Şimdi Ara

inFamous 2 Alışamamak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • throw a car at nix using kinetic pulse burda takıldım yardım edecek varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

throw a car at nix using kinetic pulse burda takıldım yardım edecek varmi ?

Kinetic pulse hareketimiz var bi tane, nesneleri kaldirip firlatmaya yariyor. Arabalardan birini o hareket ile kaldirip Sorasinda nix e firlaticaksin. Bu arada oyun Turkce degil mi? Neden İngilizce oynuyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

quote:

throw a car at nix using kinetic pulse burda takıldım yardım edecek varmi ?

Kinetic pulse hareketimiz var bi tane, nesneleri kaldirip firlatmaya yariyor. Arabalardan birini o hareket ile kaldirip Sorasinda nix e firlaticaksin. Bu arada oyun Turkce degil mi? Neden İngilizce oynuyorsun?

Psn plus us var bende çünkü sagol yardımın icin

• bende platin e kasıyorum(%87 oldu) ama bitek alttaki trophy ler kaldı, int.ten videolara bakarak yapıyorum ama olmuyo bi türlü? yardımcı olabilirmisiniz?

The Cleaner
    Frozen Asset
    Extreme Makeover
    Finish What You Started
    Knockout in the Blacout
    Head Hunter
    UGC Curious
    UGC Veteran
    Trail Blazer
  • fire a tesla from the nearby transformer to the next transformer burda takıldım bir tane transformere gittim gittiğimde savaştım falan sonra yine git diyor ama nereye gideceğimi göstermedi lütfen yardım

• quote:

fire a tesla from the nearby transformer to the next transformer burda takıldım bir tane transformere gittim gittiğimde savaştım falan sonra yine git diyor ama nereye gideceğimi göstermedi lütfen yardım

bir enerji santralinden diğerine elektrik aktarıp aktif etme görevi.. 1.den 2. ye güç sağladığın zaman haritada yıldız şeklinde çıkıyor zaten.. eğer çıkmıyorsa tesla füzesini santralin tam üstüne veya çok yakınına denk getirmediğin için gücü alamamış olabilir tam üzerine denk getirmeyi dene.. yine olmazsa bug vardır görevi iptal edip baştan yap..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.