Şimdi Ara

Infestation: Survivor Stories (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.460
Cevap
39
Favori
306.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burdaki kullanıcılar bile esp kullandıktan sonra oyun bitmiş anlamına geliyor sanırım.benim nerde olduğumu bilen rakiple savaşmak saçma. cs 1.6 wallhack gibi eziklikten başka birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

burdaki kullanıcılar bile esp kullandıktan sonra oyun bitmiş anlamına geliyor sanırım.benim nerde olduğumu bilen rakiple savaşmak saçma. cs 1.6 wallhack gibi eziklikten başka birşey değil.

Maalesef hile kullanmak bunlar için erkeklik, büyüklük. Keşke hilecilerin olmadığı, olmayacağı bir sunucu olsa ama nerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TehErozbey

quote:

burdaki kullanıcılar bile esp kullandıktan sonra oyun bitmiş anlamına geliyor sanırım.benim nerde olduğumu bilen rakiple savaşmak saçma. cs 1.6 wallhack gibi eziklikten başka birşey değil.

Maalesef hile kullanmak bunlar için erkeklik, büyüklük. Keşke hilecilerin olmadığı, olmayacağı bir sunucu olsa ama nerde..

Hayır abi adam içimizde donanımhaber üyesi, diyor ki esp kullanıyorum hilecileri görüyorum diyor. Böyle saçmalıkmı olur. Sen hilecileri görüyorsun birde hileci olmayanlarıda görüyorsun.

Hile yapanlardan bir farkın yok yani, normal kullanıcılar bile buna yöneliyosa biz ağlayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 11 Nisan 2013; 4:01:13 >

• quote:

quote:

quote:

Hayır abi adam içimizde donanımhaber üyesi, diyor ki esp kullanıyorum hilecileri görüyorum diyor. Böyle saçmalıkmı olur. Sen hilecileri görüyorsun birde hileci olmayanlarıda görüyorsun.

Hile yapanlardan bir farkın yok yani, normal kullanıcılar bile buna yöneliyosa biz ağlayalım.

En azından başka bir oyun konusuna ben bu oyunu oynuyorum dedikleri zaman hileci damgası yiyecekler.

• online oyunlara gıcık olurum öyle league of legends falan ama bu hoşuma gitti gözümü kararttım çektim 15 doları iniyo bekliyorum valla konuya biraz fazlaca geç dahil olsamda :D survive olayı beni çekti umarım son yorumlardan sonra pert çıkmaz
  • quote:

quote:

quote:

hileyi kullancaksanız kendi serverınizde kullanın ortalıkta kullanmayın oda loot ıcın dıger yerlerde kullanmayın adamı gordukten sonra ne zevkı kaldıkı ?

edit:beyler oyuna giremiyorum son güncellemeden sonra hata veriyor yardım edin *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlluminatici -- 11 Nisan 2013; 14:05:51 >

• patch geldi şuan hileler çalışmıyor değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

ben sadece meraktan kullandım hile var dediğimde adamlar vurulunca hemen hile diyorsunuz diyordu (genelde wtf, lol, aaa ne hilesi ya o nedir ki diyorlar) ama şimdi eminim ne olduğuna hele aimbot diye hile var uzaktan tek kurşunla adam indiriyor hileyi açınca hilecilere bile ateş etmedim kaldı ki normal oynayana kesinlikle ateş etmem itemlere dokunmadım haritanın görünmeyen saçma sapan bir yerinde adamların üzerime doğu gelmesi sinir bozucu
    hilecileri kaydedip youtube koymayı düşünüyorum belki zahmet ederlerde banlarlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam olun -- 11 Nisan 2013; 17:50:41 >

• Oyunun şu an fiyatı nedir ve hile durumu ne alemde? Yardımcı olabilen varsa sevinirim
  • beyler missing shader file hatası alıyorum help me !
  • Erozbey size katılıyorum hile kullanmak iyi birşey değil ama oyunun %75'i kullanıyor.%5'i de aimbot.
    Zaten itemsiz adam öldürmüyoruz fakat biz başlamak zorunda kaldık.
    Adam bizi 350-400 metreden masada ile 3 mermide aynı anda vurdu.Hileyi kullanırsan anlarsın 5 kişiden 4'ünün hile kullandığını...

Oyun ölmüş.Hile kullanmasak adam bizi gelip arkadan öldürecek.Bu oyunda hile bitmez.
  • ekle qeqe oyunu aldım adım turk3455
  • Daha başlangıç bırolar
    Dıkşın dıkşın

• benim gözlemlediğim 3 tip hileci var
    1-Hile yapmaktan artık ustalaşmış hile yaptığı zor anlaşılan hileci grubu
    2-Yüzsüz hileci grubu bunlarda artık utanma kalmamış hileyi göstere göstere yaparlar
    3-Bu grubu genelde çocuklar oluştururlar her şeyin en iyisi kendisinde olmasını isterler kendisinden başkasının hile yapmasını istemez ama kendisinin hile yapması gayet normaldir hile yapıyorsun denildiğinde anasının babasının üstüne yemin edebilir en ezik grup bu gruptur
  • gelin 1 el atalım ya tek başına olmuyor :D
  • ''missing shader file Data\Shaders\DX9_P1\Nature\Terrain2_G-vs.hls''

Bu hatayı alıyorum arkadaşlar oyun açılmıyor lütfen biri yardım etsin =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

''missing shader file Data\Shaders\DX9_P1\Nature\Terrain2_G-vs.hls''

Bu hatayı alıyorum arkadaşlar oyun açılmıyor lütfen biri yardım etsin =(

quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatici

beyler missing shader file hatası alıyorum help me !
    oyuncuları parlak yapan veya geceyi gündüz yapan hile kullanmanıyor musunuz?
  • Ben şu ana kadar hiç hile kullanmadım hiç bir oyunda. Bir defa kullandınmı iş bitmiştir hacı ben böyle bilir böyle söylerim.

Hileciler olduğu halde hile kullanmamak adamlık sayılıyor sıkılıp sende hile kullanırsan o seni vurmuş adamların seviyesine inmiş oluyorsun.

Eğer hilecilerden bıktıysan oyunu bırakacaksın ve satacaksın. Veya bizim gibi 5-6 kişilik hilecilerin olma ihtimali çok düşük köşede beride kalmış serverlarda takılacaksın.

Ben dün 10 saat aralıksız war z oynadım bir tane hile denk gelmedi hatta birini ben öldürdüm.

Biz hileciler var diye hile açan adamlar değiliz, burda gelip bahaneleri saymanızda ayrı bir komiklik şimdi şahsen buraya gelipte war z hakkında birşey yazasım gelmedi sizleri görünce. Biz oyundaki adaletsizliğe söverken bizim aramızdaki adamlar buna dahil oluyosa donanımhaberinde tadı tuzu kalmaz.

Elinde el fenerli adamı vurmuyoruz diyorsunuz e bendede m16 var beni görürseniz vurmayacakmısınız hile ile? ak 74 ile karşınıza çıksam hile ile vurmayacakmısınız vuracaksınız ben buna bakarım.

Ayıp şeyler bunlar hiç yakışmıyor. Bir oyunda, hatta bir multiplayer oyunda hatta bir MMO oyununda hile kullanmak rezalet birşey bunuda utanmadan bahanelerle savunmanız ayrı bir rezillik kimse bunları söylüyorum diye kızmasın. Hilecilerden yaka silktiyseniz bırakın oyunu.

• ben oyunu alalı çok uzun zaman oldu ama kuramadım... zman olmadı dün kurdum hadi hayırlısı oyuna başladım sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moseone

Daha başlangıç bırolar
    Dıkşın dıkşın

Aimbot?

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.