Şimdi Ara

İndirimli Skini Hor Görmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsaid_ak

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsaid_ak

legendary skini olmayan forumu terketsin lütfen

Legacy olanlar sayılıyor mu

Op skin yoktur op player vardır

legacy skinler 260rp fakir

Legacy legendary diyorum Red Baron Corki etc. 260 rp değil cahil

legacy legendaryler biraz ezik ama onlar da eh kalsın bari.
    Firefightera laf yok

• Orada yaşıyorsun ve Wot oynuyorsun la, nasıl ne biliyim hiç almadın mı? Hatta VIP masan varmış, senden başkası oturamıyormuş diyolla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exceldus

Parası olan lol oynamaz kardeşim. Gider wt, metin2 oynar. Basar parayı kral olur. Anlatabildim mi ?

WT ne bilmiyorum bile, Metin2 ise hiç oynamadım. Ama yeterince oyuna ayırabildiğim bütçem var. Yaptığın genelleme çok mantıksız, bir servisi beğenen insan, bunun devam etmesi ya da gelişmesi için buna destek olmaya çekinmez, çekinmemeli. Eğer ki öyle olsaydı, sadece dışarıdan gelen destek ile ayakta kalan bir çok yardım kuruluşu zaten etrafta olamazdı. -Ya da düzgün bir F2P oyunu göremezdik, herkes korsan çektiği için tüm geliştiriciler iflas ederdi vs.-

Demek istediğim, bazılarımız sadece destek olmak için eğlendiği ya da fikrine güvendiği yerlere para vermekten çekinmiyor. Bu kimseyi diğerinden daha iyi ya da kötü yapan bir özellik değil, yanlış anlaşılmasın, sadece tercih meselesi.

İndirimli Skini Hor Görmek

Söylediğin oyunlarda kadar para döndüğünü bilmiyorum, ancak bu fazlasıyla yeter gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 19 Mayıs 2013; 22:52:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Parası olan lol oynamaz kardeşim. Gider wt, metin2 oynar. Basar parayı kral olur. Anlatabildim mi ?

WT ne bilmiyorum bile, Metin2 ise hiç oynamadım. Ama yeterince oyuna ayırabildiğim bütçem var. Yaptığın genelleme çok mantıksız, bir servisi beğenen insan, bunun devam etmesi ya da gelişmesi için buna destek olmaya çekinmez, çekinmemeli. Eğer ki öyle olsaydı, sadece dışarıdan gelen destek ile ayakta kalan bir çok yardım kuruluşu zaten etrafta olamazdı. -Ya da düzgün bir F2P oyunu göremezdik, herkes korsan çektiği için tüm geliştiriciler iflas ederdi vs.-

Demek istediğim, bazılarımız sadece destek olmak için eğlendiği ya da fikrine güvendiği yerlere para vermekten çekinmiyor. Bu kimseyi diğerinden daha iyi ya da kötü yapan bir özellik değil, yanlış anlaşılmasın, sadece tercih meselesi.

İndirimli Skini Hor Görmek

Söylediğin oyunlarda kadar para döndüğünü bilmiyorum, ancak bu fazlasıyla yeter gibi duruyor.

Aynı metni yazarsam ben de öğrenebilir miyim ne kadar harcadığımı?

• quote:

Bence indirim dışında skin almak enayiliktir. Kimse üstüne alınmasın bence dedim.

Doğru demişsin. Ancak bazı skinler var yılda bir geliyorlar veya bir kez geliyorlar ve bir daha gelmiyorlar. O skinler için geçerli değil bu dediğin. Onun dışında katılıyorum.
  • belki bi taraflarına girmesini çok seviyordur arkadaş sen rahatına bak indirimden al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Ben epey bi konuşma olduğu için yarısını kestim konuşmanın.
    Basit olarak "I want to learn how much money I've invested in this game?!" diye yollarsan cevap alırsın büyük bir ihtimal ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Ben epey bi konuşma olduğu için yarısını kestim konuşmanın.
    Basit olarak "I want to learn how much money I've invested in this game?!" diye yollarsan cevap alırsın büyük bir ihtimal ile.

Bende ona şaşırdım zaten. Dediğin gibi sormuştum hesap bilgilerini doğrulamamı istedi işte e posta falan ama galiba oyuna kaydolduğum ilk e postayı unuttum ben onu nereden öğrenebilirim dedim bu bilgileri ifşa edemiyoruz dedi. (West) galiba hiç bir şekilde öğrenemeyeceğim.
  • quote:

Bence indirim dışında skin almak enayiliktir. Kimse üstüne alınmasın bence dedim.

+1

• Tamam de geç

• quote:

Orada yaşıyorsun ve Wot oynuyorsun la, nasıl ne biliyim hiç almadın mı? Hatta VIP masan varmış, senden başkası oturamıyormuş diyolla.

Yavhehe, gold'a gerek yok bence, yavhehe, yavhehe, kereme selam söyle bronze 4ler nasılmış sor. -normalde mesaj atarımda sinirlenip bana geri dönmüyor artık -

edit: ben 2 ay önce sordum 40$ dedi, eyvallah dedim kapattım ticketı

@khanjui@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 19 Mayıs 2013; 23:19:50 >

• Bazı ınsanlar ıcın kucuk meblaglar bunlar senın ındırım bekleyıp 5 lıra kar etmek ıcın alamadıgın skınlerın fıyatına bakmadan hatta limited bir skin için senın(babanın) 1 ayda kazandıgını rahatlıkla verebilicek insanlar.Cebinde 3bin liralık telefon altında 200bin dolarlık araba varken oyuna verecegı 5-10 lırayı hesap etmemesıne enayilik diyemezsin.Sendede olsa sende dusunmeden verıcekdın cunkı.

tamam tamam vermicekdın bu bir oyun vs.
  • İndirimli s-kin mi? Başlık bi kotu durmuş
  • Olsa da olur olmasa da olur dedigim 3-5 skini indirimden almaktansa veririm parasini istedigim 1-2 legendary skini alirim.İndirimden skin almak; o skini istemiyorsan cok sacma bir seydir bence.

• bana 975 verdiğim skinin indirime girmesi ve sonraki bi-iki oyunda o skinle oynayanları görmek çok koyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Şimdi sen legendary alanlara salak mı dedin? Seni yok edecekler birazdan.

:D öyle demedim indirim dışında almak saflık bence :D 40 TL skine vereceğime gider 475'lik 6-7 skin alırım kafam rahatlar :D

40 TL değil legendary skinler, 20 TL'ye tekabül ediyor. Bendede 70 tane skin var ama yaklaşık 45-55 tanesini indirimden almışımdır. 4 legendary skin aldım şimdiye kadar ve yeni çıkıp güzel olan skinleride direk alıyorum, Mesela Headhunter Nidalee, Arclight Varus gibi. 95 şampiyonum var bide bunu ****lik olsun diye yazdım .

Rich mode off.

• Yav he he diyeydin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Piriz

karşim legendary 40 değil 20 tl

alan biliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

bana 975 verdiğim skinin indirime girmesi ve sonraki bi-iki oyunda o skinle oynayanları görmek çok koyuyor.

+1. Bu arada 30 level olmadan önce skinli olan adamlar çok iyi oynuyor diye düşünüp summoning ekranında korkardım .
  • Ben rp çektiysem skinden çok en son çıkan varsa eksiğim olan champ almayı tercih ederim . Yoksa o kadar fazla da gerek yok skinlere . Haa bazı skinler olur ki acayip değişiklikler yapar düşünmeden alınır ama onların sayısı da baya az . Mesela AstroNaut ,Arch Varus , Mecha kha vb . Bunların gibi skinlerin dışındakiler pekala indirim beklenir .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.