Şimdi Ara

iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs.. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
17
Favori
57.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefonu nereden aldınız yahu ben aradım aradım bulamadım hiç bir yerde, link falan atın arkadaşlar bana alabileceğim güvenilir bir site için
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhtn

arkadaşlar bu telefonu nereden aldınız yahu ben aradım aradım bulamadım hiç bir yerde, link falan atın arkadaşlar bana alabileceğim güvenilir bir site için

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92435251&p=1#92435251 bu konuya bak burdan garantili alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adimavi

Greenify kullanmanızı tavsiye ederim.
    Hatta Xposed+Greenify+Gravitybox kullanmanı öneririm, yapabiliyorsan Rppt/System/App içerisinde bulunan sistem dosyalarını az ram ve pil harcayan ikameleri ile değiştirmeni öneririm.

Merhaba daha önce inew v3 sahibi olmuştum sizin ilk sayfanızdaki verdiğiniz yollar ile cihazı rootlamıştım ve rom yüklemiştim.Çinden bir arkadaşıma tekrar inew v3 getirttim gelen telefonun içerisinde Kİtkat sürümü mevcut cxq_inew_v3w_v1.0.10 sürümü mevcut bir türlü rootlayamadım ne sjroot nede vroot normal aşamaları geçmesine rağmen telefonu rootlamıyor imei atamıyorum bu konuda yardımınızı rica ediyorum.Telefonu rootlamadanda Jellybeane geri dönme şansımız varmı yol gösterirseniz sevinirim..
  • geronimo.35 G kullanıcısına yanıt
    Supersu yu sitesinden zip dosyası olarak indirin ve cwm den rom yükler gibi intall edin yada indirdiğiniz zipi patlatın flash Tools ile yükleyin oldu bitti. Dün gece bende programlarla root alamayınca cwm den hallettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimo.35

quote:

Orijinalden alıntı: adimavi

Greenify kullanmanızı tavsiye ederim.
    Hatta Xposed+Greenify+Gravitybox kullanmanı öneririm, yapabiliyorsan Rppt/System/App içerisinde bulunan sistem dosyalarını az ram ve pil harcayan ikameleri ile değiştirmeni öneririm.

Merhaba daha önce inew v3 sahibi olmuştum sizin ilk sayfanızdaki verdiğiniz yollar ile cihazı rootlamıştım ve rom yüklemiştim.Çinden bir arkadaşıma tekrar inew v3 getirttim gelen telefonun içerisinde Kİtkat sürümü mevcut cxq_inew_v3w_v1.0.10 sürümü mevcut bir türlü rootlayamadım ne sjroot nede vroot normal aşamaları geçmesine rağmen telefonu rootlamıyor imei atamıyorum bu konuda yardımınızı rica ediyorum.Telefonu rootlamadanda Jellybeane geri dönme şansımız varmı yol gösterirseniz sevinirim..

UnlockRoot Pro programıyla rootlamayı başarmıştım...

• http://www.shuame.com/en/root/

Buradan rahatlıkla rootlayabilirsin.

Ama illa superuser olsun isterseniz cwm veya twrp ile signed superuser.zip dosyası bulup recovery moddan yüklemeniz gerekiyor.
  • inew v-3 siyah renk aldım imei değiştiremiyorum değiştirme sayfasına giriyorum imei yazıyorum onaylıyorum ama ingilizce sanırım izniniz veya yetkiniz yok diye bir hata geliyor değişmiyor nasıl yapabiliriz acaba ?

daha öncede 1 adet daha beyaz renk almıştım onu sıkıntısız değiştirmiştim

ama bu cihazda bir farklılık var menüleri filanda farklıydı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonClaw -- 27 Ağustos 2014; 13:19:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonClaw

inew v-3 siyah renk aldım imei değiştiremiyorum değiştirme sayfasına giriyorum imei yazıyorum onaylıyorum ama ingilizce sanırım izniniz veya yetkiniz yok diye bir hata geliyor değişmiyor nasıl yapabiliriz acaba ?

daha öncede 1 adet daha beyaz renk almıştım onu sıkıntısız değiştirmiştim

ama bu cihazda bir farklılık var menüleri filanda farklıydı zaten

cihazınızı rootlayınız...
  • İlgilenenler için Marsapa kitkat versiyonu çıkmış linki aşşağıdadır. Denemedim bu arada .

http://www.needrom.com/download/marsapa-rom-kk-v2-2/
  • rasim535 R kullanıcısına yanıt
    rootlanmıyor telefon hata ayıklama modda geliştirici seçenek aktif rootgenius programı indirdim %82 geliyor rootlama işlemi başarısız oluyor

uroot programı ile denedim yine olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonClaw -- 27 Ağustos 2014; 21:55:52 >
  • Kitkat sürümlerde Gravitybox sıkıntılı ya romdan ya gravitybox'tan tam araştırmadım ama bu durum pek hoşuma gitmedi.
    Wilsey'in romunda deodex denmesine rağmen değil.
    Kitkatta system/app klasörü altında bazı programlar yok bunun için yeni bir klasör oluşturmuşlar system/priv-app bulamadığınız programlar burada.
    exDialer yüklemeden orjinal çeviriciye şans tanıdım son arananlardan bir arama silmek istedim kişiyi silmiş.
    Bana Tsunami rom yolu göründü sanırım
  • Başka rom yükleyip root işlemini tekrar denemenizde fayda var.
  • adimavi kullanıcısına yanıt
    Marsapanın romunu denedinmi hocam bendekini hanım kullandığım için pek elleyememekteyim artık :) onuda dene istersen sonra tsunamiye geçersin geriye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonClaw

rootlanmıyor telefon hata ayıklama modda geliştirici seçenek aktif rootgenius programı indirdim %82 geliyor rootlama işlemi başarısız oluyor

uroot programı ile denedim yine olmadı

aşağıdaki romu deneyin birde...
    https://docs.google.com/file/d/0B4Dek_AyAlgOWlF4THNqRG95SWs/edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasim535 -- 28 Ağustos 2014; 0:09:05 >
  • Marsapanın romunun yorumlarında da aynı şikayet var o yüzden denemeyi düşünmüyorum.
    Eski sistemime backup alamadım cwm unmount hatası verdi sürekli, onun üzüntüsündeyim.
  • bir allahın kulu yardımcı olmadı özellikle konu sahibine yazdım yardım filan etmedi yazık

aynı durumda olan imei değiştiremeyen yada rom konusunda sıkıntılı bir durumla karşılaşanlar ö.m göndersin

kimseden hayır yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonClaw -- 29 Ağustos 2014; 0:36:11 >
  • MoonClaw M kullanıcısına yanıt
    kardeşim bir de şunu dene
    verilen romun yanında ekstrada bir recovery dosyası vardı
    o recovery dosyasını romun içine atıp değiştirin ve öyle formatlayın
    ben 1.0.10 sürümde öyle yaptım ama 1..0.13 sürümde direkt rootlu olanı kurdum sorunsuz çalışıyor.

yada elindeki romun üzerine sd karttan şunu yükle bir bak
    https://docs.google.com/file/d/0B4Dek_AyAlgOWlF4THNqRG95SWs/edit
  • Merhaba,
    İthamınızı iade ederim. Kimsenin sizin bilgisayarınıza bağlanarak bu işlemi yapmaya mecburiyeti olmadığı gibi dileyen arkadaşlar boş vakti olduğu taktirde seve seve yardım edebilir.
    D.I.Y. (kendin yap) ürünlerde ki gibi bunca anlatıma videoya rağmen sizin isteğinize "boş vaktim olması durumunda yardımcı olacağım" şeklinde cevap vermiş olmam sizi tatmin etmemiş anlaşılan, size hayatta "istiyorum hemen olsun" düşünceniz ile aynı doğrultuda başarılar dilerim.
  • adimavi kullanıcısına yanıt
    Adimavi arkadasim sagolsun bana yardim etmisti lenovo s860 icin kendisine burdan birkez daha tesekkur etmis olayim.

• RR3 falan denediniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.