Şimdi Ara

inFamous 2 Alışamamak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lt.Raven

quote:

Orijinalden alıntı: TheVeteran®

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Festival of Blood'ı da oynayın. Ben geçen oynama şansı buldum, fazla uzun sürmedi ama ilk iki oyundan bile rafine kontrollere sahip eğlenceli bir oyundu. Türkçe dublajı da var.

Bu oyunu araştırayım bi

İnfamous un devam oyunudur.Vampir özelliklerin var.Ps store da satılıyor dijital sürümü sadece 20 tl.

ohaaa haberim yoktu böyle bir şey olduğundan peki bunun kutulu sürümüde var mı ?

kutulusu yok.Ama oyun biraz kısa 6 saat falan

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Festival of Blood'ı da oynayın. Ben geçen oynama şansı buldum, fazla uzun sürmedi ama ilk iki oyundan bile rafine kontrollere sahip eğlenceli bir oyundu. Türkçe dublajı da var.

Bu oyunu araştırayım bi

İnfamous un devam oyunudur.Vampir özelliklerin var.Ps store da satılıyor dijital sürümü sadece 20 tl.

ohaaa haberim yoktu böyle bir şey olduğundan peki bunun kutulu sürümüde var mı ?

kutulusu yok.Ama oyun biraz kısa 6 saat falan

inFmous 1'i baya beğendim 2'nin de Türkçe olması baya iyi bir durum bu oyunuda alıcam bence inFamous arşivlik bir seri

• Ben çıktıktan 1 sene sonra oynadım. 1 sene beklediğime üzüldüm. Alışmak gerek tabii. Türünü beğenmek gerek. 1 i zar zor bitirdim, 2. sini büyük bir hevesle bitirdim. Ps3 ü olupta oynamamak ayıp olur. Türkçe olmasını hiç hesaba katmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Ben çıktıktan 1 sene sonra oynadım. 1 sene beklediğime üzüldüm. Alışmak gerek tabii. Türünü beğenmek gerek. 1 i zar zor bitirdim, 2. sini büyük bir hevesle bitirdim. Ps3 ü olupta oynamamak ayıp olur. Türkçe olmasını hiç hesaba katmıyorum

2 hakkında yorumlar oldukça iyi bende 1'i oynadım beğendim 2'yi oynamak istiyorum zaten arkadaşlarda iyi olduğunu söyledi siz de söylediniz bana da oynamak ve alışmak kaldı
  • Hard da bitirip trophy alamamıştım çok koymuştu konuyu görünce aklıma geldi

Bu arada karakterini sahiplendiğim nadir oyunlardandır.Cole da bazen kendimi gördüm ondan yeri ayrıdır İnfamous serisinin.

R.I.P Cole Macgrath
  • quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

Hard da bitirip trophy alamamıştım çok koymuştu konuyu görünce aklıma geldi

Bu arada karakterini sahiplendiğim nadir oyunlardandır.Cole da bazen kendimi gördüm ondan yeri ayrıdır İnfamous serisinin.

R.I.P Cole Macgrath

Kesinlikle okumayın arkadaşlar.

Dostum o belli değil. En sonunda şimşek çakıyor. Gemideyken

• oooooooooofff offf hatırladım bak yine

inFamous 2 Alışamamak

• quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

quote:

Hard da bitirip trophy alamamıştım çok koymuştu konuyu görünce aklıma geldi

Kesinlikle okumayın arkadaşlar.

Dostum o belli değil. En sonunda şimşek çakıyor. Gemideyken

hocam 2. sonunda ölüyodu ya hani bi alet vardı adını unuttum onu patlatıyodu bütün kondüğit(böyle mi yazılıyodu ) ölüyodu...edit: aa evet şimdi hatırladım en son sahnede haklısın ya unutmuşum ben onu bak ümit ışığı doğdu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Codex -- 15 Temmuz 2012; 18:10:54 >

• Kontroller ayni ben zorluk cekmedim ara verip oynamama ragmen yani ayniydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infamous 1 baya oynadım.
    Infamous 2 de sadece demosunu harika oyundur bana göre.
    Özellike 2. oyun şehir çok güzel. Oyun daha akıcı olmuş. Kontroller daha rahattı.
  • Şuan az biraz -kendime - ediyorum. Çünkü arkadaşın verdiği Spoilere bastım ve ...

inFamous serisi kaliteli yapım olarak oynamadığım nadir PS3 Exc.'dir. İki oyunda mevcut , başlayacağım ama kötü oldu okumam . Direkt spoiler verilmiş , hiç hoş değil . İnsan biraz daha farklı yazardı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Şuan az biraz -kendime - ediyorum. Çünkü arkadaşın verdiği Spoilere bastım ve ...

inFamous serisi kaliteli yapım olarak oynamadığım nadir PS3 Exc.'dir. İki oyunda mevcut , başlayacağım ama kötü oldu okumam . Direkt spoiler verilmiş , hiç hoş değil . İnsan biraz daha farklı yazardı .

sen spoiler yedikten sonra kendine gelememişsin hala
    kardeşim o buton bunun için var.butonu kullandık istersem bin tane daha şey yazarım oraya sen niye tıklıyosun fazla merak iyi değildir derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Codex -- 15 Temmuz 2012; 23:14:44 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Şuan az biraz -kendime - ediyorum. Çünkü arkadaşın verdiği Spoilere bastım ve ...

sen spoiler yedikten sonra kendine gelememişsin hala
    kardeşim o buton bunun için var.butonu kullandık istersem bin tane daha şey yazarım oraya sen niye tıklıyosun fazla merak iyi değildir derler

Kendimi zor tuttum ve o buna basmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Kontroller ayni ben zorluk cekmedim ara verip oynamama ragmen yani ayniydi.

Dün gece itibariyle alıştım ve oyun çok iyi bayaa kolay geliyor artık hiç zorlanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Infamous 1 baya oynadım.
    Özellike 2. oyun şehir çok güzel. Oyun daha akıcı olmuş. Kontroller daha rahattı.

Şehir baya güzel, elektirk silahi yapmış bize zeke onu kullanmakta ayrı bir zevk veriyor ayrıca elektrik hareketleri filan bayaaa iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

oooooooooofff offf hatırladım bak yine

inFamous 2 Alışamamak

Daha indamous 2'yi bitirmedim ama baya beğendim alıştımda :D acaba bu oyunun 3'ü çıkıcak mı ? spoiler vermeden yanıtlarsak çok iyi olur :D
  • quote:

quote:

Infamous 1 baya oynadım.

Şehir baya güzel, elektirk silahi yapmış bize zeke onu kullanmakta ayrı bir zevk veriyor ayrıca elektrik hareketleri filan bayaaa iyi

Aynen tekrar bi PS3 alıyımda oynuyim o oyunu süperdi.

• quote:

quote:

quote:

Infamous 1 baya oynadım.

Aynen tekrar bi PS3 alıyımda oynuyim o oyunu süperdi.

• Ben pek sorun yaşamadım.Ayrıca 2. oyun harika ama ilk oyun 5 para etmez.
  • 1 oyununu oynamadim ama ps3te bitirdigim tek oyundu. Belki turkce olmasindan dolayidir beni cok etkilemisti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.