Şimdi Ara

İnci sözlük atakan ve quantum hikayesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
17
Favori
47.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • وَإِرْشَادُكَ الرَّجُلَ فِي أرْضِ الضَّلاَلِ لَكَ صَدَقَةٌ * رِضَى الرَّبِّ في رِضَى الْـوَالِدِ وَسَخَطُ الرَّبِّ في سَخَطِ الْـوَالِدِ ben atakan beyler bu arapça yazıyı okudyusanız sıçtınız
  • yazcakmış arkadaşlar yazcakmış okudum yazcam dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: newmayin

yazcakmış arkadaşlar yazcakmış okudum yazcam dedim

Ben göremedim , nerede yazıyor tekrardan yazıcağı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

quote:

Orijinalden alıntı: newmayin

yazcakmış arkadaşlar yazcakmış okudum yazcam dedim

Ben göremedim , nerede yazıyor tekrardan yazıcağı?

adamın twitter hesabı var
    https://twitter.com/quanttum
    burdan bak birde
    http://ask.fm/quanttum burda yazıyo yazcam demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: zoraki4805

beyler hikayeyi okumadım ama çok sarıyormuş.bide hikayenin sonunda hikaye quantumun babasının rüyası çıkyormuş doğrumu.bide ss olan var yukleyebilirmi

Quanttum denen kişinin hikayesini biraz okudum ve kapattım quanttum denen kişinin şizofreni hastası oldugunu anlayıp yaptım bunu.Hikayesindeki her şey kendinin şizofreni oldugunu gösteriyor.

Mesela örnek veriyim ;

- '' Yatağa yattım tavana bakarak durdum ve hayale daldım. '' Bu açık bir şizofreni belirtisidir şizofreni hastaları sabit bir yere saatlerce bakarlar.

- '' Pencereden dışarıya baktım gündüzdü ama gece gibiydi turuncu bir renk almıştı vs '' Bu da açık bir şizofreni belirtisidir..

Daha olmayan şeyleri vs görmesine girmeyeceğim onlar da açıkca ortaya koyuyor şizofreni oldugunu.Eğer siz de böyle olmayan şeyler görüyorsanız üç harfli falan değil onlar şizofreni hastasısınızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dezache

وَإِرْشَادُكَ الرَّجُلَ فِي أرْضِ الضَّلاَلِ لَكَ صَدَقَةٌ * رِضَى الرَّبِّ في رِضَى الْـوَالِدِ وَسَخَطُ الرَّبِّ في سَخَطِ الْـوَالِدِ ben atakan beyler bu arapça yazıyı okudyusanız sıçtınız

arapça bilenmi var sanki
  • Ulan bunlardan korkuyorsanız sizin erkekliğinize tüküreyim. Soğan erkekleri

Karı gibisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyborg88

Ulan bunlardan korkuyorsanız sizin erkekliğinize tüküreyim. Soğan erkekleri

Karı gibisiniz.

korku değilde gene bir şey yapıyo yani:)
  • ula ben bunu okuyodum yarısında kaldım.

okumaya devam ediyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

ula ben bunu okuyodum yarısında kaldım.

okumaya devam ediyim bari

Yazmayı bıraktı eleman bi yerden sonra. Tamda heyecanlı yerde bıraktı hergele
  • Arkadaslar ister inanın , ister inanmayın. Ama uğraşmayın , cok tehlikeli . Hikayeyi okuyanlar bilir o sitesi vs olan kitabın asıl sahibi olan adam medyum sır . İnternetten araştırın asik etme gibi seyleri var. (bulaşmayın bence)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öldü mü ki bu adam yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: turank

Okumaktan yoruldum iphone speak ile dinleyeyim dedim. Eleman olaylarin icine girdikce kart kurt sesler cikiyo telefondan. Normal mail veya haber okuturlen cikmayan sesler ve ben ohaaaaa diyerek biraktim dinlemeyide okumayida. Bildigin metin okuma programi sanki bozuk kaset caliyor.

Tehlikeli boyle şeyler en azindan aksam okumak icin.

4s te varmi? Nasil calisiyo? Turkcemi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

Okumaktan yoruldum iphone speak ile dinleyeyim dedim. Eleman olaylarin icine girdikce kart kurt sesler cikiyo telefondan. Normal mail veya haber okuturlen cikmayan sesler ve ben ohaaaaa diyerek biraktim dinlemeyide okumayida. Bildigin metin okuma programi sanki bozuk kaset caliyor.

iphone 5.1.1 sürüm kullanıyordum bu mesajı yazdığımda. şuan 6.0 ve özellik hala var.

özellik genel ayarlarda erişilebilirlik altında

seçimi seslendir ve otomatik seslendir ile oluyor. otomatiği kullanamadım ama seçimi seslendiri açarsan olur. tabi sürümlede alakalı olabilir.

metni kopyala yapmak için seçtiğinde bide speak seceneği verir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

iphone 5.1.1 sürüm kullanıyordum bu mesajı yazdığımda. şuan 6.0 ve özellik hala var.

özellik genel ayarlarda erişilebilirlik altında

seçimi seslendir ve otomatik seslendir ile oluyor. otomatiği kullanamadım ama seçimi seslendiri açarsan olur. tabi sürümlede alakalı olabilir.

metni kopyala yapmak için seçtiğinde bide speak seceneği verir.

Tesekkur ederim mesajin icin.

Aslina bakarsan iphone kullanmiyorum. Nisan ayinda Hayirlisiyla 16 gb, black iPhone 5im geliyor abd de dayimdan.

Şimdiden araştiriyorum. Varmi boyle bildigin guzel uygulamalar? Bilhassa iPhone 4s teki siri beni çok etkiledi. Hala hayranim. Nisana kadar, nasil yapcam bilemiyorum

Siriyide açiklarsaniz sevinirim. Turkce yamasini yapmis turkler. Kullandiniz mi?

Siri iPhone 5te geliştirilmişmi? Ben ing. Mide gelistircem. Ve insan resmen sohbet ediyor. Ne bilim çok sevdim ben. Iphone 4s , tasarim olarak 5 ten daha iyi. Ama ozellik bakimindan 5 tabiki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne anlatıyor la, sakata gelmeyelim gece gece?
  • Twitterdaki capsleri yollasaniza beyler pm den twitterim yok:(

• Uzun ya okuyana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheva37

Uzun ya okuyana kadar

Askerdeyim 2saatte bitirdim kogusta

• ulan 3 saat okumussun gercek olduguna inanmıyosun bu nasıl iş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.