Şimdi Ara

iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs.. (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
17
Favori
57.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ilk mesaj biraz uzun ama icerisinde bulabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adimavi kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben room atarken sanırım yanlış bişeyler yaptım ve sildim. Şimdi telefon rom yüklenirken flash toolda kırmızı cizgide sona gelip kalıyor ve hata veriyor. Bana yardımcı olabilirmisiniz. Enson flas toolla format attım :( ondan sonra oldu sanırım yanlışlıkla telefonu tamamen sildim. :(
  • Arkadaşlar hayırlı günler.. telefon resimde görüldüğü gibi oldu. çalışmasında sıkıntı yok... ama çok kötü gözüküyor. Eğer telefonu tamamen kapanmış işlemci yanması gibi ölmüş cihaz varsa sırf çerçeve için satın alabilirim.
     iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs.. iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs.. iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs.. iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs..

• Aliexpresste inew v3 frame şeklinde aratabilirsiniz ancak ekranla birlikte satılıyor, 50-60 $ civarında bana göre değmez üzerine bir o kadar daha koyup yeni bir telefon almak daha mantıklı.
  • Sağol bilader. Bende çok araştırdım. daha önce elemiştim o seçeneği. Dediğin gibi o şekilde pahalı oluyor. Suya düşen hiç çalışmayan telefon bulabilsem 50 tl+ kargo vermeye razı idim. Hayırlısı....
  • Sanalpazardaki ilan belki işinizi görebilir.
    http://www.sanalpazar.com/Inew-V3-Quatro-F1453-Orjinal-Orta-Kasa__isp43986569
    Banada çalışır durumda anakart lazım arkadaşlar.Elinde ekranı kırık vb. nedenlerle bekleyen telefonunuz varsa anakartınızı alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar quattro m 1453 telefonum güncelleme yaparken kapandı şimdi açılışta sadece logo ekranı ve ondan sonra da siyah ekran geliyor yani telefon açılmıyor. Ne yapmam lazım. Bilgisayarım vin 7 home basic.driver ve program ne kullanmam lazım. Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesajda adım adım mevcut liklerde mevcut linkler çalışmıyor ise driver ve program isimleri ile indirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.