Şimdi Ara

İNDİRİM - SATILIK SAMSUNG T260HD - 26' TV 1920*1200 MONITOR - ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
510
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> İNDİRİM - SATILIK SAMSUNG T260HD - 26' TV 1920*1200 MONITOR - ANKARA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    580 Mesaj
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    07 Nisan 2007

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Monitör halen faal ve sorunsuzdur. Ancak dış çerçevesinde 2 adet taşıma sırasında oluşan çiziği mevcuttur. Panel üzerinde de yaklaşık olarak 1 cm uzunluğunda kalem ucuyla yapıldığını zannettiğim, çoğunlukla fark edilmeyen hafif bir çizik mevcuttur. Bahsettiğim kozmetik kusurları fotoğraflarda olabildiğince belirttim. Bunların haricinde panelde pixel ve elektronik aksam kusuru bulunmamaktadır.
    Kumandası mevcuttur.
    Kutusu mevcut olmadığından ve kargosu biraz tuzlu olacağından Ankara içi alış veriş tercihimdir.
    Alış veriş öncesinde deneme imkanı olacağı gibi, aldıktan 24 saat içinde de makul bir neden belirtmek şartı ile, alış verişten vazgeçme imkanını sağlarım.
    Fiyatı 450 --> 400 liradır.
    Monitör ile birlike sadece kumanda verilecekitr. Hdmi, Dvi, vga veya güç kablosu verilmeyecektir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdk6 -- 4 Eylül 2016; 23:23:51 >

|
    |

• Yarbay
    4273 Mesaj
    Referanslar: 93

Katılım Zamanı
    05 Mart 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    asus 24 inc 144 hz ile takas dusunurseniz pm atin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

cep telefonum:0535 434 26 58

alışveriş yaptıklarım:iMHoTeP(mouse ve usb ethernet kartı sattım)yellowrock(asus m2npv-vm sattım)prot(x1800xl aldım)andofthehorizons(am2 3200 cpu aldım)FATALIST(Asus M2NPV-VM AM2 6150 aldım)dubambi (350 watt fsp psu aldım)HyperActive(kasa aldım)r11_flash(xerox phaser 3116 sattım)bilader007(7600gt sattım)pisina(7800gt aldım)KRALL(razer copperhead aldım)ZEPHYR(xfx 7900gs aldım)Sincity(6100 sattım)Krombacher(hd 3850 aldım)MoKoKo®(x1950pro sattım)
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    07 Nisan 2007

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

asus 24 inc 144 hz ile takas dusunurseniz pm atin

hem üste para vereceğim, hem küçük hem de şehir dışı .... malesef
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.