mini (19 mesaj) (54 mesaj) (63 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6361 Mesaj
    Bende başvurdum krediniz onaylandı şubeye gitmeden hemen kullanın dedi sıfır faiz göstermedi işlemlere devam ederken tamamlamak için sizi şubemize bekliyoruz dedi bende ingbank a şikayet ilettim inceleme yapılıyor dönüş yapılacakmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj

Ben de aynı durumdayım hocam. Gelişmelerden haberdar eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emirbayke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Merhaba, bende başvurdum, onaylandı, ING'li ol dan kimlik bilgilerimi yükledim, müşteri hizmetleri ile görüştüm, en son mesajla gelen doğrulama kodu girdiğimde teknik bir nedenle işleminiz gerçekleştirilemedi diye uyarı vererek işlemi sonuçlandırmıyor. daha önce karşılaşan varmıdır? 3 defa denedim hepsinde aynı oldu.

teşekkürler

|
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sapolee

Kurye getirecek evrakları inşallah. Bekliyorum. Kurye ile kullanan oldu mu?

1 günde kurye geldi imzaladım. Hayret

|
    |
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj

arkadaşlar eski tip nüfus cüzdanıyla başvuru yapılabiliniyor mu acaba şubeye gitmeden. kimliği taratmak gerekiyormuş ya kameraya, yeni kimlik şart diyordu bankacı. var mı eski kimlikle mobilden başvuru yapan?

|
    |
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj

Mobil Uygulamada profil resmine basın, daha sonra çıkan ekranın alt kısımlarında iptal işlemleri var. Oradan NN Hayat'a ait olan sigortayı seçeceksiniz

|
    |
    lazz48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6967 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik71

Mobil Uygulamada profil resmine basın, daha sonra çıkan ekranın alt kısımlarında iptal işlemleri var. Oradan NN Hayat'a ait olan sigortayı seçeceksiniz

Bende oradan iptal ettim iade tutarı 0 tl gözüküyordu genede iptal ettim. Olur heralde iade

• Yüzbaşı
    482 Mesaj

İlk başta bende de 0 ₺ görünüyordu ve iade edilecek tutar yoktur gibisinden bir mesaj geldi. Mesaj geldikten hemen sonra tekrardan denedim mobil uygulama üzerinden. Ondan sonra 280₺ iade geldi

|
    |
    Blue_Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1977 Mesaj
    Arkadaslar 1.59 basvuru onaylandi en son sayfada 0 faiz cikar diye bekledim ama kredi onaylandi gidip subeden cekmesem bisey olurmu hayat sigrostasi filan benden tasvip ederlermi iptal ettiriyimmi

• Yüzbaşı
    282 Mesaj

Hayat sigortasını zorunlu kılmışlar anladığım kadarıyla iptalinin mümkün olduğuna emin misiniz ? Sonra hayat sigortası iptal edildiği için oranda oynama yapmasınlar kafalarına göre !!! Bu şartlar sözleşmede vardır muhakkak kimse okumadığı için küçük puntolarla yazılan kısımda  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/30/32/37/3032379e75b0df5724ac0a01fc221c9c.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    teknokolik71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar 1.59 basvuru onaylandi en son sayfada 0 faiz cikar diye bekledim ama kredi onaylandi gidip subeden cekmesem bisey olurmu hayat sigrostasi filan benden tasvip ederlermi iptal ettiriyimmi

üstad o nasıl iş yau böyle süprizli mi oluyor kredi başvurusu ??? Siz onaylamadan önce ne alıp ne ödeyeceğinizi yazmıyorlar mı ?

|
    |
  • Binbaşı
    1759 Mesaj

Kimlik eski olduğu için mecbur kurye adımını seçtim.Şubeye gitme durumum yok.Süreç nasıl işliyor?

|
    |
  • Yarbay
    3466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kızılbıyık

hayat sigortasını iptal etme yöntemi var mı?

başka yerden sigorta yaptırabilirsin iptal ettirebilirsin

|
    |
  • Yarbay
    3466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Hayat sigortası hakkında net bilgi lazım, konuda biri faizi olmayan bir kredide sigortadan muaf olamazsanız yazmış. Deneyimli arkadaşlar cevabınızı bekliyoruz.

280 tl hayat sigortası kesin çıkar hocam

|
    |
  • Binbaşı
    1133 Mesaj
    Bana da gelmiş kurye ulaşamadılar 🤦🏻‍🤦

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Hiçbir şekilde ödeme planı değişikliği yapılamaz.. kredi alırken o faiz oranına o ödeme planına onay verip krediyi çekiyorsunuz yok hayat sigortasını iptal ettik kredi faizli olur mu gibi bir durum söz konusu olamaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj

Olumsuz değerlendirdi ve tekrar başvuru yapamadım, değeri yanlış girdim sanırım. Değişik sistem. :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj

Para iadesini aldım hocam. Faiz oranı ile ilgili olarak da imzalanan sözleşmenin dışına çıkamazlar yasal olarak

|
    |
    ozgurpala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    130 Mesaj
    İphone 11 ile NFC olarak kimliğimi okutamıyorum nasıl yol izleyebilirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Böyle saçma bir banka görmedim.kart yolluyorlar şifre olusturamiyorsun şubeye çağırıyorlar.intenet şubesi alayim diyorum onun için de ayrı olarak şubeye çağırıyorlar.yillar sonra bankaya gittim sayelerinde.bu dönemde biraz pratiklik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.